Nie jesteś zalogowany.

GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze?

2019/05/25 00:31
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6417
Te wszystkie dyskusje są dla mnie podobne do argumentacji miłośników (dla przykładu!) BMW I Audi. Żaden zwolennik jednej marki, nie potrafi zaakceptować plusów drugiej :)

Niedługo będę testował 18xl jak i MSX, którego już mam. Chętnie zdam relację. Na chwilę obecną, mam wrażenie, że obydwa koła są bardzo podobne i różnią się detalami. Każde ma swoje plusy, jak i minusy, względem drugiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/05/25 03:50
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6419
@hal2000
2000W - 1230W = 400W?

2019/05/25 07:27
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6421

Buc napisał: @hal2000
2000W - 1230W = 400W?

2000Wh - 1600Wh = 400Wh :)

2019/05/25 08:31
Szymek
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6426
Jak juz brak argumentow, to sie wymysla, ze nie ma glosnika, guziczka i ledow? Co na tym glosniku bedziesz sluchal? istnieje cos takiego jak prawa autorskie, a moze bedziesz rozmawial podczas jazdy przez tel? jestem po prostu ciekaw...
Ledy z tego co wiem w MSX sa ale fakt w KS sa takie bardziej do lansu i bansu na miescie, na malolaty w sumie fajna sprawa, mile wspominam MCM4HS tam to dopiero bylo UFO. Wylaczenie kola zajmuje sekunde, wnoszenie po schodach z guziczkiem dla mnie nie ma zastosowania, wole kolo wylaczyc juz mi sie raz zdarzylo, ze gosciu zbiegal i mnie pacnal, jakbym kolo mial z guziczkiem, to nie chce myslec, co by sie stalo.

Migacz,
Na szczescie zawsze mowie, ze KS robi dobre kola, czego jak widac inni nie potrafia powiedziec o GW, po raz kolejny widac, ze forum jest po prostu tendencyjne.
DO znudzenia bede powtarzal, jezdzic na czym sie podoba, byle by byc usmiechnietym.

Godspeed

2019/05/25 08:39 2019/05/25 09:01 przez kotu.
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Oklaski: 1
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6427
Don Vito napisał:

2000W - 1230W = 400W?

BUC ma rację, nie porównuj wersji 100V do 84V

100V - 1230Wh, a nie 1600Wh

W tym cała zabawa, że nie ma MSX 100V o potężnej baterii, a prędkość wymaga energii. Dla tego stock 1230Wh z fabryki, to mało bezpiecznej zabawy!

Nie ma lepszego sprzętu na świecie, niż MSX 100V 2000Wh* Jak, komuś sie cena nie podoba za przeróbki, to niech nie kupuje. To nie jest sprzęt dla niego.
To sprzęt, dla marzycieli i ludzi, którzy pasjonują się i chcą mieć wypasiony model. To AMG dla MErcedesa, czy Shnitzer, Alpina dla BMW. Mam przyjemność w grzebaniu przy tym i będzie to drogie i nie dla wszystkich.

Nikt nie robi profesjonalnie w kooperacji z fabryką, o ile wiem oficjalnie 100V 2000Wh* oprócz mnie, chyba, że zlepy, na które bym nie wsiadł. To jest sprzęt najbardziej pożądany i zwracający największą uwagę na mój serwis.

Wszyscy, którzy mają u mnie gwarancję na MSX, mogą wkrótce przerobić swoje sprzęty na najnowsze modele 100V 2000Wh z najnowszą płytą i softem, oraz lampami przód i tył.
Mogą zmieniać najnowsze komponenty od obecnie produkowanych modeli, aby nie byli zawiedzeni, że coś wyszło nowego.
Dopóki model jest produkowany, można zmieniać wszystko na najnowsze.
Jak zawsze, macie moje pełne wsparcie. I dbam o was tak jak wy o mnie.

Odezwał się do mnie King Song.
Rozważam propozycję współpracy z KS, aby ulepszyć ich produkt. Sami mają świadomość niedoskonałości produktu wobec wiodącego na świecie GW. Znamy się od lat i możliwe, że coś się narodzi. Nie zamierzam sprzedawać KS, zostawiam to Ryśkowi.

Doszły mnie słuchy, że jak komuś się zepsuje V10F, KS to może u mnie naprawić. Nie może, nawet jak to będzie błahostka. Nie prowadzę tych marek i nie mam i nie chcę mieć do nich części. Obecnie tylko Z10 i GW. Naprawiam sprzęt i modyfikuję dla przyjemności. Tak jak jeździmy dla przyjemności. Interesują mnie modyfikacje, najlepszy sprzęt na świecie. Wyjdzie nowy model, który mnie zainteresuje, zaskoczy, to będzie u mnie w serwisie i może możliwość kupna w fabryce, tak jak zrobiłem to z GW.

Sam wybieram marki, które uważam za najlepsze. To tak jak do serwisu Tesli by przyjechał maluch. 0 przyjemności grzebania, a na kasie mi nie zależy tak jak na frajdzie.

@Paweł R

Kup dwa koła lub żadne i skończ z tą farsą. Nic się nie dowiesz, jak jeździłeś dwoma modelami i nie jesteś przekonany. Nie znam nikogo tak niezdecydowanego, co pisał tyle maili na priv, jeździł i dalej nie podjął decyzji. To nie jest sprzęt za 70tys, żeby tak siebie i innych męczyć. Od razu wiedziałem, że ten wątek tak będzie wyglądał. Pytanie na forach to bzdura. Trzeba próbować sprzęt i jeździć przed zakupem.

2019/05/25 08:47
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 22
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6428

kotu napisał:

Don Vito napisał:

2000W - 1230W = 400W?

W tym cała zabawa, że nie ma MSX 100V o potężnej baterii, a prędkość wymaga energii. Dla tego stock 1230Wh z fabryki, to mało bezpiecznej zabawy!

Nie ma lepszego sprzętu na świecie, niż MSX 100V 2000Wh*

Nikt nie robi profesjonalnie w kooperacji z fabryką, o ile wiem oficjalnie 100V 2000Wh* oprócz mnie, chyba, że zlepy, na które bym nie wsiadł. To jest sprzęt najbardziej pożądany i zwracający największą uwagę na mój serwis.

Wszyscy, którzy mają u mnie gwarancję na MSX mogą wkrótce przerobić swoje sprzęty na najnowsze modele 100V 2000Wh z najnowszą płytą i softem, oraz lampami przód i tył.
Mogą zmieniać najnowsze komponenty od obecnie produkowanych modeli, aby nie byli zawiedzeni, że coś wyszło nowego.
Dopuki model jest produkowany, można zmieniać wszystko na najnowsze.
Jak zawsze, macie moje pełne wsparcie. I dbam o was, tak jak wy o mnie.

Rozważam propozycję współpracy z KS, aby ulepszyć ich produkt. Sami mają świadomość niedoskonałości produktu wobec wiodącego na świecie GW. Znamy się od lat, możliwe że coś się narodzi. Nie zamierzam sprzedawać KS, zostawiam to Ryśkowi.

Doszły mnie słuchy, że jak komuś się zepsuje V10F, KS to może u mnie naprawić. Nie może. Nie prowadzę tych marek i nie mam i nie chcę mieć do nich części. Obecnie tylko Z10 i GW. Naprawiam sprzęt i modyfikuję dla przyjemności. Tak jak jezdzimy dla przyjemności.

Sam wybieram marki, które uważam za najlepsze.

To tak jak do serwisu Tesli by przyjechał maluch.
0 przyjemności grzebania, a na kasie mi nie zależy, tak jak na frajdzie.

@Paweł R

Kup dwa koła lub żadne i skończ z tą farsą. Nic się nie dowiesz, jak jezdziłeś dwoma modelami i nie jesteś przekonany. Nie znam nikogo tak niezdecydowanego, co pisał tyle maili na priv, jezdził i dalej nie podjoł decyzji. To nie jest sprzęt za 70tys, żeby tak siebie i innych męczyć.

W nocy zostałem poinformowany o miłej informacji nie mogłem tego tak zostawia! Mimo że na 9:00 miałem ważne spotkanie odpuściłem dla dobra pasji jadę do Gdańska pisze z pociągu będę mógł wam juz nie długo więcej powiedzieć odnośnie wersji 2000wh 100v myślę że wypada to zweryfikować i podać dla was odczucia odnośnie tej modyfikacji i Parametrów

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2019/05/25 08:54
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6430

kotu napisał:

Don Vito napisał:

2000W - 1230W = 400W?

Nie ma lepszego sprzętu na świecie, niż MSX 100V 2000Wh*

Wszyscy, którzy mają u mnie gwarancję na MSX mogą wkrótce przerobić swoje sprzęty na najnowsze modele 100V 2000Wh z najnowszą płytą i softem, oraz lampami przód i tył.
Dopuki model jest produkowany, można zmieniać wszystko na najnowsze.
Jak zawsze, macie moje pełne wsparcie. I dbam o was, tak jak wy o mnie.

Rozważam propozycję współpracy z KS, aby ulepszyć ich produkt. Sami mają świadomość niedoskonałości produktu wobec wiodącego na świecie GW. Znamy się od lat, możliwe że coś się narodzi. Nie zamierzam sprzedawać KS, zostawiam to Ryśkowi.

Doszły mnie słuchy, że jak komuś się zepsuje V10F, KS to może u mnie naprawić. Nie może. Nie prowadzę tych marek i nie mam i nie chcę mieć do nich części. Obecnie tylko Z10 i GW. Naprawiam sprzęt i modyfikuję dla przyjemności. Tak jak jezdzimy dla przyjemności.

Sam wybieram marki, które uważam za najlepsze.

To tak jak do serwisu Tesli by przyjechał maluch.
0 przyjemności grzebania, a na kasie mi nie zależy, tak jak na frajdzie.

@Paweł R

Kup dwa koła lub żadne i skończ z tą farsą. Nic się nie dowiesz, jak jezdziłeś dwoma modelami i nie jesteś przekonany. Nie znam nikogo tak niezdecydowanego, co pisał tyle maili na priv, jezdził i dalej nie podjoł decyzji. To nie jest sprzęt za 70tys, żeby tak siebie i innych męczyć.

Przecież ja nie porównuje tych wersji. Napisałem jak to obliczył @hal2000 a to że nie napisał o V to już inna sprawa.

2019/05/25 10:01 2019/05/25 10:16 przez kotu.
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Oklaski: 1
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6432
Wiem, sprostowałem tylko, że mówicie o innej bajce...

Dla mnie KS18XL to sprzęt, który nic nie wnosi w porównaniu do Msuper V3s+ starego modelu GW. Nawet go nie dogoni.... 50km/h vs 56km/h. Co wy porównujecie sprzęt z innej epoki do MSX ? Ks18XL możecie sobie porównywać ze sprzętem GW z przed 2 lat.
KS sales manager pyta mnie jak ich sprzęt ulepszyć.
No proszę was, tu jest odpowiedź kto goni króliczka.
KS18XL jest sporo za GW. Może mu podskoczyć bocznymi ledami i pierdzącym głośnikiem. Nic ta firma do tąd nie zrobiła dobrego i bardzo powoli idzie do przodu. Zgapili obudowe do KS16X od rockwheel GT16.
Brak pomysłów, technologii. Czy BMW kopiuje AUDI? Dla mnie KS18XL to nie klasa premium. Wolę już Z10 mimo kiepskiej jazdy...

2019/05/25 10:59
hal2000
Senior forum
Senior forum
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6436

migacz213 napisał: Te wszystkie dyskusje są dla mnie podobne do argumentacji miłośników (dla przykładu!) BMW I Audi. Żaden zwolennik jednej marki, nie potrafi zaakceptować plusów drugiej :)

Niedługo będę testował 18xl jak i MSX, którego już mam. Chętnie zdam relację. Na chwilę obecną, mam wrażenie, że obydwa koła są bardzo podobne i różnią się detalami. Każde ma swoje plusy, jak i minusy, względem drugiego.

Masz absolutną rację i wcale nie chce mi się w tym uczestniczyć, ale myślę sobie że na forum pojawia się sporo osób, które zastanawiają się nad wyborem. I nie zgadzam się, z tezą, że jeden model jest najlepszy dla wszystkich; to wprowadza ludzi w błąd. Ja nie piszę w co drugiej wiadomości, że KS jest królem świata. Piszę tylko, dlaczego spełnia moje oczekiwania. Gdyby spełniał je MSX to bym sobie kupił MSXa.

2019/05/25 11:05
hal2000
Senior forum
Senior forum
Więcej
GOTWAY MSuper X VS KINGSONG KS-18L/XL - co lepsze? #6437

kotu napisał:
Doszły mnie słuchy, że jak komuś się zepsuje V10F, KS to może u mnie naprawić. Nie może, nawet jak to będzie błahostka. Nie prowadzę tych marek i nie mam i nie chcę mieć do nich części. Obecnie tylko Z10 i GW. Naprawiam sprzęt i modyfikuję dla przyjemności. Tak jak jeździmy dla przyjemności. Interesują mnie modyfikacje, najlepszy sprzęt na świecie. Wyjdzie nowy model, który mnie zainteresuje, zaskoczy, to będzie u mnie w serwisie i może możliwość kupna w fabryce, tak jak zrobiłem to z GW.

Sam wybieram marki, które uważam za najlepsze. To tak jak do serwisu Tesli by przyjechał maluch. 0 przyjemności grzebania, a na kasie mi nie zależy tak jak na frajdzie.

Sorry, myślałem że prowadzisz EUCservice, a nie NinebotGotwayService; mój błąd.

PS
Do kolegi z formum byś nie wyciągnął pomocnej dłoni? Jak Łukaszowy MSX zaliczył padaczkę to Rysiek pomógł.

Czas generowania strony: 0.191 s.