Nie jesteś zalogowany.

Veteran Sherman

2021/06/28 20:49
Sairus
Świeżak
Świeżak
Więcej
Veteran Sherman #11468
Witam wszystkich!

Kilka dni temu sam skusiłem się na zakup Shermana. Po przeczytaniu jednak Waszych uwag co do jego awaryjności bardzo mocno się zastanawiam, czy z tego zakupu nie zrezygnować. Potrzebuję pojazdu do szybkiego poruszania się po mieście, ale wizja tego, że przed każdym podjazdem muszę się martwić tym, iż sprzęt za kilkanaście tysięcy złotych tak po prostu mi się zapali między nogami nie jest zbyt przekonywająca. Ktoś napisał, że problem dotyczy głównie Shermanów w wersji 1, natomiast dostępne obecnie na rynku 2 radzą sobie lepiej. Czy ktoś może to potwierdzić?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2021/06/28 22:24 2021/06/29 14:47 przez tdm.
tdm
Ekspert
Ekspert
Więcej
Veteran Sherman #11469
proponuję spytać w serwisie albo u dużego dystrybutora monocykli, nikt nie ma dostępu do takiej ilości urządzeń z różnych z partii produkcyjnych jak oni (daj znać co doradzili).

Niedawno kolejny przypadek, tym razem nie podczas podjazdu, ale ten użytkownik chyba niezbyt go oszczędzał.

z tymi awariami to myślę że sposób użytkowania i waga kierowcy mają tutaj spore znaczenie - sherman z zewnątrz sprawia wrażenie pancernego, ale jak widać ma delikatną elektronikę. Jeśli kierowca waży dużo, a do tego lubi ostre przyspieszenia, skoki, strome górki, jazdę po schodach, to wywołuje tak duże obciążenia że predzej czy później rozwali każdą maszynę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.173 s.