Nie jesteś zalogowany.

Koszty użytkowania kółka

2020/02/12 19:03
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9191

tdm napisał: wracając do porównywania użytkowania auta do koła czy innych tego typu sprzętów - to są super zabawki na dobrą pogodę, jak jest ciepło, nie pada, nie wieje silny wiatr. W takich warunkach faktycznie mogą one pełnić rolę UTO.
Jednak w naszym klimacie tego typu pogoda jest co najwyżej przez pół roku, pozostałe pół jest zimno, pada i wieje.

Wśród rowerzystów jest takie powiedzenie - Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani rowerzyści. To tak naprawdę kwestia indywidualnych preferencji, a nie możliwości czy ograniczeń tego czy innego środka transportu. Dla Ciebie kółko będzie zabawką, bo przy gorszej pogodzie wybierzesz samochód. Inni ubiorą się odpowiednio do warunków i pojadą, jak co dzień :) Ja nie wyobrażam sobie abym miał zrezygnować z jazdy na kółku. Ba, im gorsze warunki tym większa frajda, tak zwane "niedźwiedzie mięso" ;-)

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/02/12 19:06
atdlzpae
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 1
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9192

atdlzpae napisał:

ctx napisał: Gdzie tym jeździć, po chodnikach/ścieżkach nie wolno a po ulicy taką zawalidrogę to zatrąbią.

A niech trąbią. Legalne? Legalne. B)

Dobra, zmieniłem zdanie. Max. prędkość 28km/h, też bym trąbił. ;)

2020/02/12 20:15
Kółkowiec
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9193

Seba napisał: Wśród rowerzystów jest takie powiedzenie - Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani rowerzyści. To tak naprawdę kwestia indywidualnych preferencji, a nie możliwości czy ograniczeń tego czy innego środka transportu. Dla Ciebie kółko będzie zabawką, bo przy gorszej pogodzie wybierzesz samochód. Inni ubiorą się odpowiednio do warunków i pojadą, jak co dzień :) Ja nie wyobrażam sobie abym miał zrezygnować z jazdy na kółku. Ba, im gorsze warunki tym większa frajda, tak zwane "niedźwiedzie mięso" ;-)

O ile z zimnem i deszczem można sobie jakoś poradzić, zakładając odpowiednią odzież, to na mocny wiatr żadna odzież nie pomoże. Nie wyobrażam sobie jeździć przy tak mocnym wietrze, jak był ostatnio. Jest to niebezpieczne, bo podmuchy mogą zmienić tor jazdy, a nawet zrzucić z koła. Poza tym, mi osobiście zmaganie się z wiatrem nie daje żadnej przyjemności.
Tak samo uważam za niebezpieczną jazdę po lodzie i ośnieżonym lodzie. Łatwo wpaść w poślizg i się wyglebić. W takim przypadku mogą pomóc kolce na oponie, ale mało ludzi je stosuje. W naszym klimacie prościej już odpuścić sobie jazdę na dzień czy kilka dni, niż zmieniać oponę albo ją uzbrajać.
Nie zgodzę się więc z tym, że nie ma złej pogody.

2020/02/13 04:33
Circumpendeo
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9194

tdm napisał:

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Widząc to zdjęcie natychmiast przyszedł mi na myśl Simson Duo - wspomnienie PRL-u...

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

2020/02/13 15:00
plewan
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 10
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9195
Ostatnie 10 postów odbiega od tematu...ehh Igor zaraz wpadnie i "po za mia ta."

PODZIĘKOWANIE IgorRz

2020/02/13 16:45 2020/02/13 17:16 przez IgorRz. Powód: dodatkowy tekst
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9197

plewan napisał: Ostatnie 10 postów odbiega od tematu...ehh Igor zaraz wpadnie i "po za mia ta."

Kilka wpisów wyleciało do odpowiedniego wątku, brakuje na ten moment brakuje kilku tematów ale to wymagać będzie dużo pracy w "odkurzaniu" ...

Wracając do tematu, zachęcam nabyć smart gniazdko - umożliwi nam automatyczne liczenie kosztów jego ładowania.

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2020/02/13 18:21
Kalmar
Moderator
Moderator
Oklaski: 26
Więcej
Koszty użytkowania kółka #9200
Nie, ja wpadnę i usunę cały temat :P

he he he
:evil: :evil: to ja, zły Moderator :evil: :evil:

Pozdrawiam. Tomek

Czas generowania strony: 0.184 s.