Nie jesteś zalogowany.

Poznań

2018/04/04 15:21
kingsong
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 17
Więcej
KS-16
Autor
Poznań #1726
Nadchodzi piękna pogoda.
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w Poznaniu. Wspólna przejażdżka po mieście, jakaś kawa po drodze. Wszystko zajmie około 2-3h.

Należy stawić się z pełną baterią:
przed wejściem głównym do galerii Posnania od strony Ronda Rataje goo.gl/maps/KYexDbwVb5K2
Data: 08-04-2018 (niedziela)
Godzina: 15:00 (żeby wszyscy byli już po obiedzie)

Do zobaczenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/04/04 16:15
Yakuza
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 3
Więcej
ACM 16 Msuper v3s
Poznań #1727
Żadne morze żaden Wrocław - teraz POZNAŃ

Żyję bo nie mam na trumnę

2018/04/04 18:42
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 16
Więcej
MsuperX
Poznań #1728
Yakuza to jest najznamienitszy i najwspanialszy kierowca z doświadczeniem Paru tysięcy kilometrów Pamiętajcie gdy się spotkamy To dawać jak najwięcej pytań chłopak po prostu trochę igra ze śmiercią ustanawia prędkości ponad to co jest możliwe świr nietoperz Tak to mówią po prostu Wie Moi drodzy Szanowni i Wielmożni myślę że to będzie bardzo dobry pomysł spotkać się z j Yakuza Myślę że możemy nauczyć się wielu cennych rad od niego co niektórzy wiedzą że 50 ponad na liczniku pękało w jego wydaniu co to krótko mówiąc facet z jajami nie jest mu obca granice ponad normę Zapraszam was serdecznie móc nim jeździć to będzie sama przyjemność

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/04/04 20:23 2018/04/04 20:54 przez Kalmar.
Kalmar
Moderator
Moderator
Więcej
bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
Poznań #1729
Czy jakaś trasa już ustawiona?
Ekipa z KS jakaś większa czy podobnie jak we Wrocławiu?
Tak pytam...

W tych dniach odbywa się w Poznaniu Auto Show a do 15:00 można i tą imprezę zaliczyć jeśli ktoś jest zainteresowany. Jest parę fajnych elektryków do obejrzenia :)

Pozdrawiam. Tomek

2018/04/04 21:47
Yakuza
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
ACM 16 Msuper v3s
Poznań #1731
Skoczymy na Maltę - całe kółko to 6km, pózniej mysle ze cytadela , stadion Lecha, targi , Wartostrada. Myślę ze całośc to o koło 27km. Ale to wszystko jeszcze do skorygowania . Po drodze zaliczymy kafejke pod chmurką lub jakiegos Mc donalds - podładuje sie kółka , cos wypije pogada. Zapraszam

2018/04/05 05:18
Yakuza
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
ACM 16 Msuper v3s
Poznań #1732

Lukas napisał: Yakuza to jest najznamienitszy i najwspanialszy kierowca z doświadczeniem Paru tysięcy kilometrów Pamiętajcie gdy się spotkamy To dawać jak najwięcej pytań chłopak po prostu trochę igra ze śmiercią ustanawia prędkości ponad to co jest możliwe świr nietoperz Tak to mówią po prostu Wie Moi drodzy Szanowni i Wielmożni myślę że to będzie bardzo dobry pomysł spotkać się z j Yakuza Myślę że możemy nauczyć się wielu cennych rad od niego co niektórzy wiedzą że 50 ponad na liczniku pękało w jego wydaniu co to krótko mówiąc facet z jajami nie jest mu obca granice ponad normę Zapraszam was serdecznie móc nim jeździć to będzie sama przyjemność

Lukasz już mi tu nie cukruj ha ha ha :D Jezdzę tak jak wszyscy tylko mam troszke mniej strachu w sobie i chyba rozumu ..... Bo kto przekracza granice jezdząc bez ochraniaczy i kasku ? To sie nazywa głupota :) Faktem jest że zrobiłem juz an swoich kółkach ponad 11tys km co wcale nie oznacza że jestem dobry jak to opisujesz ;)

2018/04/05 06:34 2018/04/05 06:35 przez Lukas.
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 16
Więcej
MsuperX
Poznań #1733
Wiadomo wiadomo że żartuje:) jak to ja;)

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/04/05 10:05
kingsong
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
KS-16
Autor
Poznań #1734
Jest szansa na ekipę w okolicy 10 osób. Mamy potwierdzenie od jednego Pana na KS18S, także @Yakuza będziesz miał kompana w swojej klasie EUC.
Będziemy mieli zapasowego KS16 jakby ktoś chciał sobie spróbować.

2018/04/05 23:26
kingsong
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
KS-16
Autor
Poznań #1735
Kalmar świetny pomysł z tym Motor Show. Teraz będzie premiera nowej Skody elektrycznej www.skoda-auto.com/news/news-detail/vision-e
Możemy troszkę skraść show. Trzeba sprawdzić czy mają tam przewidziane w bagażniku miejsce na EUC. Yakuza planuj trasę w pierwszej kolejności na te targi. Otwarte do 18:00.

2018/04/06 04:31
Yakuza
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
ACM 16 Msuper v3s
Poznań #1736
Nie ma problemu -- lecimy na targi . Prosta droga z ronda rataje ul. Królowej Jadwigi kolo dworca PKP - czas dojazdu o koło 10min

Czas generowania strony: 0.203 s.