Nie jesteś zalogowany.

Aplikacja EUC World

2020/05/12 12:33
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
Autor
Aplikacja EUC World #9868

Szymek napisał: apka mi sie dziwnie zachowuje, rozlaczam kolo (ACM, INMO, bez znaczenia), zamykam apke dwokrotnym kliknieciem, po chwili dostaje komunikat glosowy, ze kolo zostalo polaczone, a czasem dostaje info o crashu i pojawia mi sie po zamknieciu ponownie aktywna apka do zamkniecia z powodu crasha. Tel moto g7p android 9 ver 1.04.2020

A jaką masz wersję EUC World? Wejdź w menu, zjedź w dół i kliknij "O programie" i podaj mi numer wersji.

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/05/16 19:46 2020/06/13 20:08 przez RafałS.
RafałS
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Aplikacja EUC World #9897
Jak mogę zapisać trasy z danego dnia?
Czy muszę włączać zapis za każdym uruchomieniem koła?
Co zrobić aby po rozłączeniu koła z telefonem i ponownym połączeniu (nie wyłączając koła) nadal liczony był aktualny przebieg trasy?
Jakie dodatkowe funkcje są dostępne po wykupieniu opcji Premium?
Z góry dziękuje za pomoc

2020/06/26 14:17
eXar1138
Świeżak
Świeżak
Więcej
Aplikacja EUC World #10222
Chciałbym ustawić alarmy pod msx 100v 1845wh. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z priorytetami ustawienia prędkości najwyższy/średni/najniższy.

Jest również w ustawieniach prąd szczytowy, prąd oraz temperatura.

Czy możecie zdradzić jak macie ustawione te alarmy u Siebie tak aby było najbezpieczniej.

Dzięki

2020/06/26 15:00
lukaszwiecek
Senior forum
Senior forum
Więcej
Aplikacja EUC World #10224
Seba - mam pomysł na dodanie jednej prostej rzeczy do apki. Zwykłego pola tekstowego, w którym można by sobie wpisać nazwę swojego koła i później wyświetlać ją gdzieś na ekranie aplikacji.

Często ludzie wrzucają screena z apki, a w komentarzach ludzie pytają z jakiego to koła. A tak by od razu było wiadomo :)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

PODZIĘKOWANIE plewan, Iżu

2020/08/14 07:40
Iżu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Aplikacja EUC World #10587

Seba napisał: Wyłączenie koła z poziomu aplikacji będzie w najbliższej wersji.

Cześć Sebastian, użytkuję Twoją aplikację, pytanie czy koniecznie za każdym razem przy włączeniu EUC World musi się wyświetlać czerwony komunikat o wersji Premium?
Jest to z deczka wkurzające.. :(
Druga sprawa czy można się dowiedzieć ile trzeba Ci zapłacić za wersję Premium by można było z niej korzystać bez ograniczeń?

Pozdrówko

2020/08/14 10:54
Meeseeks
Świeżak
Świeżak
Więcej
Aplikacja EUC World #10588
Da się jakoś zmienić nazwę użytkownika albo usunąć konto, żeby móc założyć nowe na ten sam email?

2020/08/16 10:44 2020/08/16 10:44 przez Seba.
Seba
Senior forum
Senior forum
Więcej
Autor
Aplikacja EUC World #10614

Iżu napisał: Cześć Sebastian, użytkuję Twoją aplikację, pytanie czy koniecznie za każdym razem przy włączeniu EUC World musi się wyświetlać czerwony komunikat o wersji Premium?
Jest to z deczka wkurzające.. :(

Spójrz na to z innej strony. Ciebie nic nie kosztuje to, że możesz korzystać z jednej z najbardziej funkcjonalnych i kompletnych aplikacji dla elektrycznych monocykli. Tymczasem aby tak mogło być, ja musiałem włożyć w nią tysiące godzin pracy i wydać sporo kasy. Bardzo bym chciał, aby użytkownicy sami z własnej woli decydowali się na wspieranie EUC World, ale to w realnym świecie nie działa. Smutne, ale prawdziwe - jak wszędzie w życiu, tak i tu działa jedynie kij i marchewka. Kij w formie upierdliwych komunikatów, a marchewka w formie atrakcyjnych funkcji premium. Uważam, że komunikat który wyświetla się raz na kilka uruchomień to i tak niewielka cena jak na funkcjonalność aplikacji. Funkcje premium to też wisienki na torcie - AVAS jest fajny, ale można jeździć bez niego :) To samo dotyczy kamery z nakładką prędkości itd.

Iżu napisał: Druga sprawa czy można się dowiedzieć ile trzeba Ci zapłacić za wersję Premium by można było z niej korzystać bez ograniczeń?

Każda złotówka darowizny oznacza cztery dni okresu Premium.

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole

2020/08/16 10:51
Seba
Senior forum
Senior forum
Więcej
Autor
Aplikacja EUC World #10615

Meeseeks napisał: Da się jakoś zmienić nazwę użytkownika albo usunąć konto, żeby móc założyć nowe na ten sam email?

Napisz do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaj nową nazwę użytkownika oraz aktualny adres email powiązany z kontem EUC World.

Miłego dnia!
Sebastian

2020/08/16 12:43 2021/04/18 13:23 przez Kalmar. Powód: Poprawiłem cytowanie
Iżu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Aplikacja EUC World #10616

Seba napisał: Uważam, że komunikat który wyświetla się raz na kilka uruchomień to i tak niewielka cena jak na funkcjonalność aplikacji. Funkcje premium to też wisienki na torcie - AVAS jest fajny, ale można jeździć bez niego :) To samo dotyczy kamery z nakładką prędkości itd.
Każda złotówka darowizny oznacza cztery dni okresu Premium.

Ok, dzięki za te informacje, w sumie dosyć mocno wyceniłeś swoją aplikację w wersji Premium, miałem nadzieję że można zapłacić kilka stówek i mieć do niej nieograniczony czasowo dostęp, tak jest w przypadku większości programów na rynku, ale cóż.. to Twoje dziecko i Twój wysiłek, pewnie okresowo będę Ci płacił ten haracz ;) Serwus

2020/08/16 16:57 2020/08/16 17:26 przez lukaszwiecek.
lukaszwiecek
Senior forum
Senior forum
Więcej
Aplikacja EUC World #10617

Iżu napisał: Ok, dzięki za te informacje, w sumie dosyć mocno wyceniłeś swoją aplikację w wersji Premium, miałem nadzieję że można zapłacić kilka stówek i mieć do niej nieograniczony czasowo dostęp, tak jest w przypadku większości programów na rynku, ale cóż.. to Twoje dziecko i Twój wysiłek, pewnie okresowo będę Ci płacił ten haracz ;) Serwus

Właśnie wydaje mi się, że Seba dosyć tanio się wycenił. W rozwój apki poświęca mnóstwo czasu. Jeżeli chcesz zapłacić te kilka stówek, to za 360 zł masz cztery lata wersji premium. Czy to drogo? Jak za stale rozwijaną i rozbudowywaną apkę moim zdaniem to niedużo.

Czas generowania strony: 0.263 s.