Nie jesteś zalogowany.

Hello / Witajcie

2021/08/23 21:14
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Hello / Witajcie #11551

kuras1986 napisał: Witam wszystkich eco ludzi :) Stałem się niedawno szczęśliwym posiadaczem hulajnogi ninebot e25e. Jest to moje pierwsze forum na które się zarejestrowałem, mam nadzieję że będę wiedział jak z niego korzystać na telefonie :) Pozdrawiam serdecznie .

Nasze forum jest skierowane głównie dla osób posiadających lub zamierzających posiadać moNocykl elektryczny, także rozumiem że się "łapiesz" bo wierzę że kiedyś przejdziesz na dobrą stronę mocy ;-)

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Telegram:
t.me/EUCPOLSKA
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb Ninebota Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2021/08/23 21:31
kuras1986
Świeżak
Świeżak
Więcej
Hello / Witajcie #11552
"Jak do tego doszło, nie wiem" Coś mi nie pasowało, nikt nie odpowiadał ... jak wspomniałem jest to moje pierwsze forum w życiu do którego się zapisałem .Ok w takim bądź razie nic tu po mnie , nie wiem jak tu trafiłem ;) szukałem odpowiedzi na pytanie . Co do pojazdu na którym pewnie większość z Was się porusza, to być może w przyszłości zagości w naszych progach, zaglądając tu i rejestrując się , poczytałem kilka wątków "o hulajnogach i monocyklach" i muszę przyznać że zaintrygował mnie ten pojazd . W takim bądź razie dzięki za uwagę , konta nie usuwam na tą chwilę , a moje pytanie można usunąć . Pozdrawiam i do usłyszenia .

2021/10/16 21:39
rutterkin
Świeżak
Świeżak
Więcej
Hello / Witajcie #11615
Dzień dobry wszystkim.
Na kole jeżdzę od tygodnia ;) mega się cieszę, że udało mi się do Was trafić.

pozdrowionka

rutterkin
PODZIĘKOWANIE Kalmar

Czas generowania strony: 0.182 s.