Nie jesteś zalogowany.

Wybór kółka na sezon 2019

2019/02/10 17:16 2019/02/10 20:04 przez molikk.
molikk
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4807

kotu napisał:

molikk napisał:

kotu napisał: ACM S+ 650Wh/ 84V wychodzi okolo 4000 - 4500 PLN - oplacasz wszystko paypal, Sciagasz od Gotway z Chin dostajesz kontakt , czekasz na przesylke, oplacasz vat i clo i na zlecenie serwisowe przesylasz do mnie.

czyli 4000zł kółko + 23% vat (ok 900zł) + 8,5% cła (ok 350zł) + zlecenie serwisowe
Wychodzi grubo powyżej 5000zł.

4000-4500 PLN cena koncowa zalezna od kursu $

To jak masz dostęp do kółek w takiej cenie, to dlaczego nie zajmujesz się ich importem, zwłaszcza, że dorzucasz serwis i gwarancję?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/02/11 05:03
kotu
Niezależny Sprzdawca
Niezależny Sprzdawca
Oklaski: 3
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4809
Niedlugo bedzie o tym informacja na stronie. Ja serwisuje sprzęt. Kupno od reki bedzie też możliwe. To jest oferta dla tych, co szukają tanio i chcą mieć gwarancję na sprzęt. Trzeba czekac ponad miesiac lub do miesiąca zalezy od wybranej wysyłki, ale jest taniej, bo placisz tylko za gwarancje serwisową czyli zamiana z chinskiej na europejską. Odpadają wszystkie koszty sprowadzenia wiec cena jest niska.

Mozesz sobie kupic gdzie indziej, ja moge dac gwarancje na wybrany model wtedy pod kilkoma warunkami. Piszcie na priv jak chcecie coś na sezon z gw wtedy podam namiary i ceny wkrotce bedzie to na stronie. Mysle ze to jest furtka dla tych co szukaja taniej i czekaja jak teraz na wysylke z ali, bg i maja do tego gwarancje na miejscu 2lata.

2019/03/17 20:31
Borsuk
Świeżak
Świeżak
Oklaski: 1
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5066
Podążając za radą forumowicza plewana przenoszę do tego tematu swoją prośbę o pomoc w wyborze pierwszego kółka :-) Poniżej moje odpowiedzi na pyrt

1. Kasa przedział.
Chciałbym zmieścić się w 7k ale mogę rozważyć i ciut droższe modele.
2. Zasięg i oczekiwana prędkość (30km/h rowery siedzą na karku).
W kwestii prędkości to nie mam dużego parcia na szybką jazdę, myślę że 30-35 mnie zadowoli . Natomiast zasięg, to jest to na czym mi najbardziej zależy. Chciałbym jeździć na jak najdłuższe wycieczki bez nerwowego sprawdzania stanu akumulatora co kilka minut.
3. Na co patrzysz bardziej wygląd, czy użyteczność.
Użyteczność. (wiadomo, mam jakieś swoje preferencje w kwestii wyglądu,ale to sprawa drugorzędna)
4. Na jaki teren ma być sprzęt?
Asfalt, chodnik/ścieżka rowerowa, drogi leśne, żwirówki czyli wychodzi na to że na każdy. Nie zamierzam jednak katować sprzętu w ekstremalnie ciężkim terenie.
5. Jak długo jeździsz na sprzęcie podaj poprzednie modele.
To będzie moje pierwsze kółko.
6. Podaj przedział wagowy i wzrost oraz wiek.
Nie mam wagi ale obstawiam coś ok 65-70kg , wzrost zaokrąglając 170cm, wiek 33 lata.
7. Na czym ci bardziej zależy na późniejszej rozbudowie, czy zmiana modelu?
Hmm.. nie chciałbym sprzętu za szybko zmieniać więc postawię na rozbudowę.
8. Jak często będziesz używał sprzęt.
Mam nadzieję że codziennie :-) (oczywiście zależnie od warunków pogodowych)
9. Wolisz wydać więcej na coś konkretnego, czy wolisz najpierw spróbować na tańszych modelach ?
Zdecydowanie wolę wydać więcej i nie bawić się w wymiany sprzętu. (mam już inne hobby które tego wymaga i niestety nie stać mnie na drugie o takim charakterze)
10. Jaki masz charakter, jak jeździsz autem, motorem wolisz dynamikę, czy nie zależy ci na osiągach, bo i tak prędzej, czy później dojedziesz do celu."
Ani autem ani motorem nie jeżdżę. Jak już pisałem wcześniej , nie mam parcia na wielkie prędkości. Wydaje mi się jednak że dynamika pociąga za sobą lepsze przyspieszenie a co za tym idzie hamowanie (wyczytałem że w przypadku hamowania silnikiem istnieje taka zależność przy pojazdach elektrycznych) a na bezpieczeństwie oszczędzać nie chcę.

Proszę o pomoc :-)

2019/03/18 13:40
kotu
Niezależny Sprzdawca
Niezależny Sprzdawca
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5069
Jak masz 7k, to wydaj 8k i masz z głowy sprzęt na lata. Nie wymaga już zmiany, bo spełnia 99% zachcianek, a po rozbudowie i może 100%.
Za około 8k, masz Gotway Msuper X 84V 1600Wh, w tej cenie nie ma konkurencji cenowej EU,US, a w sprzęcie sprzętowej pod względem mocy, zasięgu, wygody z jazdy, różnorodności zastosowań i gwarancji w Polsce. Nic mu nie dorównuje obecnie w klasie 18", 19" odsyłam do YT. W środku oryginalne akumulatory SANYO najlepsze, gwarancja trzymania i żywotności. Brak usterek, odpukać. Szczerze, to w tej cenie nie ma lepszych ofert na rynku, bo możesz wbić się tylko w bardzo dobrą 16". Pasuje jako pierwsze koło przetestowane przez nas na wielu osobach. Nie tracisz na odsprzedaży w razie, jak by ci się nie podobało. Cena na miejscu 10k. Możliwość późniejszej rozbudowy do 2000Wh* 100v, tylko u nas w serwisie, tylko nam znanym sposobem i tylko jak kupujesz od nas to taki dodatek dla tych, co nas wspierają. Brzmi jak autoreklama ? i tak ma brzmieć, bo jest najlepiej i tanio, przygotowana właśnie dla małej społeczności, jaką jesteśmy , aby kupić konkretny sprzęt w dobrej cenie i zaoszczędzić kasę nie przechodząc z kółka na kółko. Ja optuję, żeby raczej raz kupić a dobrze niż kilka razy i stracić. Oferta jest ograniczona czasowo ze względu na nadchodzący sezon.

2019/03/18 14:33
Lukasz
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 6
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5070
Dla zastanawiających się - dłuższa gadanina po prawie 3200 km - Ninebot Z10.

Ninebot ONE E+ 2000+ km ==> Ninebot ONE E+ z baterią 388wh 2000+ km ==> Kingsong KS16 2000+km ==> KS16S 5600+ km, ==> Z10 z modyfikacjami 1700km w pierwsze 3 miesiące, doświadczenie z Inmotion V8, Gotway 16" Gotway 18". Mody, światła itp. Jeżdżę również w złą pogodę i w zimie.
PODZIĘKOWANIE IgorRz

2019/03/18 15:02 2019/03/18 15:04 przez kotu.
kotu
Niezależny Sprzdawca
Niezależny Sprzdawca
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5071
Łukasz, bateria nie ta, spowolnienie prędkości przy 50% i są wibracje przy 40km/h, wczoraj klient kupił MSX po Z i potwierdzał wszystko, co mnie tylko upewnia w kolejnej diagnozie, nie tylko mojej kolegów i tym którym daje jeździć na Z10. Jeśli to polecasz borsukowi, to wtopa, bo on nie chce zmieniać koła i chce zasięg i możliwość rozbudowy, myślałem o KS18XL czołowy konkurent, ale ona jedzie 50km/h, a nie ponad 60km/h i nie rozbudowuje się o zasięg i prędkość jak MSX 2000Wh 100V . Jeśli komuś, kto potrzebuje mniejszego zasięgu to ok. Przy 5 stopniach Celsjusza to koło nigdzie daleko nie pojedzie, bo bateria schodzi w oczach, 15km zrobiłem, cisnąłem w okolicach 50km/h i 50% wskoczyło ku mojemu zdziwieniu. Jak chcesz jeździć tym kołem 25km/h, żeby mieć zasięg to po co 18" , 16" pojedzie dalej z tą baterią i wolniej.

W życiu nie ma nic za darmo, Ninebot nabił nas w butelkę parametrami, które nie spełnia. Przyoszczędził na akumulatorze najdroższym elemencie. Dał piękne koło, co cieszy oczy, na otarcie łez. Wczoraj drugi klient wziął MSX po Z10, powiedział mi, że nie wiedział, że Z10 zwalnia przy 50% baterii. Takie sianie dezinformacji powoduje wpuszczanie ludzi w koszta. Forum jest po to, żeby sprawdzać i dzielić się doświadczeniami. Pojeździj na większej ilości sprzętów, a nie tylko na Z10 jak przypuszczam, możesz wrzucać tu filmy, a faktów nie zmienisz. To wprowadza tylko dezorientację. Powiem jeszcze, że w związku z niskim napięciem i wysokim prądem na cewce w kole dochodzi do spalenia się silnika. Mosfety wytrzymują uzwojenie nie. Pali się silnik, potem palą się mosfety. Zdiagnozowany przypadek. Nie występuje to w sprzęcie o wyższym napięciu.
PODZIĘKOWANIE Lukas

2019/03/18 15:05
plewan
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5072
Borsuk - po mimo tego że mam V10F na sprzedaż to zamiast KS16 polecam V10F ale GotWay Msuper X będzie jednak najlepszym wyborem.

1% podatku Sprzedam V10F Inmotion

2019/03/18 15:06
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 22
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5073

kotu napisał: Łukasz, bateria nie ta, spowolnienie prędkości przy 50% i są wibracje przy 40km/h, wczoraj klient kupił MSX po Z i potwierdzał wszystko, co mnie tylko upewnia w kolejnej diagnozie, nie tylko mojej kolegów i tym którym daje jeździć na Z10. Jeśli to polecasz borsukowi, to wtopa, bo on nie chce zmieniać koła i chce zasięg i możliwość rozbudowy, myślałem o KS18XL czołowy konkurent, ale ona jedzie 50km/h, a nie ponad 60km/h i nie rozbudowuje się o zasięg i prędkość jak MSX 2000Wh 100V . Jeśli komuś, kto potrzebuje mniejszego zasięgu to ok. Przy 5 stopniach Celsjusza to koło nigdzie daleko nie pojedzie, bo bateria schodzi w oczach, 15km zrobiłem, cisnąłem w okolicach 50km/h i 50% wskoczyło ku mojemu zdziwieniu. Jak chcesz jeździć tym kołem 25km/h, żeby mieć zasięg to po co 18" , 16" pojedzie dalej z tą baterią i wolniej.

W życiu nie ma nic za darmo, Ninebot nabił nas w butelkę parametrami, które nie spełnia. Przyoszczędził na akumulatorze najdroższym elemencie. Dał piękne koło, co cieszy oczy, na otarcie łez. Wczoraj drugi klient wziął MSX po Z10, powiedział mi, że nie wiedział, że Z10 zwalnia przy 50% baterii. Takie sianie dezinformacji powoduje wpuszczanie ludzi w koszta. Forum jest po to, żeby sprawdzać i dzielić się doświadczeniami. Pojeździj na większej ilości sprzętów, a nie tylko na Z10 jak przypuszczam, możesz wrzucać tu filmy, a faktów nie zmienisz. To wprowadza tylko dezorientację. Powiem jeszcze, że w związku z niskim napięciem i wysokim prądem na cewce w kole dochodzi do spalenia się silnika. Mosfety wytrzymują uzwojenie nie. Pali się silnik, potem palą się mosfety. Zdiagnozowany przypadek. Nie występuje to w sprzęcie o wyższym napięciu.

Dokładnie

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2019/03/18 16:04
Ryszarrd1
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 6
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5074
Z-ka jest ładna, jak się ktoś zakocha to żadne argumenty się nie liczą.

2019/03/18 16:19 2019/03/18 21:56 przez Kalmar. Powód: usunięcie wulgaryzmów
IgorRz
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #5075
Ja od siebie Zetke polece... bo je po prostu pokochałem od pierwszej jazdy... na ten moment spelnia wszystko czego moglbym od kola chcieć... na pewno kiedys bedzie inne kolo...
Ale na ten moment jest po prostu zaj**** !!!

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/317641035485979/

Czas generowania strony: 0.404 s.