Nie jesteś zalogowany.

Jakie wyposazenie motocyklowe zakupić?

2022/03/21 10:34
plozsan
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Jakie wyposazenie motocyklowe zakupić? #12046
Cześć! Dzisiaj potwierdziłem zakup motocykla, zabieram się zatem za kompletowanie ubrań, kasku. Motocykl to Afryka adv, będzie jeżdżone krócej, dalej, czasami wkoło komina. Doradźcie proszę w kilku tematach:
-wybrałem na podstawie uniwersalności, dobrych opinii i niezłej ceny kurtkę i spodnie RST Adventure-X - czy ktoś z Was w tych ciuchach jeździł i może napisać kilka słów? Bardzo będę wdzięczny, jeżeli ktoś pomógłby za dobrą ceną na ten zestaw (z fakturą)
-zastanawiam się nad kaskiem i tutaj najbardziej liczę na Waszą pomoc. Który rodzaj kasku wybrać i z jakiego powodu? Wady/zalety konstrukcji i rozwiązań. Szczękowy, modułowy czy integralny? Polecenie konkretnych modeli też się przyda! Budżet około 1500 zł
-buty i rękawice - tutaj doradźcie proszę na co powinienem zwrócić uwagę, budżet około 1000 zł buty
-Must have, o którym powinienem wiedzieć czyli co wg Was jest niezbędne z akcesoriów w turystyce motocyklowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2022/03/21 12:21
janto
Świeżak
Świeżak
Więcej
Jakie wyposazenie motocyklowe zakupić? #12047
U mnie kurtka RST Adventure, jestem bardzo zadowolony, niestety każda kurtka typowo turystyczna z pełną ochroną nie będzie lekka. Tylko pojęcie ciężka to już indywidualna sprawa. Dla mnie jest ok. Kask w tym przedziale cenowym lub ciut drożej to sugeruje przyjrzeć się HJC lub Nolan. Miałem przez kilka lat HJC, teraz aktualnie Nolan. Niestety jeśli uderzysz w Schuberta musisz dołożyć min. 1000 zł. Buty Sidi Adventure, lub Alpinestars Toucan. Zresztą podstawa mają być z gorotexem. Kurtki to też indywidualna sprawa, jedne lepiej leżą drugie gorzej. Podobna klasa to RST Adventure, Held Hakuna, Modeka Panamericana, Rebelhorn Petrol. A jeśli masz worek pieniędzy to przejrzyj sobie ofertę firmy KLIM klasa premium.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.158 s.