Nie jesteś zalogowany.

REGULAMIN FORUM ECOJAZDA.pl

2018/02/04 22:47 2019/05/09 22:04 przez Skyfia.
Skyfia
Administrator
Administrator
Posty: 178
Oklaski: 6
Więcej
Autor
REGULAMIN FORUM ECOJAZDA.pl #1621
REGULAMIN FORUM


§ 1. WSTĘP

1.1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu znajdującego się pod adresem: ecojazda.pl .

1.2. Przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu każdy Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się, zaakceptowania oraz bezwzględnego przestrzegania wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
Rejestrując się na Forum automatycznie akceptujesz ten regulamin.
Każdy użytkownik jest równy wobec poniższych zasad.
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.
ecojazda.pl Forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników na Forum.
ecojazda.pl Forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyny.

1.3. Użyte w Regulaminie określenia mają następujące znaczenia:

1.3.1. Serwis – forum znajdujące się pod adresem: ecojazda.pl

1.3.2. Regulamin - zbiór zasad korzystania z serwisu, kształtuje ogół praw i obowiązków Użytkowników.

1.3.3. Użytkownik – podmiot zarejestrowany w Serwisie, osoba fizyczna, jednostka organizacyjna posiadającą zdolność do czynności prawnych.

1.3.4. Administrator - osoba prywatna zarządzająca Serwisem.

1.3.5. Moderator - podmiot wyznaczony przez Administratora. Moderator odpowiada za utrzymanie porządku na forum.


1.3.6. Administrator globalny - osoba prywatna zarządzająca serwisem, mająca decyzyjną rolę w sprawach dotyczących serwisu ecojazda.pl


§ 2. ZASADY OGÓLNE

2.1. Użytkownik publikuje swoje posty, komentarze i opinie oraz inne treści w jakiejkolwiek formie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w Serwisie.

2.2. Zabrania się publikowania; umieszczania treści w jakiejkolwiek formie o charakterze uznanym przez Polskie, lub międzynarodowe prawo za nielegalne/karalne, przez co rozumie się:

Pornografię;
wulgaryzmy;
przemoc i treści drastyczne;
nielegalne oprogramowanie w tym techniki łamania danych, cracki, keygeny, wirusy;
symbole i treści obrażające uczucia religijne;
nienawiść rasowa, etniczna;
treści naruszające imię osób publicznych, poprzez publikację kłamliwych, lub nieprawdziwych informacji;
niedozwolone substancje, praktyki (narkotyki, towary zakazane, leki).


2.3. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że jakiekolwiek działanie polegające na próbie destabilizacji Serwisu może zostać uznane za przestępstwo w rozumieniu przepisów Kodeksu Karnego.

2.4. Administracja oraz cały zespół moderacyjny ma prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania a nawet do usuwania bez uprzedzenia o to użytkownika. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo dostosować treść serwisu w taki sposób aby była ona zgodna z zasadami określonymi w Regulaminie.

2.5. Administracja nie ma obowiązku tłumaczenia się Użytkownikom z podjętych działań.

2.6. Użytkownik akceptuje Serwis takim jakim jest, nie otrzymując gwarancji na to, iż korzystanie z serwisu będzie się odbywać bez błędów i zakłóceń.

2.7. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Administratora Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

2.8. Zabrania się prowokowania innych Użytkowników oraz celowego wywoływania konfliktów, irytowania mających na celu wyprowadzenie drugiej osoby z równowagi.

2.9. Reklamowanie własnych stron WWW oraz serwisów społecznościowych dopuszczalne jest tylko w odpowiednim dziale na Forum.

2.10. Nie udostępniaj na forum żadnych plików, które celowo zostały zainfekowane wirusami. Wystawienie takiego pliku równoznaczne jest z otrzymaniem permanentnej blokady na konto.§ 3. KONTO ORAZ PROFIL NA FORUM

3.1. Założenie konta oraz użytkowanie Serwisu jest w pełni darmowe.

3.2. Dokonując rejestracji, Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Administracji oraz partnerów serwisu, na adres poczty elektronicznej podany podczas zakładania konta.

3.3. W celu usunięcia konta należy wysłać prywatną wiadomość do Administratora Forum o treści: "Proszę o usunięcie konta". Po usunięciu konta jego przywrócenie jest niemożliwe.

3.3.1. Usunięcie konta nie jest równoznaczne z usunięciem napisanych w Serwisie postów, tematów oraz wpisów na czacie.

3.3.2. Jeśli w Serwisie znajdują się treści, które nawiązują do Twoich danych osobowych lub są nimi, zgłoś to koniecznie do Administracji z prośbą o ich usunięcie.

3.4. Każdy użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto na Forum, posiadanie kilku kont w Serwisie karane jest blokadą na czas nieokreślony. Jeśli użytkownik dzieli z kimś łącze internetowe, to jest zobowiązany zgłosić to do Administracji Forum.

3.5. Zabronione jest udostępniania swojego konta osobom trzecim.

3.6. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w profilach w przypadkach złamania jakiegokolwiek podpunktu Regulaminu.

3.7. Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania kont Użytkowników nieprzestrzegających Regulaminu.

3.8. Zabrania się używania nicków wulgarnych, rasistowskich, reklamujących oraz obraźliwych w stosunku do innych Użytkowników Forum. Nazwa Użytkownika (login) nie może zawierać adresu oraz nazwy strony internetowej (wyjątek stanowią firmy które pokażą, że posiadają działalność lub umowę podpisaną z producentem, dystrybutorem etc.).

3.9. Awatar oraz sygnatura nie może sugerować przynależności do wyższej rangi w Serwisie.

3.10. Kategoryczny zakaz wstawiania filmików (m.in. YouTube) w podpisie.

3.11. W sygnaturze nie można stosować czcionki o rozmiarze większym niż 20. a cały podpis nie może przekraczać 150 znaków.

3.12. Użytkownik, który posiada u nas wyższą rangę niż "admin serwera", wraz z nią nie ma prawa mieć rangi wyższej od Admin serwera na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej.§ 4. DODAWANIE ZAWARTOŚCI

4.1. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. Nowy wątek powinien składać się z tytułu (wyodrębnionego) oraz treści stanowiącej jego rozwinięcie, jako podstawę do dyskusji.

4.2. Tematy niezgodne z tematyką danego działu będą przenoszone, zamykane lub całkowicie usuwane bez wcześniejszego uprzedzenia użytkownika który zakłada temat.

4.3. Zabrania się wstawiania na Forum cudzych zdjęć, danych osobowych oraz prywatnych korespondencji innego Użytkownika bez jego zgody. Kategorycznie zabrania się wstawianie treści korespondencji prowadzonej z administracją forum. Grozi to blokadą konta na co najmniej 24 godziny.

4.4. Przed założeniem nowego tematu lub postu, każdy Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z zawartością danego działu oraz zawartych w nim wzorów i regulaminów.

4.5. Zabronione jest:
· pisanie wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI",
· pisanie na zmianę "WiElKiMi i MaŁyMi LiTeRaMi",
· pisanie "Każdego Słowa Wielka Litera",
· pisanie całej wypowiedzi pogrubiona czcionka, pochylona czcionka, podkreślona czcionka, przekreślona czcionka - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście czy celowego używania "rażących błędów ortograficznych".
· zakaz kopiowania treści z forum bez zgody jej autora (nie dotyczy administratorów).

4.6. Administracja Forum ma prawo do korekty, zmian lub usunięcia z Forum dowolnego postu, który łamie Regulamin bez podania uzasadnienia.

4.7. Zabrania się publikowania niechcianych, niepotrzebnych treści uznawanych potocznie jako "spam", "troll" etc., lub prowadzenia dyskusji niezwiązanych z treścią tematu.
· Zabrania się spamowania w jakimkolwiek dziale.
· Nie powtarzamy wypowiedzi innych użytkowników.
· Piszemy prosto i treściwie.
· Zabronione jest wyzywanie innych użytkowników forum oraz używanie wulgaryzmów i przekleństw!
· Staramy się nie pisać posta pod postem- chcesz coś dodać - to edytuj post.
· Nazwa tematu powinna zawierać dokładny opis danego tematu,
· Staramy się pisać poprawnie, przestrzegając podstawowych zasad ortografii.

4.8. Należy unikać błędów językowych i dbać o poprawność, klarowność oraz sens wypowiedzi. Treść wypowiedzi powinna być związana z tematyką wątku i zrozumiała dla innych użytkowników.

4.9.1. Na forum zabrania się następujących rzeczy:
· pisania postów, tematów obrażających innych użytkowników.
· pisania postów, tematów oczerniających innych użytkowników.
· pisania postów, tematów wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów rasistowskich i nacjonalistycznych
· pisanie treści marketingowej, forum jest dla wszystkich użytkowników, a nie dla sprzedawców.
· pisanie treści prowokującej do rozmowy prywatnej w stylu (napisz na priw). Jeśli chcesz, żeby użytkownik do ciebie napisał, to napisz do niego pierwszy.
· Kategorycznie zakazuje się podawanie linków do innych Polskich forów, ale mile widziane jest cytowanie treści wskazując źródło pochodzenia treści (bez podlinkowania).

4.10. Zabrania się dyskryminacja
pisania postów tematów propagujących alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające
pisania postów, tematów ukazujących hasła, symbole lub ludzi związanych ustrojami opartymi na dyktaturze kategorycznie zabroniono.

4.11. Zawsze poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Nie dodawaj postów zbędnych, typu 'Jestem na tak', 'Jestem za' itp. Wypowiedzi w podaniach mają być uzasadnione przynajmniej jednym argumentem.

4.12. Używaj opcji "Edytuj", zakaz pisania post pod postem - chyba, że masz do tego powód (link nie działa itp.).

4.13. Nie cytuj długiej na dwie strony wypowiedzi tylko po to, by dopisać "Jestem za". Cytuj jedynie krótkie fragmenty, mające przypomnieć, o co chodziło w cytowanej wypowiedzi.

4.14. Ewidentny spam postami będzie karany ostrzeżeniem lub/oraz cofnięciem postów. Wszelkie przejawy nabijania postów typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem" będą skrupulatnie zwalczane. Spam w postaci wychwalania się, promocji produktu, wzbudzania nienawiści, nawoływania do spamu będzie zwalczany.

4.15. W dziale "Odwołania od bana" oraz "Skargi" odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją (nie dotyczy to Administracji forum).

4.16. Ekipa ecojazda.pl zastrzega sobie prawo do zamknięcia tematu w przypadku, gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał lub dyskusja odbiega od początkowych założeń.

4.17. Zakazuje się publikowania treści o charakterze reklamowym (min. reflink'ów - linków polecających), których celem jest wyłącznie osiągnięcie korzyści majątkowych. Zabronione jest również umieszczanie linków maskujących lub skracających prowadzących do adresu docelowego.

§ 5. OSTRZEŻENIA I BLOKADY

5.1. Za łamanie zasad niniejszego regulaminu Użytkownik może otrzymać ostrzeżenie. Możesz dostać maksymalnie trzy ostrzeżenia po czym konto zostanie zablokowane co najmniej na 24 godziny.

5.2. Prawo do nałożenia ostrzeżenia przysługuje każdej osobie posiadającej uprawnienia moderacyjne.

5.3. Rejestr nałożonych ostrzeżeń może prowadzić każdy użytkownik na swoim koncie profilowym, bez potrzeby konsultowania się z Administratorem Serwisu.

5.4. Użytkownik ma prawo dowiedzieć się za co dostał ostrzeżenie oraz odwołać się od niego w przeznaczonym do tego dziale.

5.5. Ekipie moderacyjnej Forum przysługuje prawo do zastosowania w stosunku do Użytkownika następujących rozwiązań:

pouczenie - zwrócenie uwagi w poście, notatce lub w prywatnej wiadomości;
ostrzeżenie - nałożenie ostrzeżenia, skutkującego pojawieniem się informacji w profilu (lecz nie jest to wymagane) Użytkownika wraz z punktem karnym;
zablokowanie - zablokowanie możliwości publikowania wpisów na określony czas. Pierwsza blokada trwa 24 godziny, druga trzy doby, trzecia tydzień. Zastrzegamy sobie możliwość korekcji czasu blokady w zależności od indywidualnej sytuacji użytkownika.
zbanowanie – nałożenie permanentnej blokady na konto, w skrajnych przypadkach całkowite usunięcie konta.

5.6. Gdy suma punktów ostrzeżeń u danego użytkownika wyniesie 3, wówczas wiąże się to z zablokowaniem możliwości dodawania zawartości na czas 1 doby. Natomiast, jeżeli suma punktów ostrzeżeń u danego użytkownika wyniesie 6, wówczas wiąże się to z zablokowaniem możliwości dodawania zawartości na czas 3 dób, jeżeli suma ostrzeżeń przekroczy 12 punktów wówczas wiąże się to z zablokowaniem jego konta na tydzień, albo na czas nieokreślony lub z usunięciem konta. 

5.7. Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do strony użytkownikowi, który przekroczył 3 punkty ostrzeżeń.

5.8. Osoba, której konto zostanie zablokowane na czas nieokreślony, przynależy do grupy "Zbanowani".

5.9. Osoba, która przynależy do grupy „Zbanowani” nie może brać udział w aktywności Forum.

5.10. Zablokowanie dostępu do forum odbywa się poprzez nałożenie bana na nick, adres email, ip, lub jedno, drugie i trzecie.

5.11. Po otrzymaniu bana, Użytkownik ma 7 dni na logiczne wyjaśnienie sytuacji w przypadku, gdy zaszło jakieś nieporozumienie. Po tym czasie ban jest ostateczny i nie podlega dyskusji, ani tym bardziej negocjacji ze strony innych Użytkowników.


§ 6. SYSTEM REPUTACJI

6.1. System reputacji służy do nagradzania i dyscyplinowania użytkowników za przekazywane treści.

6.2. Staramy się "lajkować" za treści mądre, wnoszące coś do rozwoju naszego forum i sieci (dawać oklaski).

6.3. Zakazane jest dodawanie punktów oklasków w zamian za czerpanie jakichkolwiek korzyści.

6.4. Zakazuje się upraszania użytkowników o oklaski.

6.5. Obowiązuje absolutny zakaz wzajemnego plusowania się za porozumieniem stron. Tacy użytkownicy będą karani w najlepszym przypadku wyzerowaniem całej historii reputacji (oklasków), bez możliwości odwołania.

6.6. Cały zespół moderujący zastrzega sobie prawo do dawania negatywnej reputacji wtedy, wyzerowania, lub zmniejszenia ilości oklasków, gdy wymaga tego sytuacja.§ 7. ZGŁOSZENIA TREŚCI

7.1. Każdy użytkownik ma prawo zgłosić post, prywatną wiadomość, profil, który narusza przepis niniejszego Regulaminu.

7.2. Zgłoszeniom podlegają wszelkie treści niezgodne z Regulaminem Forum.

7.3. Nadmierne zgłaszanie błahych rzeczy przez Użytkownika, może skończyć się upomnieniem bądź ostrzeżeniem.

7.4. Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym Użytkownikom, że złamali Regulamin. Od tego jest funkcja "Zgłoś" znajdująca się przy każdym poście.§ 8. CZAT (SHOUTBOX)

8.1. Czat dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników, którzy nie posiadają żadnych blokad oraz innych ograniczeń.

8.2. Użytkownik korzystający z czatu powinien trzymać się zasad opisanych w punktach Regulaminu Forum, szczególnie punktów dotyczących Zasad Ogólnych.

8.3. Załatwianie własnych porachunków na czacie jest zabronione. Wszelkie sprawy prywatne należy przenieść na PW lub inne komunikatory służące do prywatnych rozmów.

8.4. Zabrania się wysyłania kilkakrotnie tej samej wiadomości lub wiadomości bardzo podobnej oraz wiadomości składających się tylko z dużych liter.

8.5. Obowiązuje zakaz reklamowania podań oraz poganiania Administracji w celu szybszego rozpatrzenia odwołania lub skargi.

8.6. Każdy Użytkownik może wysłać maksymalnie 5 wiadomości pod rząd.§ 9. PRYWATNE WIADOMOŚCI

9.1. Serwis umożliwia korzystanie z systemu prywatnych wiadomości.

9.2. System prywatnych wiadomości pozwala co najmniej dwóm Użytkownikom prowadzić komunikację niewidoczną dla pozostałych Użytkowników Serwisu.

9.3. Użytkownicy korzystający z systemu prywatnych wiadomości rozumieją i akceptują, że prywatne wiadomości pozostają widoczne dla Administratora i w uzasadnionych przypadkach mogą zostać poddane kontroli.

9.4. Użytkownicy zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu Serwisu oraz powszechnie przyjętych zasad współżycia społecznego również w ramach systemu prywatnych wiadomości.

9.5. Administrator może przeprowadzić kontrolę przestrzegania zasad Serwisu w systemie prywatnych wiadomości w razie ryzyka nadużyć (zwłaszcza rozsiewania spamu) lub na wniosek Użytkownika.§ 10. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

10.1. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody Użytkownika, powstałe na skutek korzystania z Serwisu.

10.2. Administracja dokłada nieustannej staranności, aby prowadzony przez nią Serwis na był wolny od błędów i usterek zagrażających Użytkownikom, jednak nie może zagwarantować, że takowe nigdy nie powstaną.

10.3. Administracja nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku udostępnienia przez kogoś w Serwisie treści niepoprawnych merytorycznie, obraźliwych lub niezgodnych z prawem.

10.4. Dostęp do Twoich danych, tj. adres IP, adres e-mail mają tylko osoby do tego uprawnione (Administracja). Użytkownik może być spokojny o swoje prywatne dane. Serwis nie udostępnia danych osobowych osobom trzecim.§ 11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

11.1. Kwestie, które nie zostały uregulowane w niniejszym regulaminie będą rozpatrywane indywidualne przez Administrację.

11.2. Administracja zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany postanowień niniejszego regulaminu w każdej chwili i bez konieczności uzasadniania przyczyny. O wszelkich zmianach Administracja będzie informować w sposób widoczny i zrozumiały drogą mailową lub bezpośrednio w serwisie ecojazda.pl.

11.3. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia na stronie internetowej Serwisu lub z dniem wysłania go drogą elektroniczną. Rejestracja w Serwisie i późniejsze jego użytkowanie oznacza zaakceptowanie Regulaminu i Polityki Prywatności. W przypadku nieakceptowania Regulaminu bądź Polityki Prywatności należy zaprzestać korzystania z serwisu, nie zakładać konta lub natychmiast poprosić o jego usunięcie.

11.4. Ostateczną decyzję w sprawach spornych podejmuje Właściciel Serwisu.

11.5. Wszystkie wpłaty na rzecz Serwisu są dobrowolne i Administracja nie zwraca wpłaconych środków (zarówno tych za usługi, jak i darowizn).

11.6. Absolutny zakaz kopiowania lub powielanie elementów Serwisu stanowiących własność ecojazda.pl i a.w.drukarnia.3d sp. z o.o., bez otrzymania uprzedniej wyraźnej zgody Właściciela Serwisu.

11.6. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z jego nieprzestrzegania.

11.7. Prawa autorskie
Zamieszczając jakikolwiek tekst pisany, fotografie, grafikę przez siebie, udzielasz prawa autorskie i majątkowe na rzecz ecojazda.pl.

11.8. Regulamin jest własnością strony ecojazda.pl i podlega prawom autorskim na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

P.S. Wszystkie sugestie poniżej regulaminu zostaną uwzględnione, lecz administracja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia po rozważeniu propozycji zmian.

Regulamin Moderatora


Zasady ogólne
1.1. Moderator to użytkownik posiadający dodatkowe uprawnienia na forum.
1.2. Moderator zostaje powołany drogą głosowania lub mianowany ze względu na wzorową postawę, wysoką aktywność lub wysokie kwalifikacje w danej dziedzinie. Ostateczną decyzję podejmuje Administracja forum.ecojazda.pl
1.3. Użytkownik pełniący tę funkcję ma obowiązek pomagać innym, świecić przykładem, wywiązywać się ze swoich obowiązków, wykazywać się kulturą osobistą i być zaangażowanym w sprawy forum.
1.4. Podstawowym obowiązkiem moderatora jest utrzymywanie porządku na forum, dyscypliny, estetyki oraz egzekwowanie regulaminu od użytkowników.
1.5. Osoba znajdująca się na stanowisku moderatora nie może posiadać żadnego ostrzeżenia.
1.6. Ekipa moderatorów musi wzajemnie się dogadywać i rozkładać obowiązki równomiernie, aby nikt nie wchodził sobie w drogę.Prawa i obowiązki moderatora
2.1. Modyfikowanie lub usuwanie postów/wpisów zawierających:

treści pornograficzne, rasistowskie, obrażające daną religię/poglądy itp.,
treści wulgarne, w tym treści obrażające użytkowników forum,
treści wprowadzające innych użytkowników w błąd lub niezgodne ze stanem faktycznym,
inne treści sprzeczne z Regulaminem Forum.
2.2. Zamykanie i otwieranie tematów.

2.3. Przenoszenie tematów.

Moderator ma prawo i obowiązek przenieść temat, jeśli ten znajduję się w złym dziale. Musi również powiadomić użytkownika notatką o napisaniu tematu w złym dziale.

2.4. Moderator może dać ostrzeżenie użytkownikowi, który złamał jakikolwiek punkt regulaminu.

Moderator ma obowiązek podać powód w szczegółach na profilu przy wystawianiu ostrzeżenia. Dodatkowo (opcjonalnie) może poinformować użytkownika o tym przypisując notatkę do posta lub przekazać informację w wiadomości prywatnej na forum.
Maksymalna wartość ostrzeżenia to 3, niezależnie od przewinienia. Wykroczenia kwalifikujące się do bana na forum należy zgłosić Administracji.
Maksymalna możliwa ilość posiadanych ostrzeżeń to 3, przekroczenie tej ilości równoznaczne jest z blokadą konta na forum na 24 godziny za pierwszym razem, 48 godziny za drugim razem i tydzień za trzecim razem, po czym następuje zbanowanie konta, co może doprowadzić do usunięcia, wyłączenia na czas trwały lub na czas długo określony. Decyzja o tymczasowym wyłączeniem i zbanowaniu powinna zostać skonsultowana z Administracją i przeprowadzona przez dowolnego Admina.

2.5. Moderator nie ma prawa edytować postów Administracji bez wcześniejszego zezwolenia (nie dotyczy tematów, typu Lista oraz kontakt do Adminów i Opiekunów).
Wszelkie błędy w poście Administratora należy zgłosić w Prywatnej Wiadomości na forum.


2.6. Moderator ma obowiązek codziennie odwiedzać forum. w skrajnych przypadkach co trzeci dzień.

3.1. Każdy moderator ma obowiązek przeczytać Regulamin, przestrzegać go i kierować się uwagami w nim zawartymi. Regulamin ten w żaden sposób nie przeczy Regulaminowi Forum. Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności.

3.2. Podważanie decyzji innego moderatora i dokonywanie zmian może zostać uznane za naruszenie powyższych zasad. Wszelkie nieprawidłowości należy zgłosić Administracji.

3.3. W przypadkach, w których uprawnienia Moderatora nie wystarczają do rozwiązania danej sprawy należy skontaktować się z Administracją.

3.4. Nadużycie uprawnień moderatora, nieprzestrzeganie regulaminu, niedbałość wykonywanych czynności oraz nie godna postawa wiąże się z karą pozbawienia uprawnień Moderatora.

Administracja zastrzega sobie prawo do zdegradowania Moderatora bez podania powodu.
3.5. Solidna i przykładna praca może w przyszłości odnieść skutek w postaci awansu na stanowisko o wyższych uprawnieniach lub nagrodę finansową, w przypadku, gdy forum przewiduje taką formę nagrody.

3.6. Wszelkie czynności wykonywane przez Moderatora zapisywane są w logach forum.

3.7. Moderator w żadnym wypadku nie może faworyzować innych użytkowników a także grozić/prowokować/wyzywać jak i wywyższać się swoim stanowiskiem. Nie ma prawo faworyzować tematów.


Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania!
Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie głównej Forum.
PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ - oznacza to, że pewne zasady mogą być inne niż dawniej, ale nie można ich egzekwować wobec postów już istniejących.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.