Nie jesteś zalogowany.

Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh

2018/12/10 15:40 2018/12/10 19:59 przez Kazik.Ferb.
Kazik.Ferb
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 2
Więcej
Autor
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3919
Drobny modyfikejszyn pedałów bo w rockwheel są zdecydowanie za małe, a teraz są idealnie pod mojego buta.

I mam już pomysł na następny mod, stay tunned....

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/12/11 23:00
kotu
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3932
Ehh piękne to kółeczko, ci to maja design jak ferrari. Zakochałem się jak je pierwszy raz zobaczyłem, ale tak jak Lukas wspomniał hamuje prawie w miejscu i to jest mega frajda na szybkie zwroty i odejścia. Łezka się kręci, bo wróciło by się na 16" z takim powerem! Człowiek się rozleniwia na dużych kółkach, a ACM S+ stoi w szafie i czeka na szaleństwo, ale chyba już nie moje... bardziej bezpiecznie na MSX a wiek swoje robi. Powoli nie potrafię już jeździć... Chyba sprzedam ACM S+ już ich nie produkują i nawet ACM V2 nie, a chciałem sobie przerobić swoją na 2kW i pady od Msuper wstawić wysokie, bo się da wszystkie części mi spakowali i brak płyt głównych skończył z marzeniami. Mam nadzieje, że Rockwheel wkrótce wyda coś, że czapka spadnie z głowy... Czekam na ich popis. Co do tego wywodu "Gotway też ma "prostą konstrukcję" ale chrzani się równo" to prawda, ma prostą konstrukcję :) z reszta nie mogę się zgodzić. Na wszystkie od nas 0 napraw 0 problemów z bateriami, może mamy szczęście? Niech najlepiej ktoś napisze tutaj, czy mu coś siadło jak brał od nas. Niech to zrobią inni dealerzy w Polsce, porównamy. Nie mogę czytać tych bzdur.
Wydłużymy chyba gwarancje na 3 lata, bo ten sprzęt się nie psuje i mamy juz zaufanie do marki, a klient się będzie cieszył. ( wg. mnie pada sprzęt z aliexpress dzisiaj miałem kolejny telefon odpalona płyta i może silnik, sterowanie mosfet na pewno bo widziałem spaloną strukturę na kościach) wysyłka do chin by go kosztowała ponad 1000, jak uznają gwarancję, bo klient rozszerzył batt do 2400Wh czyli ingerencja ( odradzałem mu tym sposobem co robił ) Zapytał, czy mu mosfety wymienię? Nie mam na to czasu, poleciłem elektronika zrobi i może coś uratują, ale wg mnie to płyta do wywalenia. Koło hamuje samo, to może być załatwiony i silnik. Sprzęt po podpięciu akku sam sie uruchomił i odpalił O_o. Chyba założę tu wątek klient kupił z aliexpress i ...

2018/12/11 23:12
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3934
Tak rockwhel jest super to prawda kotu cieszylem sie nim dlugo bo warto bylo w 2016roku wersja v1

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/12/11 23:13
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3935
to co? wbijamy w 16" i wyścigi :) do mnie nie trzeba dwa razy jak mam kumpla do jazdy!

2018/12/11 23:15
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3936
Wiesz dobrze że nie raz pędziliśmy nad morzem około 48 czasem więcej i było zaje tyko Ty jako jedyny możesz to robić dzięki

2018/12/11 23:37 2018/12/11 23:38 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3938
no dobra... to kiedy Monster 2500W ?
Styczeń ?
Czekaj teraz nie produkują zapytam kiedy linia rusza, mogę wziąć na testy pierwszy :)

2018/12/11 23:40
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3940
Czekam aż on się pojawi mi będzie ciężej manewry robić monster bo wciąż mam wspaniale i nie Samowite koło msuperx czas na zmianę

2018/12/11 23:46 2018/12/12 00:10 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3943
Dzisiaj kolesiowi we firmie pokazywałem w garażu MSX, a mamy tam rynny takie spore na odpływy, nie jeden tam nogę złamał i podjazd taki 45 stopni jest, że ledwo autem na 1 się wciągniesz O_o. No i wiesz wsiadłem i objechałem to na luzie. Podłoga była śliska, bo pomalowana to nie cisnąłem :) Ale stał jak wryty, przychodzi na szkolenie w weekend, cieszę się że będzie z kim jeździć, waży 60kg już się cieszy, że będzie testował mega podjazdy z tą wagą.

2018/12/12 07:04 2018/12/12 08:06 przez Kalmar. Powód: połączyłem posty
Szczepan
Świeżak
Świeżak
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3950
Mam gt 16 1036wh i wcale to hamowanie nie jest takie rewelacyjne :)

Uwaga - nie przełączaj trybów w czasie jazdy.. :) uwazaj tez na wymagające podjazdy i zjazdy - silnik potrafi sie rozpiąć :)

2018/12/12 08:32
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Zakupy z Aliexpress - Rockwheel 1036wh #3953
a on nie ma biegów ? a to sie wycofuję z tego co powiedziałem hahahh

tryby przełączane podczas jazdy? ciekawe, że tego nie zabezpieczyli ale sie rozwijają i to w dobrym kierunku...

Ja czekam na ich koła, bo przemawia do mnie prędkość moc i projekt ala ferrari, mam słabość do marki

Kupił bym sobie, żeby mieć na ścianie, wtedy oko cieszy, tym bardziej że sie wychodzi pożniej z modeli i nie produkuje już więcej.

Może kiedys taki sprzęt będzie miał wartość ?

Czas generowania strony: 0.208 s.