Nie jesteś zalogowany.

Ninebot Z6/Z8/Z10

2019/11/08 09:28
kozseb
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Ninebot Z6/Z8/Z10 #8384
To przepraszam, Cię Seba, że tak napisałem. Ale nie mam pojęcia dlaczego to G* Z6 się wyłączyło! :( jak dojdę do tego to nie wiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/11/08 09:44
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
Ninebot Z6/Z8/Z10 #8385

kozseb napisał: To przepraszam, Cię Seba, że tak napisałem. Ale nie mam pojęcia dlaczego to G* Z6 się wyłączyło! :( jak dojdę do tego to nie wiem.

Ależ nie musisz mnie przepraszać :) Odcięło Ci kółko, co nigdy niczym przyjemnym nie jest. Programistą ani elektronikiem też nie jesteś, więc dla mnie zupełnie zrozumiałe że mogłeś wyciągać różne wnioski. Poza tym zwykle najbardziej wierzy się temu co fabryczne :) Ty jeszcze masz ten plus, że aplikacja fabryczna Inmotion to jedyna fabryczna aplikacja która wygląda i co najważniejsze działa dobrze. Użytkownicy King Songa mają odwrotnie - jeśli coś ma pójść nie tak, to na pewno z fabryczną apką :evil:

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole

2019/11/08 17:36
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Ninebot Z6/Z8/Z10 #8393

kozseb napisał: To przepraszam, Cię Seba, że tak napisałem. Ale nie mam pojęcia dlaczego to G* Z6 się wyłączyło! :( jak dojdę do tego to nie wiem.

Możesz wiecej napisać jak to się stało, jak jechałes, w jakich warunkach, ile bylo % aku, dysponujesz może wykresem z wheeloga?
Bo to że odcielo to nic nie mowi, każde koło może odciąć jak sie "postaramy"

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

Czas generowania strony: 0.182 s.