Nie jesteś zalogowany.

Wybór kółka na sezon 2019

2019/02/10 17:16 2019/02/10 20:04 przez molikk.
molikk
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4807

kotu napisał:

molikk napisał:

kotu napisał: ACM S+ 650Wh/ 84V wychodzi okolo 4000 - 4500 PLN - oplacasz wszystko paypal, Sciagasz od Gotway z Chin dostajesz kontakt , czekasz na przesylke, oplacasz vat i clo i na zlecenie serwisowe przesylasz do mnie.

czyli 4000zł kółko + 23% vat (ok 900zł) + 8,5% cła (ok 350zł) + zlecenie serwisowe
Wychodzi grubo powyżej 5000zł.

4000-4500 PLN cena koncowa zalezna od kursu $

To jak masz dostęp do kółek w takiej cenie, to dlaczego nie zajmujesz się ich importem, zwłaszcza, że dorzucasz serwis i gwarancję?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/02/10 20:00 2019/02/11 05:01 przez kotu.
kotu
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4808
Niedlugo bedzie o tym informacja na stronie. Ja serwisuje sprzęt. Kupno od reki bedzie też możliwe. To jest oferta dla tych, co szukają tanio i chcą mieć gwarancję na sprzęt. Trzeba czekac ponad miesiac lub do miesiąca zalezy od wybranej wysyłki, ale jest taniej, bo placisz tylko za gwarancje serwisową czyli zamiana z chinskiej na europejską. Odpadają wszystkie koszty sprowadzenia wiec cena jest niska.

Mozesz sobie kupic gdzie indziej, ja moge dac gwarancje na wybrany model wtedy pod kilkoma warunkami. Piszcie na priv jak chcecie coś na sezon z gw wtedy podam namiary i ceny wkrotce bedzie to na stronie. Mysle ze to jest furtka dla tych co szukaja taniej i czekaja jak teraz na wysylke z ali, bg i maja do tego gwarancje na miejscu 2lata.

2019/02/11 05:03
kotu
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4809
Niedlugo bedzie o tym informacja na stronie. Ja serwisuje sprzęt. Kupno od reki bedzie też możliwe. To jest oferta dla tych, co szukają tanio i chcą mieć gwarancję na sprzęt. Trzeba czekac ponad miesiac lub do miesiąca zalezy od wybranej wysyłki, ale jest taniej, bo placisz tylko za gwarancje serwisową czyli zamiana z chinskiej na europejską. Odpadają wszystkie koszty sprowadzenia wiec cena jest niska.

Mozesz sobie kupic gdzie indziej, ja moge dac gwarancje na wybrany model wtedy pod kilkoma warunkami. Piszcie na priv jak chcecie coś na sezon z gw wtedy podam namiary i ceny wkrotce bedzie to na stronie. Mysle ze to jest furtka dla tych co szukaja taniej i czekaja jak teraz na wysylke z ali, bg i maja do tego gwarancje na miejscu 2lata.

Czas generowania strony: 0.209 s.