Nie jesteś zalogowany.

Gotway MSX mody

2020/02/07 08:47 2020/02/07 08:47 przez lukaszwiecek.
lukaszwiecek
Senior forum
Senior forum
Więcej
Gotway MSX mody #9148

fdmalchemist napisał: System mocowania jest bardzo zbliżony do błotników z thingeverse, więc i wytrzymałość będzie podobna. To czy będzie pękać zależeć będzie głównie od drukującego.
PETG jest 30-50% wytrzymalszy od PLA i się nie degraduje, a sprawa z drukowaniem jest nieco bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. jego ostateczna wytrzymałość będzie zależeć od: (kolejność nieprzypadkowa)
- dopasowania do msx-a,
- grubości modelu,
- ilości linii obrysu i zastosowanego rodzaju i ilości wypełnienia
- orientacji w jakiej model jest drukowany
- technicznego stanu drukarki i profilu drukowania
- temperatury druku
- marki i jakości filamentu

Jeżeli mój obecny pęknie, a wytrzymał już jedną kraksę - odpadł ale nie pękł - zrobię go dwumateriałowo - ramka do zamocowania do msx-a i gumowe wybrzuszenie taki model powinien wytrzymać niejedną glebę.

Mocowania są podobne, ale grubsze i szersze. Sam błotnik też jest pogrubiony i poszerzony względem tego z thingi (żeby opona o niego nie ocierała).

Ale generalnie masz w 100% rację - wytrzymałość wydruków zależy od bardzo wielu czynników. O filament się nie martwię, bo używam najwyższej półki jakościowej. O technikę druku też jestem raczej spokojny - po przedrukowaniu około pół tony filamentów jakieś tam doświadczenie chyba mam (a przynajmniej mam taką nadzieję;).

W każdym razie - gdyby cokolwiek się działo z błotnikiem (czy innymi akcesoriami), to oczywiście wymieniam na gwarancji.

Pozdrawiam!
PODZIĘKOWANIE fdmalchemist

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/05/23 16:13 2020/05/23 16:17 przez tdm.
tdm
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway MSX mody #9932
EUCservice planuje wprowadzić do oferty zupełnie nowy model podnóżków, prawdopodbnie pomyślany do msx/msp/nikola/monster nie wiem czy Tesla też ma podobne mocowanie co reszta:

Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

2020/05/23 18:23
Ryszarrd1
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 6
Więcej
Gotway MSX mody #9933
A co myślicie o zastosowaniu jakiegoś rodzaju zatrzasków trzymających buty, coś na wzór SPD w rowerach?

2020/05/24 18:47 2020/05/24 18:48 przez tdm.
tdm
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway MSX mody #9940
no i mamy zapowiedź kolejnego fajnego ulepszenia ze stajni EUCservice, poduszki boczne:
scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/99...5878d028&oe=5EEF6B4A

w końcu ktoś w EU się za to zabrał, brawo.

2020/05/27 06:01
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway MSX mody #9972

tdm napisał: EUCservice planuje wprowadzić do oferty zupełnie nowy model podnóżków, prawdopodbnie pomyślany do msx/msp/nikola/monster nie wiem czy Tesla też ma podobne mocowanie co reszta:

Już pierwsze w produkcji. Dodaliśmy możliwość zmiany kąta. Mamy sporo zamówień na zmianę kąta pedałów przy pedałach od Monstera i chcemy, aby użytkownik sam dopasowywał sobie kąt, pod jakim ma pedał stać. Przypomnę, że im większy kąt tym sprzęt wydaje się być bardziej manewrowy. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zmieniać swoje preferencje jazdy.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

2020/05/27 06:15
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway MSX mody #9973
Tu fotka prototypu. Ta wersja była zbyt miękka, po testach wyszło, że jednak utwardzimy ją trochę. rosjanie dla swoich sprzedają taniej, my dla Polaków nie będziemy gorsi.
Zamieszczę tu wkrótce kod w dziale giełda. Po wielu projektach zbudowaliśmy ostateczną wersję poduszek. Poduszki obszyte są wewnątrz 1cm miękką gąbką, a reszta jest z twardej. Noga odpoczywa i otoczona jest miękką EKO skórą. Nie mogliśmy zastosować naturalnej skóry, ze względu na deszcz, bo skóra twardnieje. Po miesiącu projektowań i testów mamy pierwsze 10 zestawów na składzie. Nie mam czasu tego nawet opublikować. Informacje i zdjęcia będą na grupie. Jest mi ciężko odpisywać na wszystkich mediach.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

Czas generowania strony: 0.188 s.