Nie jesteś zalogowany.

[MSX] Gotway Msuper X

2020/02/10 22:15
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
[MSX] Gotway Msuper X #9171
W markecie u Alexy zawsze są dostępne alternatywy ;)

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/02/11 09:53 2020/02/11 09:55 przez tdm.
tdm
Senior forum
Senior forum
Więcej
Autor
[MSX] Gotway Msuper X #9173
Ale fajne poduszki boczne - gdzie takie można nabyć? Jak Ci się w nich jeździ w porównaniu do standardowej wielkości speedpadów?
Nie bardzo wiem co to za "market Alexy" o którym wspominasz, może jakiś link albo opis jak to znaleźć byś podpowiedział...

2020/02/11 10:17 2020/02/11 11:21 przez IgorRz. Powód: dodatkowy tekst
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
[MSX] Gotway Msuper X #9174

tdm napisał: Ale fajne poduszki boczne - gdzie takie można nabyć? Jak Ci się w nich jeździ w porównaniu do standardowej wielkości speedpadów?
Nie bardzo wiem co to za "market Alexy" o którym wspominasz, może jakiś link albo opis jak to znaleźć byś podpowiedział...

to nie moj msx, najlepiej kontaktować sie poprzez instagram: alexa_ao_euc
lub przez jej stronę www.alexaao.com/
Po angielsku można sie dogadać, czasami zdarzyło mi się z nią kontaktować i nawet było miło ;)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

2020/02/13 16:42
tdm
Senior forum
Senior forum
Więcej
Autor
[MSX] Gotway Msuper X #9196
jakie ciśnienie polecacie do jazdy msx (lub podobnym z dużą grubą oponą), dla osoby o wadze 70kg netto (80kg w ubraniu)? A jakie ciśnienie jest minimalnym dopuszczalnym dla tego typu opony?

Najwygodniej jeździ mi się na niskim, ok. 1.2 bar i w sumie chętnie bym zostawił najniższe dopuszczalne ciśnienie. Miękka opona lepiej klei się do nawierzchni i mniej czuć nierówności. Czy poza możliwością przyszczypnięcia dętki na krawężniku są jakieś inne wady niskiego ciśnienia, przy spokojnej jeździe max 35km/h? (np. ześlizgnięcie się z felgi czy coś innego?)

2020/02/13 16:49 2020/02/13 16:51 przez IgorRz. Powód: dodatkowy tekst
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
[MSX] Gotway Msuper X #9198

tdm napisał: jakie ciśnienie polecacie do jazdy msx (lub podobnym z dużą grubą oponą), dla osoby o wadze 70kg netto (80kg w ubraniu)? A jakie ciśnienie jest minimalnym dopuszczalnym dla tego typu opony?

Najwygodniej jeździ mi się na niskim, ok. 1.2 bar i w sumie chętnie bym zostawił najniższe dopuszczalne ciśnienie. Miękka opona lepiej klei się do nawierzchni i mniej czuć nierówności. Czy poza możliwością przyszczypnięcia dętki na krawężniku są jakieś inne wady niskiego ciśnienia, przy spokojnej jeździe max 35km/h? (np. ześlizgnięcie się z felgi czy coś innego?)

1.2 bara to 17 PSI !
....to "flak"
Ja "w ubraniu" wazę okolo 90 kg i 30 PSI to cisnienie optymalne dla mnie.... gdy powietrze zeszło do 25 PSI czułem jakby msx "przymulał"
Dodatkowo jazda w ciśnieniem np 17 PSI to duze ryzyko uszkodzenia opony, dentki a nawet felgi

2020/02/14 02:10
Lukasz
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
[MSX] Gotway Msuper X #9205

tdm napisał: jakie ciśnienie polecacie do jazdy msx (lub podobnym z dużą grubą oponą), dla osoby o wadze 70kg netto (80kg w ubraniu)? A jakie ciśnienie jest minimalnym dopuszczalnym dla tego typu opony?

Około 23-25psi to rozsądne minimum przy takiej wadze

Ninebot ONE E+ 2000+ km ==> Ninebot ONE E+ z baterią 388wh 2000+ km ==> Kingsong KS16 2000+km ==> KS16S 5600+ km, ==> Z10 z modyfikacjami 1700km w pierwsze 3 miesiące, doświadczenie z Inmotion V8, Gotway 16" Gotway 18". Mody, światła itp. Jeżdżę również w złą pogodę i w zimie.

Wczoraj 18:53
Kółkowiec
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
[MSX] Gotway Msuper X #9254

Dzisiaj podjechałem na stację benzynową, żeby zmierzyć atestowanym miernikiem jakie mam ciśnienie w oponie MSX. Wyszło równo 1,3 bara, co mnie trochę zdziwiło, bo nie czułem "flaka", lecz jeździło mi się zupełnie normalnie, a felga absolutnie nie była zagrożona. Sądzę, że mógłbym jeszcze obniżyć ciśnienie bez żadnej szkody dla felgi, ale podpompowałem do 1,5 bara, żeby mieć spokój na jakiś czas. Dla porównania w KS 18XL jeżdżę na ciśnieniu ok. 1,8 bara. Generalnie lubię niskie ciśnienie jak to tylko możliwe bez szkody dla felgi, bo wtedy jeździ się najbardziej komfortowo, a akumulator 1500 - 1600 Wh daje wystarczający zasięg nawet przy zwiększonym oporze toczenia.
Jeśli felga jest niezagrożona, to dla mnie jedyną wadą niższego ciśnienia jest nieco niższy zasięg koła. Po ostatniej aktualizacji firmware w KS 18XL to koło jest aż zbyt czułe, więc niskie ciśnienie trochę je uspokaja.

Czas generowania strony: 0.185 s.