Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2019/09/19 16:59
Rezult
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8234
Dziękuje koledzy .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/09/19 20:42
Kółkowiec
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Nowi Użytkownicy #8238

marqn napisał: cześć
Wita się z wami użytkownik V10F
w 1,5 miesiąca przejechałem już ponad 1700km
przy wadze 90kg max co udało sie zrobić to 42km

Musisz mieć ostry styl jazdy. Ja taki dystans robię na V10 (bez F).

2019/09/24 14:35
marqn
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8244
Fakt, wolno nie jeżdżę
Wydaje mi się że nie ładuję monocykla do 100% chociaż aplikacja pokazuje 100%
Mam teraz tak że po około 3 km poziom naładowania z 5 kresek zmienia się na 4
Posiadam tą mocniejsza ładowarkę (300W) którą monocykl ładuję w max 2h
Z różnych opisów wyczytałem że ładowanie od 85% do 100% trwa najdłużej. Ja nie zauważyłem czegoś takiego u siebie. Napisałbym nawet że jest odwrotnie. Stan ładowania sprawdzam oczywiście na aplikacji InMotion.
Raz przez przypadek ładowałem monocykl jeszcze przez około 40 min po uzyskaniu 100% i wtedy przejechałem z 15 km na 5 kreskach.
Czy wy też tak macie?

2019/09/24 16:11
atdlzpae
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 1
Więcej
Nowi Użytkownicy #8245
Żeby sprawdzić prawdziwy poziom naładowania odłącz ładowarkę i wtedy zobacz ile % ma bateria.
Wykonaj proszę taki eksperyment - naładuj do 100%, zapisz napięcie, odłącz ładowarkę, zapisz napięcie i %.
Jestem pewien, że jeżeli skończysz ładowanie natychmiast na 100% okaże się, że w rzeczywistości jest z 90%.

To jest szczególnie prawdziwe przy mocnych ładowarkach i małych bateriach.

Ja ładuję monocykl cały czas kiedy na nim nie jeżdżę. Nie widzę sensu przerywać ładowania - sama ładowarka dużo nie bierze.

2019/11/06 18:04
Raczek
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8359
Witam. Mam na imie Kamil i dostałem namiar na forum od kolegi którego dzisiaj spotkałem w Częstochowie. Myślałem już że jestem sam ale jest nas conajmniej dwoch :D Mój sprzęt to F-Wheel D3 taki odpowiednik Inmotion v5 ;) Jest to drugie moje koło pierwsze to był airwheel kupiony na kilka dni żeby sprawdzić czy mi wogóle podejdzie ten temat :) No i pykło... Docelowo Ninebot Z6. Chwilowo mam zamiar jeździć całą zimę zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy wszystkim.
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Bivike

2019/11/06 18:43
Bivike
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #8362

Raczek napisał: Witam. Mam na imie Kamil i dostałem namiar na forum od kolegi którego dzisiaj spotkałem w Częstochowie. Myślałem już że jestem sam ale jest nas conajmniej dwoch :D Mój sprzęt to F-Wheel D3 taki odpowiednik Inmotion v5 ;) Jest to drugie moje koło pierwsze to był airwheel kupiony na kilka dni żeby sprawdzić czy mi wogóle podejdzie ten temat :) No i pykło... Docelowo Ninebot Z6. Chwilowo mam zamiar jeździć całą zimę zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy wszystkim.

Kolega wita kolegę z Częstochowy ;] Super, że się zarejestrowałeś. Udanego pobytu na forum, i koniecznie kup kask, ochraniacze i jakieś odblaski, przezorny ubezpieczony :)

2019/11/06 20:40
Raczek
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8365
Witam, witam. Kask poleci lada dzien i jakies odblaski napewno :) Dzieki i pozdrawiam.
PODZIĘKOWANIE Bivike

2019/11/06 22:56
noblik7
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8372
Witajcie ,jestem nowy na tym forum ale coś czuje że na temat naszych kochanych kółek zwłaszcza model v10 mogę bardzo dużo powiedzieć. Moje początki z kółkiem będę chyba pamiętał do końca życia. Zaraził mnie nim mój serdeczny kolega który jest świetnym elektronikiem. Ja z kolei jestem mam talent w konstrukcjach stalowych ślusarce i spawalnictwie. W połączeniu naszych talentów podczas uruchamiania mojego kółka które kupiłem uszkodzone i niedziałające odkryliśmy że te cudne kółka posiadają bardzo poważne wady fabryczne. Moje kółko obeszło się ze mną bardzo delikatnie . Zaliczyłem tylko jedną poważna glebę. ale poważnych awarii miałem chyba ze 4 ....w ciągu pierwszego tygodnia. Doszedłem do takiej wprawy że całe koło rozbieram w niecałe 2 godz w drobny mak. A że w technicznych sprawach jestem mocny to mogę dużo naprawić . Znalazłem świetny sposób na prostowanie felgi, wymieniam łożyska na ośce,likwiduje luzy których pewnie wielu z was doświadcza choć o tym jeszcze nie wie. Aż...zaliczy glebę nie wiadomo dlaczego. A wasze niezawodne kółko wam powie plis repair. W swoim kółku znacznie zlikwidowałem ten irytujący luz w rączce i odnowiłem pokrywy boczne. Pady też zreanimowałem do stanu jak fabryka wypuściła ale przygody które przeżyłem zniszczyły cały blask. Mam jeszcze parę pomysłów na ten cudowny sprzęt . W przerwie sezonowej na pewno je zrealizuje i na pewno pochwale się efektami. Pozdrawiam

2019/11/06 23:59 2019/11/07 00:04 przez ctx.
ctx
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Nowi Użytkownicy #8373

noblik7 napisał: [...]likwiduje luzy których pewnie wielu z was doświadcza choć o tym jeszcze nie wie. Aż...zaliczy glebę nie wiadomo dlaczego. A wasze niezawodne kółko wam powie plis repair. [...]

Skoro rzuciłeś takie hasło możesz please rozwinąć temat (najlepiej w osobnym wątku ) ? Jakie to luzy występują w V10ce i w jaki sposób mogą doprowadzić do wywrotki/awarii ? Ciekawie mnie też co to za poważne awarie miałeś aż 4 w tydzień i jakie poważne wady fabryczne masz na myśli ?

Pozdrawiam! Piotrek, Kraków
Ninebot One S2 (>400km) -> Inmotion V8 (>2800km) -> Inmotion V10F(>1000km)

2019/11/07 01:30
Kółkowiec
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Nowi Użytkownicy #8374

noblik7 napisał: Doszedłem do takiej wprawy że całe koło rozbieram w niecałe 2 godz w drobny mak. A że w technicznych sprawach jestem mocny to mogę dużo naprawić . Znalazłem świetny sposób na prostowanie felgi, wymieniam łożyska na ośce,likwiduje luzy których pewnie wielu z was doświadcza choć o tym jeszcze nie wie. Aż...zaliczy glebę nie wiadomo dlaczego. A wasze niezawodne kółko wam powie plis repair. W swoim kółku znacznie zlikwidowałem ten irytujący luz w rączce i odnowiłem pokrywy boczne. Pady też zreanimowałem do stanu jak fabryka wypuściła ale przygody które przeżyłem zniszczyły cały blask. Mam jeszcze parę pomysłów na ten cudowny sprzęt .

W takim razie możesz otworzyć warsztat serwisujący monocykle. Jeśli świetny sposób na prostowanie felgi nie jest tajemnicą, to chętnie bym go poznał.

Czas generowania strony: 0.199 s.