Nie jesteś zalogowany.

Jakie drugie koło po ninebot one s2

2019/12/29 21:11
Greg
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8677
A że tak zapytam gdzie zamawiałeś? , bo to również nie jest takie proste.... fajnie w sklepie stacjonarnym, w polsce nie mówiąc już o serwisie pogwarancyjnym, to też nie takie proste jak się wydaje, mój szwagier zamawiał gdzieś za granicą, miało dojść do miesiąca, zniósł co najmniej trzy jajka a koło dotarlo po trzech....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/12/29 21:37 2019/12/29 21:38 przez atdlzpae.
atdlzpae
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8679
W Polsce są dwa dobre miejsca:
- kingsong.pl/eunicycles.eu - Wrocław
- eucservice.com - Gdańsk - niestety strona padła... Ale ma oferty na olx.pl.

Obydwa dają gwarancję na dwa lata w Polsce. Więc w razie czego nie trzeba wysyłać za granicę. A z Alitanio zazwyczaj w ogóle nie ma gwarancji.

Uważaj na eucservice.com! Kotu ma wylistowane bardzo niskie ceny, ale tylko tydzień gwarancji - 2 lata trzeba dokupić. kingsong.pl ma 2 lata wbudowane.
Tak więc eucservice.com jest [zazwyczaj] tańszy, ale nie aż tak jak by się mogło wydawać po cenach. :-)
Z drugiej strony koła są dość bezawaryjne, więc brak gwarancji też nie jest zły pomysł.

Ja mam MSX z kingsong.pl, odkupiony od poprzedniego użyszkodnika na tym forum.

Nie wierz reklamom - 160km na 1600Wh to raczej dziecko i z górki. ;)

2019/12/29 21:40
atdlzpae
Ekspert
Ekspert
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8680
A w terenie absolutnym królem jest MSX z lepszą oponą - np. C-186. Standardowa jest dość śliska.
Z10 z tego co czytałem jest zbyt szerokie - dobrze sobie radzi np. na piasku, ale w terenie łatwo o coś zahaczyć.

2019/12/29 21:42
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8681
te 160 km na 1600 wh to dystans przewidziany dla 60 kilogramowego chinczyka który jedzie stale prędkością 20km/h w warunkach idealnych (temp. 18-20 stopni, bez wiatru, po idealnej powierzchni)
... a eucservice rownież polecam

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2019/12/29 21:46 2019/12/29 21:49 przez lukaszwiecek.
lukaszwiecek
Senior forum
Senior forum
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8682

IgorRz napisał: te 160 km na 1600 wh to dystans przewidziany dla 60 kilogramowego chinczyka który jedzie stale prędkością 20km/h w warunkach idealnych (temp. 18-20 stopni, bez wiatru, po idealnej powierzchni)
... a eucservice rownież polecam

MSXy zamawialiśmy własnie u Daniela z eucservice. Żeby załapać się na promkę, koła zamówiło w sumie chyba 9 osób. Trzy osoby, które zamówiły jako pierwsze, dostały koła po około dwóch tygodniach. My jeszcze czekamy (za kilka dni pyknie miesiąc).

Za MSXy wyszło nam dużo taniej, bo była promka 5+1 gratis, więc zamówiliśmy w sześć osób i wyszło nam dużo taniej.

2019/12/29 23:23
Greg
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8685
Po tych wszystkich wypowiedziach widzę że pozostaje msx no i nikola , Msx sprawdzony niezawodny, a Nikola mi się podoba z wyglądu....
Dzięki za wszystkie wypowiedzi i podpowiedzi, jak się sytuacja wyklaruje to dam znać co i jak , pozdrowionka

2019/12/30 00:57
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8715

Greg napisał: Po tych wszystkich wypowiedziach widzę że pozostaje msx no i nikola , Msx sprawdzony niezawodny, a Nikola mi się podoba z wyglądu....
Dzięki za wszystkie wypowiedzi i podpowiedzi, jak się sytuacja wyklaruje to dam znać co i jak , pozdrowionka

Wybór monocykla warto na spokojnie dobrze przemyśleć, ustalić swoje priorytety, jakie są twoje wymagania, na czym najbardziej będzie Ci zależało, po dokładnej analizie na pewno dokonasz właściwego wyboru.

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2020/01/01 19:22
Hippvs
Senior forum
Senior forum
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8776
Ja tam nie rozumiem tego powszechnego pędu na MSXy, no może poza stara prawda że cena czyni cuda...
Greg obejrzyj sobie najpierw ten film naszego kolegi forumowicza ile trzeba modów by MSX był wygodnym kołem a nie tylko szybkim

2020/01/02 00:32
Greg
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8777
Cały czas po głowie chodzi mi Nikola, czy ktoś na forum posiada takie koło, może podzielić się wrażeniami, uwagami związanymi z tym kółkiem, filmiki na yt mam obcykane, ale fajnie by było posłuchać informacji z pierwszej ręki ....
Napewno jest sporej wielkości no i trochę waży....

2020/01/02 02:09 2020/01/02 02:18 przez Hippvs.
Hippvs
Senior forum
Senior forum
Więcej
Jakie drugie koło po ninebot one s2 #8778
Nikola, spoko, jezdzilem ale dla mnie za gruba i jak są przyklejone pady to mi trafiaja w najgrubsza czesc łydki,
co strasznie jest dla mnie nie wygodne. Innym kolegom jakos specjalnie nie przeszkadza... choc Adam (Wrong Way) tez na to nazekał ale sie przyzwyczail.
Polecam poogladac jego filmiki o Nikoli i z pierwszej ręki powie ci to samo ;)

Ja mam Kingsonga 18L super sie jeździ, jedyna wada to pisk silnika, ktory jak sie dzis dowiedzialem zniknie wraz z nowym firmware jaki KS szykuje
wypuścic...
Jako drugie (pierwsze) koło mam Ninebota one E+. KS-18 ma wyzej podesty i wieksze wiec wygoda super i wyobraz sobie ze na 18 calowym kole robie ciasniej zakrety
niz na tym Ninebocie :) Bo nie zachaczam o podłoże :)
Podesty w Nikoli są moim zdaniem duzo mniej wygodne, zbliżone do tego co masz w N1S2 tyle że troche większe..

Jak chcesz koło w teren to ogolnie bym tez patrzył jak wysoko sa podesty, zawsze jakies korzenie wystają, kamienie, czy scieżka wąska w kształcie rozpłaszczonej litery U.

Czas generowania strony: 0.462 s.