Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2019/05/10 15:40 2019/05/10 15:42 przez Zbig667.
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6128

wodzuu napisał: Ładnie to było mi tak go sprzątnąć sprzed nosa? :P
Mam nadzieję, że się nacieszysz sprzętem :) Poszedł za tyle ile był wystawiony, jeśli to nie tajemnica? ;)

HaHa nie wiem o ktorym kole mowisz tym czerwonym gotwayu? i nie wiem o ktorej cenie mowisz...;)

Kolo sprawuje sie swietnie(juz 400km przejechane) ...poza tylnim siatelkiem ktore swieci na stale wszystkimi diodami(nie pokazuje baterii ani w czasie jazdy nie zmienia sie) plus,ze Kotu dal miesiac gwarancji od daty zakupu i jestesmy w kontakcie by wyeliminowac ten feler...Pozatym jestem mega zadowolony i juz zaprzyjazniony z kolem.

Ciekawy jestem kto tu z forum kupil tego czerwonego Msuper v3s+ i tego mniejszego czerwonego :)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/06/07 08:04
71Wroclaw
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6791
Witam,

Mam na imię Kornel, jestem z Wrocławia i zamierzam kupić swoje 1 kółko ninebot one S2.
Swoją przygodę zaczynam od rejestracji tutaj, bo wiem jaka siłą jest forum.

Pozdrawiam
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Maly1927

2019/06/07 11:16
Dallo
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6805
Witam, mam na imię Artur i jestem z Olsztyna. Forum przeglądam już od paru miesięcy, a 2 tygodnie temu zdecydowałem się na zakup używanego v5f od innego użytkownika forum(pozdrawiam @wodzuu). Od niedzieli zrobiłem na nim ponad 120km. Kółko jest super, ale już zastanawiam się nad kupnem następnego(25km/h to trochę za mało).

Zdjecie z dzisiejszego poranka, w tle plaża miejska w Olsztynie.

Pozdrawiam.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

PODZIĘKOWANIE Kalmar

2019/06/18 22:19
toms
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #7131
Cześć,
Jeżdżę na Inmotion V5F. Pod koniec zimy z ciekawości kupiłem na Gearbest za dobrą kasę, z zamiarem, że jak się nie spodoba, to pójdzie dalej. No więc... spodobało się. Używam głównie do wypadów na szybkie zakupy, załatwienia pomniejszych spraw itp. Duża frajda z jazdy, chętnie wskoczyłbym na coś szybszego, ale póki co czekam co tam z przepisami/prawem.
pozdrawiam wszystkich!
PODZIĘKOWANIE Kalmar, ml

2019/06/19 02:53 2019/06/19 02:55 przez atdlzpae.
atdlzpae
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 1
Więcej
Nowi Użytkownicy #7132
1. Niedługo rząd zakaże prędkości powyżej 25km/h. Więc jeżeli chcesz jeździć legalnie i tak więcej nie wyciągniesz.
2. Noś ochraniacze i kask! A szczególnie kiedy jeździsz szybko. Nawet najtańsze z Decathlonu są 100* lepsze niż połamana czaszka.
To jest szczególnie ważne na początku - im mniej doświadczenia tym większa szansa na wypadek. Jestem pewien, że gdyby nie ochraniacze miałbym połamane nadgarstki. :-)

40km dziennie? Nieźle. ;-) Fajnie widzieć że nasza grupa się powiększa.

2019/07/01 20:54
hawker2007
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #7289
Witam,

Mam na imię Volodymyr, jestem z Wrocławia )
Zdecydowałem się na zakup Inmotion V8.
Teraz z nim próbujemy przetrwać na ścieżce uczenia =)
Powoli drugiego dnia był w stanie jechać prosto ale wszystkie zakręty nadal wyzwanie .. )
i nadal dziwne uczucie .. jak dziecko po raz pierwszy na rowerze =)
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Szymon wro

2019/07/02 13:01
caravela
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #7292
Cześć, Mam na imię Marek i jestem z WROCŁAWIA. Kupiłem v10f i dopiero uczę się jeździć (głównie na parkingu koło dworca KUŹNIKI). Jak narazie (4 dzień) idzie mi kiepsko :)
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2019/07/02 13:10
Szymon wro
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #7293
Hej Marek, nie poddawaj sie, poczatki zawsze trudne, ale pozniej tylko przyjemnosc, przyjemnosc, przyjemnosc. Coraz wiecej osob z Wroclawia dolacza - to cieszy.

2019/07/02 13:12 2019/07/02 13:16 przez IgorRz. Powód: dodatkowa treść
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Nowi Użytkownicy #7294
Witam caravela
Staraj się być konsekwentny w swojej nauce i z dnia na dzień ( nawet bym powiedział z godziny na godzinę) będzie coraz lepiej.
Sam pamiętam swoje początki jak wskoczyłem na koło i już jechałem, liczyłem aby na każdym przejściu było zielone światło albo nie stracić równowagi gdzieś gdzie nie ma o coś się podeprzeć celem wejścia znowu na koło - z perspektywy czasu teraz to miło wspominam ;)

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2019/07/02 13:22
caravela
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #7295
Plan am ambitny minimum 1 godzina dziennie ćwiczeń. Juz wypatruje dziń kiedy będę mógł swobodnie pojeździć bez strachu i chwiejących się nóg :)

Czas generowania strony: 0.258 s.