Nie jesteś zalogowany.

Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce

2018/07/03 20:39 2018/07/03 20:58 przez Max1908.
Max1908
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce #2184
Witam Mam problem z odblokowaniem prędkości to znaczy pierwszy raz odblokowałam ją do 35 później chciałem do pięćdziesięciu i tetaz nastał problem.Czy mógłby ktoś pokierować mną krok po kroku ponieważ nie znam angielskiego i stąd ten problem.Z gory dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/07/04 09:30
BartX
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 2
Więcej
KingSong KS14D
Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce #2190
Z tego co wyczytałem to prędkość maksymalna jest możliwa do odblokowania z poziomu oficjalnej apki po przejechaniu 200 km

2018/07/04 09:57 2018/07/04 09:59 przez Max1908.
Max1908
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce #2191
Ok dzięki ale i tak mam dalej.problem gdzie wpisać ostatni kod autoryzacji. Ściągnąłem sobie link generatora kodu odblokowującego po czym wpisałem nr.ISN i po generacji ukazał się następny nr.czyli kod.Skopiowałem go i mam problem gdzie go wkleić.Szlak mnie trafa

2018/07/04 10:32
Maly1927
Świeżak
Świeżak
Więcej
King Song KS-16S
Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce #2192
Witam,
jeśli masz telefon z systemem Android to na stronie kingsong.pl jest bardzo przejrzysta aplikacja w języku polskim i myślę, że powinna działać również z KS-18L. Jeśli chodzi o odblokowanie prędkości kodem, to jest taka opcja w aplikacji, z tym że potrzebujesz do tego kodu wygenerowanego np. na stronie electricunicycle.org/kingsongunlocker/ (ponownie podejrzewam, że powinno działać również z KS-18L). Po uruchomieniu aplikacji musisz przejść w prawo i wybrać "odblokowanie limitu prędkości" (3-cia opcja o góry), później na stronie z linku wyżej musisz wpisać numer seryjny z aplikacji w polu "ISN Value" i kliknąć "Unlock" wtedy w polu "Unlock code" pojawi się kod, który musisz przepisać do aplikacji w pole "kod autoryzacji". Jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno to w ustawieniach limitów w aplikacji powinieneś móc przesunąć suwak do 50km/h. Instrukcję pisałem na podstawie KS-16S więc nie zagwarantuję na 100%, że zadziała na KS-18L jednak myślę, że powinno być ok. Pisałem to trochę w pośpiechu i mam nadzieję, że w miarę zrozumiale.
Pozdrawiam
Marcin

Pozdrawiam
Marcin
COM_KUNENA_THANKYOU Max1908

2018/07/04 22:25
Max1908
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Odblokowanie limitu prędkości w nowej L-ce #2194
Witam i dzięki za wyczerpującą odpowiedż

Czas generowania strony: 0.162 s.