Nie jesteś zalogowany.

Wybór kółka na sezon 2019

2019/02/02 18:35
GexN
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
Autor
Wybór kółka na sezon 2019 #4592
@molikk Tak jak wspomniał już Kalmar, Ninebot Z10, GotWay MSX itp. odpadają przez odkrytą oponę. To ma być miejskie kółko (już nie jazda po centrum, ale dalej miasto), które mogę zostawić w pracy, zabrać do sklepu i komunikacji, a z odsłoniętą oponą łatwiej zachlapać sobie spodnie, czy przypadkowo obsmarować coś błotkiem ;) Po prostu odsłonięta opona nie wpasowuje się w mój styl użytkowania tego pojazdu.

@Kółkowiec Dzięki za dodatkowe info o V10 - zwłaszcza o możliwości wyłączenia LEDów bocznych i prędkości maksymalnej przy słabej baterii. Co do rączki to wiem, że da się z nią żyć, ale w innych kółkach (np. Tesla, V8) potrafi to być lepiej rozwiązane.

04-07.2016 Airwheel X3 -> 07.2016-03.2019 InMotion V5F+ (7500km+) -> 03.2019 InMotion V10F (7100km+)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/02/02 22:22
molikk
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4594
@GexN Ninebot Z6/8/10 z błotnikiem nie wydaje się być już konstrukcją otwartą i ubrania powinny pozostać czyste - chociaż najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś kto ma takie kółko, czy faktycznie kółko brudzi np w mokrych warunkach jazdy?
Inna sprawa, czy twój strój do pracy do "zwykłe" spodnie, czy np garnitur, bo to jakby nie patrzeć też robi różnice (chociaż jak kółko chlapie jak rower bez błotników, to nie będzie miało większego znaczenia)

2019/02/03 02:37 2019/02/03 22:27 przez admin. Powód: Test załączników
iceq1101
Świeżak
Świeżak
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4596
" czy faktycznie kółko brudzi np w mokrych warunkach jazdy?"

Po 2 godzinach jazdy ( 35% śnieg, 25% piasek, 40% asfalt) wczoraj koło i buty wygląda tak :silly:

Czyste ubrania, tylko buty się zabrudziły. pod prysznicem można szybko umyć)) Przed podróżą, koło było idealnie czyste :unsure:

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2019/02/03 10:25
Maly1927
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4597
Iceq widzę, że nie używasz rączki teleskopowej w swoim kółku, jeśli chciałbyś ją sprzedać to odezwij się w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam
Marcin

2019/02/03 19:32
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4604
Witajcie zastanawiam sie nad wyborem koła na 2019r nie mam koła żadnego i sie rozglądam co by tu kupic moze pomożecie?

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2019/02/03 19:51 2019/02/03 19:52 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4605
Powiedz tylko czy ma chlapać, bo nie wiem co ci polecić... Czy jednokolowiec ma wystawać tak, aby pokonywało każdy krawężnik i ma nie chlapać ? Czy wolisz aby mocno chlapało, bez tylnego błotnika? To ważne podaj mi parametry rozbryzgu to dobiore sprzęt do potrzeb! To sa poważne rzeczy rozumiem, że prędkość jest mało ważna dla Ciebie? 35 km/h wystarczy i zasięg jaki w rozbryzgu i jaki bez? No i czy ma nie tonąć jak wszystkie V10 w lekkim deszczu ? I czy chcesz trzymać na balkonie jak nocą zapłonie jak pochodnia czy w mieszkaniu lepiej ? Ma mieć ledy ze wszystkich stron i głośniki ? Ile dB chcesz mieć ma być głośno? ? No i najważniejsza lampka z przodu, są mocne i słabe. Podaj więcej parametrów, jak widzisz temat jest skomplikowany....

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com
PODZIĘKOWANIE IgorRz

2019/02/03 20:00 2019/02/03 22:01 przez admin.
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4606

kotu napisał: Powiedz tylko czy ma chlapać, bo nie wiem co ci polecić... Czy jednokolowiec ma wystawać tak, aby pokonywało każdy krawężnik i ma nie chlapać ? Czy wolisz aby mocno chlapało, bez tylnego błotnika? To ważne podaj mi parametry rozbryzgu to dobiore sprzęt do potrzeb! To sa poważne rzeczy rozumiem, że prędkość jest mało ważna dla Ciebie? 35 km/h wystarczy i zasięg jaki w rozbryzgu i jaki bez? No i czy ma nie tonąć jak wszystkie V10 w lekkim deszczu ? I czy chcesz trzymać na balkonie jak nocą zapłonie jak pochodnia czy w mieszkaniu lepiej ? Ma mieć ledy ze wszystkich stron i głośniki ? Ile dB chcesz mieć ma być głośno? ? No i najważniejsza lampka z przodu, są mocne i słabe. Podaj więcej parametrów, jak widzisz temat jest skomplikowany....

Tak sadze ze chlapanie powinno byc musi chlapać mocno rozbryzgiwały sie niczym wulkany z termalnych źródeł term ,sadze ze parametry rozbryzgu powinny byc na tyle mocne by dawały o sobie znac,ze jedziesz ze to Ty miasto musi czuć ze jestes ty reszta sie nie liczy musi tryskać w okol

PODZIĘKOWANIE IgorRz

2019/02/03 20:19 2019/02/03 22:25 przez admin. Powód: Test załączników
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4607
Dobra teraz na serio:

Uczący się i niewymagający dla nich wszystkie 16" koła do 4k max małe zasięgi i prędkości lub ewentualnie 14" , ale tego dla dorosłych nie polecam, wygląd słonia na małej piłce można sobie darować.

Początkujący co chcą od razu jeździć na dobrym sprzęcie Ninebot Z10 najlepsza alternatywa (bateria to śmietnik w tym kole, dzisiaj po 23km mnie hamowało !!! i to główny jedyny minus do ominięcia pracuję nad tym), lub seria modeli Gotway, ACM , NIkola, Tesli nie polecam bo kiepskie akku inie da się przełożyć do MSX.

Zaawansowani, profesjonaliści lubiący prędkość, ci którzy jeździli już sporo i szukają lepszy sprzęt, który nie hamuje, nie zwalnia idzie jak żyletka pełna kontrola sterowność czyli koła idealne:
GOTWAY MSX i MONSTER.

Co do innych marek poczytajcie sobie znane forum , bo mam wrażenie że się leje, pali wali a tu woda w ustach. Nie piszecie o tych sprzętach co padają jak muchy, tylko je proponujecie. O_o gdzie ta forumowa uczciwość ? Najpierw napiszcie jaki budżet, bo to jest kluczowe w wyborze. Jeden ma 4k na 14" drugi 6k na 16" trzeci 9k na 19" itd.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

2019/02/03 20:51
Kasacja
Świeżak
Świeżak
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4608
A czy możecie doradzić, czy na 1 koło lepiej brać 14 czy 16?

2019/02/03 20:53
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
Wybór kółka na sezon 2019 #4609
Kwestia krawężników i jakie drogi 16cali to idealne kolo do nauki z doświadczeniem jakie nabierzesz bedziesz mógł śmigać na 14 bez kłopotu ale skup sie na 16cali

Czas generowania strony: 0.254 s.