Nie jesteś zalogowany.

Neregulaminowe oferty sprzedażowe

2019/03/20 07:28 2019/03/20 08:50 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Autor
Neregulaminowe oferty sprzedażowe #5137
Powoli wasze zamówienia będą wysyłane. Jutro te zejdą do kartonów.
Można jeszcze zamawiać przed sezonem w promo: jednokolowiec.pl/black-friday/

No i części do serwisu obudowy silniki itd. Jak by był problem z którymś podczas przesyłki, to ten bez akku z częściami jest na podmiankę, lub jak by wyszła gruba awaria spalenie silniki itd. Żaden MSX dotąd nie był na serwisie, odpukać nie zapeszać. Oni nic nie zmieniają celowo, bo nie ma problemów i tak trzymać GW.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/03/20 16:27 2019/03/22 14:12 przez Skyfia. Powód: dodanie informacji
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Autor
Neregulaminowe oferty sprzedażowe #5141
Wstawiłem tutaj fajny post z fotkami z fabryki i został skasowany i to nie pierwszy raz, bez jakiejkolwiek informacji na priv.

Przypuszczam, że oceniony został jako reklama, co u nas uważane jest za coś złego. Preferuję całkowicie inną postawę, życzliwego motywowania, niż walenia po głowie.

Wg mnie, nie ma nic złego w reklamowaniu dobrego produktu, opuszczaniu cen dla użytkowników forum, pomoc w wyborze najlepszego sprzętu.

Jestem zwolennikiem zdrowej konkurencji i powinni mieć możliwość konkurowania wszyscy z korzyścią dla forumowiczów. Uważam za niepotrzebny punkt regulaminu zakazujący tego, wprowadza zbyt duże ograniczenia dla sprzedawców/serwisantów i tym samym działający na szkodę naszej małej społeczności.

Z powodu braku życzliwości za wkładaną tu pracę, braku pozytywnych intencji w kierunku rozwoju forum (suche utrzymanie, brakiem dostępu, forum ciężko jest znaleźć w internecie)

Nie widzę sensu wchodzenia bez mydła na siłę i postanowiłem ograniczyć swoja aktywność.

Dziękuję za pozytywne i negatywne, konstruktywne komentarze, które motywowały mnie do głębszego przemyślenia.

[ Kalmar ] @kotu czy coś stoi na przeszkodzie aby umieszczać wpisy o wyższości GW nad całym światem na blogu utworzonym na jednej ze stron przytoczonych powyżej? Jeżeli problemu nie ma, to bardzo proszę o takie wpisy właśnie tam. Uważam, że wyjdzie to wszystkim na dobre a dodatkowo Twoja strona jednoznacznie będzie się kojarzyła właśnie z GW. Powtórzę raz jeszcze: strona dzisiaj jest bardzo ważnym elementem informacyjnym i warto dbać o jej rozwój i aktualność.
Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora lub administratora to zawsze do Administratora możesz napisać bo tylko admin ma możliwość przywrócenia postu, ja nie mam. Jeśli Administrator przywróci post ja uszanuję decyzję i nie będę go usuwał. To nie jest tak, że skasowane posty znikają bezpowrotnie

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

2019/03/22 13:47 2019/03/22 14:08 przez Skyfia.
Skyfia
Administrator
Administrator
Oklaski: 5
Więcej
Neregulaminowe oferty sprzedażowe #5176
Ze względu na regularne łamanie §8 regulaminu Forum Ecojazda.pl został utworzony ten temat. Tutaj zostaną przedniesione wszystkie neregulaminowe, nachalne wpisy promujące sklepy internetowe. Zastanów się pięć razy, czy wpisy handlowe w nieodpowiednim dziale, łamiące regulamin Forum Ecojazda.pl są opłacalne dla wizerunku twojej marki.

Czas generowania strony: 0.156 s.