Nie jesteś zalogowany.

Aplikacja EUC World

2020/08/16 18:16
Meeseeks
Świeżak
Świeżak
Więcej
Aplikacja EUC World #10619

Seba napisał: Napisz do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaj nową nazwę użytkownika oraz aktualny adres email powiązany z kontem EUC World.

Już przesłałem maila, dzięki. To mnie zaszczyt dosięgnie zmiany nazwy użytkownika poprzez update w bazie na produkcji ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2021/03/12 10:43
Ebisef
Świeżak
Świeżak
Więcej
Aplikacja EUC World #11103
Jak dokładny jest pomiar prądu, którego wynik monocykl przekazuje do aplikacji EUC world?
Zastanawiam się czy jest sens aby aplikacja pokazała ilość zużytej energii w mAh.

2021/04/10 18:13 2021/04/18 13:43 przez Kalmar.
Kalmar
Moderator
Moderator
Oklaski: 26
Więcej
Aplikacja EUC World #11208
Marty w nowym filmie zachwyca się aplikacją EUC World, czyżby ją dopiero odkrył ? B)
No i bardzo dobrze bo to świadczy o zaangażowaniu Seby w rozwój tej aplikacji, w jej stabilne i funkcjonalne działanie.
Aż sam zacząłem myśleć o zmianie koła na jakieś turystyczno-cruiserowe :woohoo: ,o żesz...

PS. Właściwie to nie powinniśmy się dziwić, że Marty odkrył zalety EUC World. W Stanach na telefon komórkowy mówi się iPhone. Większość osób posiada właśnie te telefony a aplikacja jest na Androida a nie na iOS więc rzeczywiście mogą jej tam nie używać tak często jak w Europie. Warto byłoby zrobić wersję na iOS ale to niestety jest jeszcze więcej roboty...

Pozdrawiam. Tomek

2021/04/10 18:37 2021/04/10 18:37 przez IgorRz.
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Aplikacja EUC World #11209
Kalmar.....
Ja wciąż czekam że nagle napiszesz ze zmieniłeś koło które jedzie szybciej niż 50kph
:)

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Telegram:
t.me/EUCPOLSKA
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb Ninebota Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2021/04/10 19:48 2021/04/19 22:23 przez Kalmar.
Kalmar
Moderator
Moderator
Więcej
Aplikacja EUC World #11210
Miałem jeździć rowerem na wycieczki żeby trochę zrzucić ale czasami rzeczywiście mam ochotę zmienić koło tyle tylko, że jeszcze finansowo nie stoję aż tak dobrze żeby przełknąć Monstera czy Shermana na przykład. Zresztą nie bardzo mi potrzebne takie koła, może być bardziej uniwersalne tak żeby czasem do sklepu wyskoczyć. Bardziej już mogę zamówić tego słynnego "składaka" MSX-a na 2021r o którym mamy tez temat bo taki zły nie jest.

Wracamy do tematu. Wiele osób szuka dźwięków do funkcji AVAS jaką oferuje aplikacja EUC World. Ja też miałem z tym problem i nie wiem dlaczego na link do biblioteki nie można trafić w prosty sposób.

Biblioteka EUC World jest dostępna pod tym linkiem -> https://euc.world/library

Pozdrawiam. Tomek

2021/04/12 22:54 2021/04/19 22:25 przez Kalmar. Powód: wstawiłem widoczny obrazek
Marek
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Aplikacja EUC World #11220
Kiedy jeżdżę na Inmotion V10F aplikacja EUC World wyświetla bardzo pomocny w wyliczaniu zasięgu pomiar zużycia prądu chwilowego i średniego dla aktualnej przejażdżki w Wh/km. Gdy jeżdżę na Gotway Nikola Plus tego pomiaru nie ma. Czy orientuje się ktoś z kolegów dlaczego?

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

2021/04/19 22:30 2021/07/25 08:54 przez Kalmar.
Kalmar
Moderator
Moderator
Więcej
Aplikacja EUC World #11252
Rzeczywiście przydatna funkcja. Nie wiedziałem nawet, że EUC World tak potrafi ale pamiętałem, że coś dziwnego kiedyś rzeczywiście widziałem na wskaźniku.
Coś mi się zdaje, że Gotway jest za głupi i nie przekazuje jakiejś informacji na podstawie której jest to wyliczane. Seba kiedyś o tym pisał. Gotway wogóle prawie nic nie przekazuje. Jak się włączy WheelLog to KS przesyła informacje o parametrach trasy do aplikacji i nawet jak włączy się tą aplikację (EUC World tego nie robi) w połowie trasy to pokaże przejechany cały dystans, moc, prędkość max itd. a nie tylko parametry od uruchomienia aplikacji. GW natomiast nic. Aplikacja liczy od zera.

U mnie to samo w GW ale za to w KS już jest wskazanie:

Widać na zrzucie ekranu, że przy korzystaniu z KS14D pojawiają się dodatkowe ikonki wtyczki i klucza, których nie ma na pierwszym ekranie przy połączeniu z MSX.

Pozdrawiam. Tomek

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2021/05/18 15:18
ctx
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Aplikacja EUC World #11351
Przejrzałem wątek i instrukcje na YT ale nie znalazłem info. Jak działa synchronizacja logów i trasy między appką a stroną? W sensie da się ją jakoś wymusić lub sprawdzić status? Pytam bo mam włączone automatyczne przesyłanie ale tylko po wifi. Wróciłem do domu z trasy na której miałem włączone jej rejestrowanie i zbieranie logów, widać wszystko w appce ale mimo restartów, odczekiwania nie mam nic na koncie na stronie. Pytanie też czy skoro włączam rejestracje logów muszę osobno włączać rejestracje trasy, bo w csv widzę są też dane gps.

Pozdrawiam! Piotrek, Kraków
Ninebot One S2 (>400km) -> Inmotion V8 (>3000km) , Inmotion V10F(>4000km)

2021/07/24 21:27
hiehie68
Świeżak
Świeżak
Więcej
Aplikacja EUC World #11486
Cześć

Na zdjęciu załączonym przez kolegę widzę że w jego zegarku aplikacja EUC pokazuje czas w systemie 24 godzinnym. W moim zegarku czas jest pokazywany w systemie 24 godzinnym ale już w aplikacji EUC czas pokazuje w systemie 12 godzinnym. Czym to może być spowodowane? Posiadam Galaxy Watch Active 2.
Dzięki z góry za odpowiedź

Czas generowania strony: 0.211 s.