Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2020/01/17 00:01
Circumpendeo
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #8905
Dotychczas moim głównym kołem jest V5F, próbowałem Ninebota E+, airwheela czy KingSonga Ks16s, ale ten inmotion 14 calowy jest tak zwinny, że do jazdy po mieście to dla mnie najlepsza opcja.
szczególnie, że muszę tachać na 4 piętro, gdyż nie mam windy, a taka "fał piątka" lekka, mała i jeszcze zwinna.

Pracuję właśnie nad zwiększeniem jej zasięgu poprzez budowę pojemniejszego ogniwa (coś na kształt V5F+),
ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Miasto - Wrocław- i chociaż zanim sam jeździłem, to często widywałem tu ludzi na kółkach, tak w tej chwili, jeszcze ani razu podczas jazdy nie napotkałem "kółkarza"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/01/24 15:26
Swietlas
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8969
Witam wszystkich.
Od około 2 miesięcy cieszę się kupionym w mocno okazyjne cenie, używanym Ninebotem S2. Często przeglądałem forum, by z niego w pełni korzystać postanowiłem się w końcu zarejestrować i przywitać.
Do przedwczoraj przymierzałem się do zakupu za Odrą w Electro-sport Gotwaya mcm 5 (800wh), niestety aktualnie jest ono czasowo niedostępne. Obecnie mam duży rozrzut w pomysłach na nowe koło (Z 10, Msx pro, Tesla plus) jednak to raczej fanaberie, gdy ponownie będzie dostępne mcm 5 to raczej je wezmę - koło ma być zasadniczo alternatywą w dojazdach do pracy, (5km głównie drogą rowerową i chodnikiem). Dodatkowo za tą 14'' przemawia mieszcząca się w zapowiadanych na wiosnę obostrzeniach dotyczących UTO waga, w razie spotkania szczególnie pryncypialnych policjantów pozostanie jeszcze kwestia limitu prędkosci.
Mieszkam na przedmieściach Zielonej Góry - w Raculi, jestem otwarty na wspólne przejażdżki i wymianę doświadczeń (wskakiwać na krawężniki, nawet z Kuji pads, nadal się boję).
PODZIĘKOWANIE Kalmar

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.151 s.