Nie jesteś zalogowany.

Gotway Msuperx 100V 2000wh

2019/05/25 21:20 2019/05/25 21:42 przez Lukas.
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 22
Więcej
Autor
Gotway Msuperx 100V 2000wh #6459
Po powrocie do domu dostałem telefon od Kota mimo że była 24:10 nie pozwoliło mi to dać spokoju pasja przemówiła i musiałem to poczuć na własnym futrze, wsiadłem pierwszy lepszy pociąg dołączam zdjęcia widziałem wszystko w środku jak w orginalnym Gotway! tak jest to wersji 2000wh 100v zacznę o odczuciu.
Wsiadłem ruszyłem zryw znów cisnę go mocniej mometalnie obrotomierz przyspiesza w parę sekund, co ważne to było dla mnie ważne ale jeszcze ważniejsze Chamowanie, no i co z tego wynikło szok szok szok! Gwałtowne Chamowanie, takie mocne jak zacisk chamulcowy w Aucie sportowym tak właśnie porównując go w ten sposub, tego szukałem w kole! Koło powiem tak moje odczucie aby nabrać prędkość koło mieli wchodząc w obrót, następnie po osiągnięciu danej prędkości przechodzi juz w stała większą prędkość i ciśnie na Maxa patrząc na app prędkość idzie diamentalnie szybko.Nie wiedziałem kiedy miałem 50kmH myślę że w ciągu 6sek, najważniejsze w tym wszystim dla mnie jest to że projekt 2000wh w kole okazał się prawda , i to że teraz jest to jedyny projekt o takich parametrach a nawet jest myśl by zwiększyć jeszcze baterie i jest to realne! , Gotway jako jedyny ma tyle miejsca na mody w środku że ważystko można zrobić!

Pozdrawiam Lukas Szczecin

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.140 s.