Nie jesteś zalogowany.

Ninebot one S2

2022/03/02 02:00
cooler
Senior forum
Senior forum
Więcej
Ninebot one S2 #12015

rumpel napisał: Wiem, widziałem a z szafką żartowałem szafka ma 50 na 40 a 14 ście cali KingSong to 66 cm :). Ten 18L już kupiony, zresztą ktoś wcześniej niż ja dzwonił do sprzedającego. Gotway'a nie biorę pod uwagę że względu na przypadki zapalenia się... Sądzicie, że nowe serię mają poprawioną elektronikę ?

Tak z ciekawości zabrałem dziś mego S2 do szatni w ośrodku gdzie bywam i... Wszedł do szafki bez problemu! Kurcze, jestem coraz bardziej zadowolony z tego maleństwa. Jeszcze wyjdzie że z 4 kół które posiadam najczęściej zabierane będzie właśnie S2. V10 oraz V12 to przy nim olbrzymy, a na pokręcenie się po okolicy do 26km/h (tyle mi dziś poszedł) jest zadziwiająco sprawny i zwrotny. Brakuje mi rączki, jak się uspokoi w Ukrainie to zamówię na Ali. Rączka też przydała by się do mego drugiego małego koła Airwheel X3 - córka się strasznie męczy gdy trzeba poprowadzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2022/03/04 01:55 2022/03/04 02:21 przez cooler.
cooler
Senior forum
Senior forum
Więcej
Ninebot one S2 #12017
Niepodważalną zaletą małych kół jest możliwość ich zabrania w podróż i możliwość cieszenia się jazdą również na wakacjach. Można też ich zabrać więcej niż jedno. Np 4. Na zdjęciu 2 koła 14" w przednim bagażniku, weszło jeszcze trochę rzeczy jak ładowaki, pompka buty itp. Dwa koła 16 spokojnie się mieszczą do tylnego, jest jeszcze sporo miejsca na bagaże.
Jazda z rodzinka w ładna pogodę po plaży lub po promenadach. Szach - mat fani wielkokolowców. Wiem, wiem, Wy dojedziecie z Wawy nad morze na EUC ;)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

PODZIĘKOWANIE rumpel

2022/03/04 10:03 2022/03/04 11:17 przez tdm.
tdm
Ekspert
Ekspert
Więcej
Ninebot one S2 #12018
PODZIĘKOWANIE rumpel

2022/03/06 02:35
cooler
Senior forum
Senior forum
Więcej
Ninebot one S2 #12019
Heh, aleś dał przyklad z tym zdjęciem. Sam mam też Toyotę Siennę (na zdjęciu jest Sienna lub podobna z dużych Toyot amerykańskich) gdzie nawet z 3-ema rzędami siedzeń zajętymi przez 8 osób jest prawie 1200l bagażnika. A tu widze złożony 3-ci rząd siedzeń więc jakieś 1500l lub więcej przestrzeni bagażowej. W Europie oprócz busów nie jeżdżą takie samochody. Mało tego, jak zamiast całą 6 osobowa rodzina mam skoczyć nad morze w 4, to nawet dla mnie to overkill i biorę sedana, hatchbacka itp, bo szybszy, bo fajniejszy i duużo mniej kosztuje jazda, plus nie wystaje na każdym parkingu na droge. Więc da się wielkie koła wozić, ale bądźmy realistami, w takiej Łebie brak jest tras na koło o 120km zasięgu, a nieporęczność załadunku, waga oraz potrzeba targania wielkiego wozu aby je przewieźć nie rekompensuje zalet dużych na miejscu.

Czas generowania strony: 0.214 s.