Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2019/05/10 15:40 2019/05/10 15:42 przez Zbig667.
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6128

wodzuu napisał: Ładnie to było mi tak go sprzątnąć sprzed nosa? :P
Mam nadzieję, że się nacieszysz sprzętem :) Poszedł za tyle ile był wystawiony, jeśli to nie tajemnica? ;)

HaHa nie wiem o ktorym kole mowisz tym czerwonym gotwayu? i nie wiem o ktorej cenie mowisz...;)

Kolo sprawuje sie swietnie(juz 400km przejechane) ...poza tylnim siatelkiem ktore swieci na stale wszystkimi diodami(nie pokazuje baterii ani w czasie jazdy nie zmienia sie) plus,ze Kotu dal miesiac gwarancji od daty zakupu i jestesmy w kontakcie by wyeliminowac ten feler...Pozatym jestem mega zadowolony i juz zaprzyjazniony z kolem.

Ciekawy jestem kto tu z forum kupil tego czerwonego Msuper v3s+ i tego mniejszego czerwonego :)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/06/07 08:04
71Wroclaw
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6791
Witam,

Mam na imię Kornel, jestem z Wrocławia i zamierzam kupić swoje 1 kółko ninebot one S2.
Swoją przygodę zaczynam od rejestracji tutaj, bo wiem jaka siłą jest forum.

Pozdrawiam
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Maly1927

2019/06/07 11:16
Dallo
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6805
Witam, mam na imię Artur i jestem z Olsztyna. Forum przeglądam już od paru miesięcy, a 2 tygodnie temu zdecydowałem się na zakup używanego v5f od innego użytkownika forum(pozdrawiam @wodzuu). Od niedzieli zrobiłem na nim ponad 120km. Kółko jest super, ale już zastanawiam się nad kupnem następnego(25km/h to trochę za mało).

Zdjecie z dzisiejszego poranka, w tle plaża miejska w Olsztynie.

Pozdrawiam.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

PODZIĘKOWANIE Kalmar

Wczoraj 22:19
toms
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #7131
Cześć,
Jeżdżę na Inmotion V5F. Pod koniec zimy z ciekawości kupiłem na Gearbest za dobrą kasę, z zamiarem, że jak się nie spodoba, to pójdzie dalej. No więc... spodobało się. Używam głównie do wypadów na szybkie zakupy, załatwienia pomniejszych spraw itp. Duża frajda z jazdy, chętnie wskoczyłbym na coś szybszego, ale póki co czekam co tam z przepisami/prawem.
pozdrawiam wszystkich!
PODZIĘKOWANIE Kalmar, ml

Dzisiaj 02:53 Dzisiaj 02:55 przez atdlzpae.
atdlzpae
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #7132
1. Niedługo rząd zakaże prędkości powyżej 25km/h. Więc jeżeli chcesz jeździć legalnie i tak więcej nie wyciągniesz.
2. Noś ochraniacze i kask! A szczególnie kiedy jeździsz szybko. Nawet najtańsze z Decathlonu są 100* lepsze niż połamana czaszka.
To jest szczególnie ważne na początku - im mniej doświadczenia tym większa szansa na wypadek. Jestem pewien, że gdyby nie ochraniacze miałbym połamane nadgarstki. :-)

40km dziennie? Nieźle. ;-) Fajnie widzieć że nasza grupa się powiększa.

Czas generowania strony: 0.179 s.