Nie jesteś zalogowany.

Cześć

2020/11/02 16:51 2020/11/02 16:52 przez Iżu.
Iżu
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Cześć #10859

Jp6 napisał: Chciałem się przywitać i opisać moje przygody z kółkiem.
W połowie października kupiłem używanego w stanie idealnym KingSonga 16s. Przełożyłem oponę na terenową i dalej jeżdżę po lesie. Od razu dodam, że prędkość maksymalna 35 km/h jest dla mnie wystarczająca i tak jeżdżę przeważnie do 20 km/h. Za to zasięg jest rewelacyjny wczoraj przejechałem 36 km i czułem już w nogach te kilometry a zostało mi jeszcze 53% baterii (ważę 86 kg). Do pracy od 7 lat przez cały rok jeżdżę rowerem i chyba na wiosnę zacznę jeździć na kole. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę bez urazowej jazdy. Zdrowie jest najważniejsze wiem coś o tym.
Jarek

Cześć, King Song KS-16S to świetne, sprawdzone i bezpieczne kółko, idealne do miejskiej jazdy, ważę około 95 kg. i dzień w dzień bez względu na pogodę jeżdżę nim do pracy pokonując dystans około 15 km. polecam Ci zacząć swoim jeździć tak samo, zobaczysz różnicę gdy komfortowo będziesz sobie śmigał.
Rower też jest fajny ale człowiek często przyjeżdża do roboty spocony i potem cały dzień czujesz się nieświeżo, na monocyklu tego nie ma no chyba że kupisz jakiegoś kloca o wadze 30+ i będziesz go musiał targać na piętro po schodach :)
Pozdrowienia z Krakowa. Piona

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/12/09 08:12
wukoz
Świeżak
Świeżak
Więcej
Cześć #10902
Witam wszystkich serdecznie.

Dziś pierwszy raz przyjechałem na kółku do pracy. Nauka zajęła mi ok. 5 godzin, rozłożone na parę dni po godzinie.

Pierwszym zaskoczeniem był dla mnie początek nauki w korytarzu przy ścianie. Wtedy się zastanawiałem jak w ogóle można na tym jechać !

Drugie zaskoczenie przyszło już po godzinie nauki, bo postępy były widoczne bardzo szybko. Co na początku wydawało się totalną abstrakcją po godzinie nauki okazywało się wykonalne. I tak już zostało. Z godziny na godzinę postępy były zaskakująco duże. Z domu wyszedłem na podwórko, z podwórka na ulicę, potem już na ścieżkę rowerową, a dziś jestem na kole w pracy :)

Oczywiście mam świadomość, że jeszcze dużo trzeba się nauczyć, ale myślę, że z każdym kilometrem będzie tylko lepiej.

Uczę się na Monsterze 22". Koło duże i ciężkie, ale sam ważę nie mało, bo 92 kg i mam 188 wzrostu.

Z mojego krótkiego doświadczenia to zaobserwowałem, że najwięcej postępu zrobiłem nie na ścieżce rowerowej, gdzie tylko się stoi i "płynie", ale na trawie i wyboistej drodze szutrowej lub leśnej, na której trzeba było nieźle balansować, żeby się utrzymać na kole. Oczywiście zanim się wyjdzie w teren trzeba opanować podstawy jeżdżąc wzdłuż ściany lub skorzystać z pomocy drugiej osoby. Nie ma co ukrywać, że początki są trudne, ale małymi krokami przy zachowaniu zdrowego rozsądku progres naprawdę przychodzi zaskakująco szybko.

Mam nadzieję, że moje doświadczenia w nauce może komuś pomogą.
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2020/12/09 10:13
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Cześć #10903
witamy wukoz! teraz będzie tylko lepiej...

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2021/02/05 18:49
MateoSable
Świeżak
Świeżak
Więcej
Cześć #10999
Cześć, jestem nowym użytkownikiem i witam Was wszystkich! Pozdrowienia ze Szczecina!

Mateusz

Pozdrawiam,
Mateusz
PODZIĘKOWANIE Kalmar

2021/02/05 18:59
BartX
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 4
Więcej
Cześć #11000
Hej, mamy w Szczecinie trochę osób na kółkach, masz już swoje?

2021/02/05 22:26
MateoSable
Świeżak
Świeżak
Więcej
Cześć #11003
Tak, kupiłem Inmotion v8. Dzisiaj bylem drugi raz jeździć. Jeżdżę juz nawet, skręcam (na razie lepiej w lewo) ;) Zrobiłem dzisiaj 15 km, poszło dużo lepiej, niż wczoraj. Gdzie jeździcie?

Pozdrawiam,
Mateusz

2021/02/06 08:34
BartX
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 4
Więcej
Cześć #11005
Ja jeżdżę głównie z prawobrzeża do centrum do pracy, ale czasem i w dalsze rejony rekreacyjnie, wysłałem ci pw

Czas generowania strony: 0.233 s.