Nie jesteś zalogowany.

Kask monocyklowy - modele, opinie, modyfikacje

2022/08/02 00:15 2022/08/05 15:57 przez swiro84.
swiro84
Świeżak
Świeżak
Więcej
Kask monocyklowy - modele, opinie, modyfikacje #12238
I tu właśnie dziwię się, że takie kaski jak Proframe i Trigger nie mają siatki, a mają ją chociażby Bell Sanction o połowę tańsze. Niby pierdoła, ale jednak wydaje mi się przydatna... Klejenie wydaje mi się trochę słabe, bo pewnie z czasem się odklei pod wpływem temperatury albo włosy się zaczną kleić do kasku... Co prawda zazwyczaj mam krótkie, ale skoro kask dobrze siedzi na głowie i nie jest za duży, to chyba i krótkie mogą się kleić w ciepłe/upalne dni. Z resztą kupując kask w tej cenie, to jednak nie chciałbym go przerabiać, bo powinien mieć w standardzie pierdoły wpływające na komfort użytkowania. Myślę, że chłodniejsze dni nie martwiły/frustrowały by mnie tyle co owady pod kaskiem.
Siedzę już 2 tyg. na szukaniu kasku i albo nie ma kasku dla mnie albo wynika to z braku obycia z jakimkolwiek kaskiem, co wpływa na brak punktu odniesienia i zdecydowanie... Pozostaje chyba jazda bez albo zakup orzeszka z blendą, bo tracę cierpliwość do szukania. W każdym coś mi nie pasuje... A prawie 3k km na V8 wykręcone. Wiem, że przez 3 lata to mało, ale wcześniejsza praca oraz brak czasu swoje robiły i trochę ograniczenia V8 (bateria), ale przy następnym kole jest zamysł śmigać więcej, co z resztą obecna praca może nawet zmusić do tego ;] (i nie mam nic przeciwko :D ).
@edit
No nic. Zakupiłem Proframe i zobaczymy jak będzie gdy dojdzie i czy dobrze leży na głowie...

12.06.2019 InMotion V8

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.