Nie jesteś zalogowany.

Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista.

2017/08/02 12:52 2020/04/23 08:38 przez Kalmar. Powód: aktualizacja linków 22.04.2020
GexN
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
Autor
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1320
[Kalmar] Pozwoliłem sobie dopisać adresy i uaktualnić linki w tym poście a ponieważ jest pierwszy to jest idealnym wręcz miejscem na informacje tego typu.
Będę starał się o aktualność informacji w tym miejscu ponieważ tego typu dane mogą pomóc w zorientowaniu się jak wygląda rynek monocykli elektrycznych w Polsce i pomagają być może wybrać kółko dla siebie.

Cześć,

Pewnie każdy kto jeździ na kółku słyszał pytanie "A gdzie to można kupić?", a może ktoś szuka zapasowych części lub myśli nad zmianą i chce porównać konkurencyjne oferty. Pomyślałem, więc że może przydać się lista polskich sprzedawców/sklepów z kółkami:

http://www wily pl - Sprzedają tylko podstawowy monocykl w stylu podróbki Airwheel X3 za 1000zł. Znajomy zamówił kółko u nich i nie było żadnych problemów. (strona już nie funkcjonuje)

airwheelpoland.com - polski sklep Airwheel. Zamawiałem u nich rączkę za czasów posiadania Airhweel'a X3 i wszystko ok.

kingsong.pl - Oficjalna strona KingSong z siedzibą we Wrocławiu (Eunicycles)
emonocykle-sklep.pl eunicycles.eu/ - oficjalny sklep oddziału KingSong Polska. Słyszałem o nim dużo dobrego i ma nawet przedstawiciela u na na forum :) odnośnik ze strony kingsong.pl prowadzi właśnie do tego sklepu. Sporo informacji o monocyklach Kingsong, sposób identyfikacji oryginału, informacje techniczne od producenta, itp.

gotway.pl - strona z monocyklami elektrycznymi Gotway (GW) prowadzona przez EUnicycles. (alias kebye.eu)

www.elektrycznemonocykle.pl/sklep - spory wybór kółek różnych producentów (Kingsong, InMotion, IPS). Zamawiałem u nich oponę i dętkę po złapaniu flaka i wszystko było ok. - [Kalmar]w związku z perturbacjami w tej firmie pod koniec 2018 roku należy zweryfikować dostępność artykułów i możliwość kontaktu ze sklepem przed zamówieniem towaru. Linki zamiast do sklepu prowadzą do katalogu kółek a z katalogu linki prowadzą do strony danego modelu a potem jest propozycja z amazon.de i amazon.fr

https://www.2ride pl
- O ile dobrze pamiętam, sklep jednego z naszych forumowiczów.

https://www olx pl/oferty/uzytkownik/4wjLV/ - Sklep z monocyklami GotWay w Gdańsku - została założona osobna strona i fanpage, adresy niżej w wątku.

e-hulajnoga.pl/zyrocykle.html - sklep z siedzibą w Warszawie na ulicy Górczewskiej.

http://flowheel net - monocykle FWheel FL D3 i FL-D5 na którym jeździ matyz (16.01.2018, Kalmar - dopisałem ten sklep bo zapomnieliśmy o nim a D5 jest całkiem, całkiem) - już go nie ma, są za to okulary.

hulaj.market - Zielona Góra, akcesoria i części do hulajnóg i monocykli elektrycznych (podpórki, błotniki)

Jeżeli znacie jakieś inne sklepy lub sprzedawców, dopisujcie do wątku :)

04-07.2016 Airwheel X3 -> 07.2016-03.2019 InMotion V5F+ (7500km+) -> 03.2019 InMotion V10F (7100km+)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2017/08/07 15:22 2019/05/13 16:42 przez Skyfia. Powód: aktualizacja linku/nie działający
matyz
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 4
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1328
Panowie, spotkał się któryś z was z tym sklepem? bo cena więcej niż promocyjna, ale szkoda te nawet kilka groszy wysłać złodziejom :(

http://euairwheel com/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=21&zenid=n3ea4gd74fpr519sgjctjbjic6

Pozdrawiam,
Matyz

2017/08/07 16:05 2019/05/13 16:43 przez Skyfia. Powód: usunięcie niedziałających linków
GexN
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
Autor
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1329
Wygląda na słabą próbę oszustwa :) Zbyt niska cena, brak logo firmy czy jakiejkolwiek informacji o niej, nie działa funkcja logowania, rejestracja bez SSL (tej magicznej zielonej kłódeczki która jest wymagana do bezpiecznego przesyłania informacji), no i wisienka na torcie - w polityce zwrotów mają jakieś głupoty napisane takie jak "bielizna nie podlega zwrotom" :D

"Women's swimwear is eligible for return only if the sanitary liner is place. Underwear, Customized and personalized items are not returnable."

04-07.2016 Airwheel X3 -> 07.2016-03.2019 InMotion V5F+ (7500km+) -> 03.2019 InMotion V10F (7100km+)

2017/08/07 22:42
zeus78
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 12
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1330
matyz skąd ty znalazłeś taki sklep. Ktoś kto by sprzedawał towar w takiej cenie musiałby być idiotą. Zamówiłem hulajnogę elektryczną za $19. Napisałem że nie wchodzi mi płatność kartą i żeby przesłali za pobraniem. Już niebawem dostanę... pewnie g... w papierku. Ale się nie przejmuje. Podałem adres sąsiada którego nie lubię. Jak będzie jeździł hulajnogą elektryczną na pewno to zauważę :)

2017/08/07 22:54
Kalmar
Moderator
Moderator
Oklaski: 26
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1331
whois mówi, że rejestracja w Denver :dry: . To bez sensu jest, tak szukać sklepów. Oczywiście każdy próbuje szukać swojego Grala ale to prawie się nie zdarza. Prawie, bo jak ktoś ma naprawdę konkretne znajomości to dostaje w prezencie za przysługę albo kupuje z taką zniżką, że lepiej nie mówić ale to powtórzę, są bardzo rzadkie przypadki.
Są sklepy, które mają ugruntowaną pozycję w branży i tam należałoby szukać porządnego sprzętu.

Pozdrawiam. Tomek

2017/09/03 22:50
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1385
www.jednokolowiec.pl - trójmiasto, możliwość przejechania się różnymi modelami przed zakupem, Serwis sprzętu oraz szkolenia.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

2018/01/24 07:57
matyz
Senior forum
Senior forum
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1591
a słyszał ktoś o takiej stronce?

www.ninebot-polska.pl/

czy zaufana?

Pozdrawiam,
Matyz

2018/01/24 08:41
zeus78
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 12
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1592
Stronka ładna ale Z10 za 4200 PLN czy One E+ za 745 PLN to podejrzane

2018/01/24 08:54
matyz
Senior forum
Senior forum
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1593
No właśnie. Moim zdaniem jest to nieudolna kopia strony theninebot.co.uk na której nie widać przedstawicielstwa w gdyni :)

Pozdrawiam,
Matyz

2018/01/24 09:15
Artur
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Gdzie i co kupić, adresy, sprzedawcy - lista. #1594
Również zwróciłem uwagę na zawyżone ceny hulajnogi xiaomi, strona ~ 2700, popularny market elektroniczny ~ 1800.

I'm Not Driving Fast just Flying' Low
Pozdrawiam serdecznie:)

Czas generowania strony: 0.204 s.