Nie jesteś zalogowany.

Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania?

2022/01/05 22:06
BartX
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 4
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11848
Niestety S2 raczej u ciebie się nie sprawdzi, przy tej wadze realny zasięg to pewnie ok 15km, te 2×6 km powinno pokonać, ale nie sądzę by było to komfortowe ;) prędkośc maksymalna 24 km/h to już dość wolno i będzie spadać wraz z rozładowaniem baterii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2022/01/05 22:27
ctx
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11849
Potwierdzam, S2 nie jest dla Ciebie, używałem go przy podobnej wadze, zasięg pokonasz, ale prędkości od razu będzie Ci brakować a S2 ma niestety bardzo nieprzyjemnego tilta przy przekraczaniu limitu, a ten szybko spada z rozładowaniem baterii. No i moc malutka, będzie problem wjechać nawet na mały krawężnik, pod górkę pomalutku. Dlatego szybko się go pozbyłem. Jak nie chcesz dużo inwestować i mieć coś bardzo mobilnego to celuj w używkę V8 albo KS16S.

Pozdrawiam! Piotrek, Kraków
Ninebot One S2 (>400km) -> Inmotion V8 (>3500km) , Inmotion V10F(>5000km)

2022/01/06 21:01
rumpel
Świeżak
Świeżak
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11852
Dzięki za rady. Widzę więc, że bez wydania ponad 3K nie ma co myśleć o przesiadce na monocykl. Najrozsądniej będzie przeczekać spadki złotówki, inflację i kupić większe kółko może za rok. Kaabo Skywalker, który teraz używam ma i zasięg i prędkość ponad 40 km więc na nim pojeżdżę drugi sezon.

2022/01/07 03:53 2022/01/07 03:54 przez qba.
qba
Senior forum
Senior forum
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11854
Przy 100 kg zrobisz 8-10 km na S2. Ja przy 85 kg robiłem max 12km. Taka masa to tylko koła 2kW mocy lub większe. Ew. Jakaś tesla.

2022/01/07 10:56
ctx
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11857

rumpel napisał: Dzięki za rady. Widzę więc, że bez wydania ponad 3K nie ma co myśleć o przesiadce na monocykl. Najrozsądniej będzie przeczekać spadki złotówki, inflację i kupić większe kółko może za rok. Kaabo Skywalker, który teraz używam ma i zasięg i prędkość ponad 40 km więc na nim pojeżdżę drugi sezon.

Jak uważasz, ale ja na Twoim miejscu wiedząc jaka to frajda nie czekałbym ani dnia dłużej na rozpoczęcie przygody z EUC ;)
Tutaj masz ciekawą ofertę (nie moją ani żadnego znajomego :D )
www.olx.pl/d/oferta/monocykl-kingsong-ks...-CID767-IDNb6CB.html
Na początek wydaje mi się bardzo dobry wybór.
Większego kółka w sensownym stanie poniżej 3k a nawet 4k i tak nie kupisz choćbyś nie wiem ile czekał ;)

Pozdrawiam! Piotrek, Kraków
Ninebot One S2 (>400km) -> Inmotion V8 (>3500km) , Inmotion V10F(>5000km)

2022/01/07 20:54
Kółkowiec
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 2
Więcej
Ninebot one S2-czy spełni moje wymagania? #11859

ctx napisał: Tutaj masz ciekawą ofertę (nie moją ani żadnego znajomego :D )
www.olx.pl/d/oferta/monocykl-kingsong-ks...-CID767-IDNb6CB.html
Na początek wydaje mi się bardzo dobry wybór.
Większego kółka w sensownym stanie poniżej 3k a nawet 4k i tak nie kupisz choćbyś nie wiem ile czekał ;)

Cena może nie jest zła, ale mam wątpliwość czy to dobre koło dla kolegi rumpel, który waży 100 kg. Ks-16S ma oponę o szerokości 2.125 cala, a koło ma 16 cali. Przy tej wadze rajdera opona powinna mieć szerokość 3 cali, bo nawet 2.5 cala to trochę mało.
Do 4 kzł można już kupić np. używane Inmotion V10 z szerszą oponą (2.5 cala) i mocniejszym silnikiem.

Czas generowania strony: 0.195 s.