Nie jesteś zalogowany.

Nowi Użytkownicy

2019/04/09 19:49
wodzuu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #5512
Ałaaaa, wybaczcie, zapomniałem napisać: ze Stolnicy, choć aktualnie podziwiam w Wiecznym Mieście jak pomyka się tu po ulicach i ani Polizia ani Carabinieri nie przeszkadzają :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/04/09 20:08
hal2000
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Nowi Użytkownicy #5513

wodzuu napisał: Ałaaaa, wybaczcie, zapomniałem napisać: ze Stolnicy, choć aktualnie podziwiam w Wiecznym Mieście jak pomyka się tu po ulicach i ani Polizia ani Carabinieri nie przeszkadzają :P

A ile km zrobiłeś po Rzymie?

2019/04/09 20:11 2019/04/09 20:12 przez wodzuu. Powód: dodatek
wodzuu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #5514

hal2000 napisał: A ile km zrobiłeś po Rzymie?

Ja nic - przyjechałem służbowo i na pokład samolotu raczej nie mogłem, ale kilka kółek widziałem i wszystkie na ulicach, wśród korków i wszechobecnych radiowozów :)

2019/04/18 15:36
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #5633
Witam,
Jestem Zbyszek mozna mnie zlapac w Bydgoszczy(glownie)/Koninie(wpadam). Zaczynalem na Inmotion V5f(mala masa bardzo zwrotne(wrecz chybotliwe)) ale dla 85kg wagi troche maly zasieg(ze mna max 15-16km) i moc(pod gorki) wyjezdzilem 150km tak wiem malo ale juz sie calkiem niezle czujem wiec zakupilem uzywanego - Gotway MSuper V3S+ z Gdanska( wczesniej byl zakupiony przez pierwszego wlasciciela od Kotu i przebieg 77km :woohoo: -Jednokołowiec ). Porozmawialismy z Kotu przez telefon potwierdzic pare faktow o kole :) Dzieki za rzeczowa pomoc!! Konkretny facet.

Dzis juz mam przejechane 56km z kazdym dniem coraz wiecej(jezdze do pracy) i coraz pewniej sie czuje na kole(juz jezdze na modzie Comfort(medium) i ogranicznik 31km - wiecej za kolejne 200km i... jak dokompletuje sprzet ochronny...ten motocyklowy ktory mam zostawie na motocykl tu cos innego mysle).

Pozdrawiam i moze kiedys do zoabczenia z Bydzi do Gdanska/Poznania nie jest daleko.
ps.Jest tu ktos z Bydzi moze? :)
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2019/04/18 17:06
wodzuu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Nowi Użytkownicy #5634
Ładnie to było mi tak go sprzątnąć sprzed nosa? :P
Mam nadzieję, że się nacieszysz sprzętem :) Poszedł za tyle ile był wystawiony, jeśli to nie tajemnica? ;)

2019/04/22 00:08 2019/04/22 00:25 przez Fastmimi.
Fastmimi
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #5762
Cześć,

mieszkam w Sosnowcu, dojeżdżam do pracy samochodem (2.0 HDI ) 18 km w jedną stronę (+/-10 km dojazd do rodzinki), wybrałem kółko ze względu na zasięg i niskie koszty eksploatacji. Min. zasięg to 60 km. Wybór padł na Z10 (YT+2 tyg. czytania forum jako gość), to będzie moje pierwsze kółko, nie boję się że to czołg. Kółko będzie używane głównie do dojazdu do pracy (ścieżki rowerowe, droga, i trochę wertepów) wiem bo jeździłem już tam na rowerze, i nie uśmiecha mi się wożenie ubrania i bielizny na zmianę. Trochę miesza mi szyki migacz213 ze swoimi wyborami KS 18XL i MSX (respekt) głównie ze względu na zasięg max. 140 km. Przyznam że się trochę wahałem, ale decyzja zapadła, Z10 . Rozważam zakup z Chin( wysł. min. 27 dni taniej, lub Hiszpania 400 PLN drożej ) i amazon.de , nie znalazłem innego dystrybutora w PL i EU. Proszę o merytoryczne wsparcie w zakupie, na co uważać, lub jeżeli ktoś kupił z Chin to może coś pouczającego napisze. Z różnych względów jeżeli nie tu, to na priv proszę PILNE! (ale piękne słońce świeci :)))).

pozdrawiam,
następny z zajawką (ale czy wyjdzie mi to na zdrowie :)) )
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2019/04/22 08:46
Bivike
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #5768
Cześć, jestem Marceli mieszkam w Częstochowie od niedawna jestem posiadaczem Inmotion V5F, niebawem pierwsze 100km. Kółkiem jeżdżę póki co rekreacyjnie po ścieżkach, chodnikach i terenie co daje chyba najwięcej frajdy. Dzięki szczupłej sylwetce wczoraj udało mi się wycisnąć z tego kółeczka 24km (asfalt, chodniki, teren i podjazy), przy poziomie baterii 26%, także na pewno kółko posłuży mi dłużej, docelowo myślę o inmotion v10 lub v10f.
Pozdrawiam
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2019/05/08 22:43
Wunsz
Świeżak
Świeżak
Więcej
Nowi Użytkownicy #6086
Cześć, a ja jestem Bartek choć czasem wołają na mnie Wunsz.

Od prawie roku mam One S2 i pomykam nim głównie do pracy i załatwiać pomniejsze sprawy na mieście (#WrocławMiastoKorków). Na dniach pyknie mi 1000km :)

Ps. Pozdrawiam Pana z budowy na Prusa, który specjalnie przerwał z kimś rozmowę telefoniczną by ze mną pogadać i polecić to forum :D
PODZIĘKOWANIE Kalmar, Maly1927

2019/05/09 01:01
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
Nowi Użytkownicy #6088

Nygus napisał: witam
Myślałem, że jedną z największych moich pasji są motocykle, ale teraz już nie wiem ??:). Kółkami bawię się od ponad 3 lat. Zrobiłem kilka tysięcy km. Jakieś kółka zawsze jest przy mnie ! :) pozdrawiam "Nygus" Gdańsk

O, fajnie poznać kolejną osobę z kółkiem w Gdańsku :)

2019/05/09 22:41
hal2000
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Nowi Użytkownicy #6110

wodzuu napisał:

hal2000 napisał: A ile km zrobiłeś po Rzymie?

Ja nic - przyjechałem służbowo i na pokład samolotu raczej nie mogłem, ale kilka kółek widziałem i wszystkie na ulicach, wśród korków i wszechobecnych radiowozów :)

Cudownie! Dzięki za relację. Jak byłem ostanio brakowało mi koła w Rzymie. Jestem gotów przeżyć tą trasę autem, żeby móc mieć ze sobą KSa. : )

Czas generowania strony: 0.249 s.