Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2019/11/08 09:46
noblik7
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8386
Nie miałem,kiedy przysiąść i odpowiedzieć,ale dziś wieczorem po robocie napiszę po krutce o co chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/11/08 10:15
marqn
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8387
czekam z niecierpliwością.
sam mam luzy w rączce ale to chyba od kilku średnich upadków koła a pady to mam tak zjechane po np. wolnym zjeździe po krawężnikach.
Jestem też ciekaw jakie są objawy niesprawnych łożysk.

2019/11/08 10:53
noblik7
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8389

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2019/11/08 11:23 2019/11/10 00:37 przez Kalmar. Powód: scaliłem
noblik7
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8390
Docelowo jest taki pomysł z tym warsztatem. Fajnie było pracować i zarabiać na czymś co kręci i rajcuje. W innym poście wrzuciłem fotki felgi od V8 przed i po wyprostowaniu.

Mam fajny pomysł na pady. Brakuję mi czasu żeby to ogarnąć ale jak zrobię to na pewno się pochwalę. Z łożyskami to przy większym zużyciu zaczynają trochę głośniej pracować przy większej prędkości. Gorzej jak zaczną łapać luz. Wtedy kółko robi się coraz bardziej niestabilne podczas jazdy. Same łożyska nie są drogie . Polskie-9zl zachodnie(podobno)-14 zl. Moim zdaniem jak już rozbierać silnik to głupotą byłoby ich nie zmienic chyba że są ok co łatwo sprawdzić.

2019/11/08 11:54
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Nowi Użytkownicy #8392

noblik7 napisał: Mam fajny pomysł na pady. Brakuję mi czasu żeby to ogarnąć ale jak zrobię to na pewno się pochwalę. Z łożyskami to przy większym zużyciu zaczynają trochę głośniej pracować przy większej prędkości. Gorzej jak zaczną łapać luz. Wtedy kółko robi się coraz bardziej niestabilne podczas jazdy. Same łożyska nie są drogie . Polskie-9zl zachodnie(podobno)-14 zl. Moim zdaniem jak już rozbierać silnik to głupotą byłoby ich nie zmienic chyba że są ok co łatwo sprawdzić.

Proszę utworzyć nowy wątek bo to nie miejsce na takie wpisy, nastepnie ostatnie wpisy zostaną tam przeniesione

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2019/11/18 10:45
h16v
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #8409
Dziękuję za możliwość uczestniczenia i stworzenia takiej platformy wymiany informacji dla użytkowników ECO pojazdów. Jestem świeży w temacie. Jeżdżę na V5F od miesiąca, głownie po krótkich trasach dojazdowych do kolei i metra. Szukam wszelkich informacji która pomogą mi jeździć lepiej.

pozdrowienia

michał

--
h16v
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Bivike

Czas generowania strony: 0.220 s.