Nie jesteś zalogowany.

Gotway Msuper V3s+

2019/04/20 12:38 2019/04/20 12:40 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5714
Dzięki za miłe słowa. Możesz liczyć na nas, jak potrzeba pomocy. Jesteś blisko, to wpadnij objechać Z10, Nikole, MSX, Monstera. Jak lecisz na zasięgi rzędu 100 km, to utrzymuj stałą prędkość, nie przyśpieszaj i nie zwalniaj raptownie. Powinieneś tym sprzętem na luzie zrobić ponad 100 km bez zwalniania i tak do 130km ze zwolnieniem przy końcu batt. Sprawdzone było raz, że nowa przejechała ponad 160km prędkość około 27km/h asfalt. Wszystko zależy od stanu baterii. To jest najoszczędniejszy model w GW i tu można tym sprzętem wykręcić cuda. Jak jeździsz w lesie i potem po asfalcie w mieszanej, to zasięg od razu spadnie. Las to zwalnianie i przyśpieszanie, a im stabilniej jedziesz, tym dalej. Koło fajne tęskni mi się za nim, ale wejdziesz na MSX i już go nie będziesz chciał. Wczoraj był klient z wawy i próbował Z10, V3s+ i MSX. Z10. No i MSX się podobał najbardziej. Ten sprzęt ma coś w sobie niesamowitego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/04/20 19:15
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5717

Zbig667 napisał: ok znalazlem w weellogu i juz pokazuje 84V ale glupotka...GOD!!! troche niedopracowane :P

To nie do końca tak. Po prostu WheelLog nie wie z jakim dokładnie kołem ma do czynienia i jak interpretować nadchodzące z koła dane. Wie tylko, że to Gotway. A te przecież są w trzech wariantach napęciowych. Jeśli ja bym Ci powiedział, że napięcie Twojego koła wynosi 197, to jak byś to zinterpretował? :) Mniej więcej tak wygląda to z WheelLogiem. On dostaje jakąś liczbę, która jest względna.

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole
PODZIĘKOWANIE kotu, zeus78, Maly1927, plewan, Zbig667

2019/04/20 22:08
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5718
Robisz super robotę z tym softem.

2019/04/20 23:24
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5724

Seba napisał:

Zbig667 napisał: ok znalazlem w weellogu i juz pokazuje 84V ale glupotka...GOD!!! troche niedopracowane :P

To nie do końca tak. Po prostu WheelLog nie wie z jakim dokładnie kołem ma do czynienia i jak interpretować nadchodzące z koła dane. Wie tylko, że to Gotway. A te przecież są w trzech wariantach napęciowych. Jeśli ja bym Ci powiedział, że napięcie Twojego koła wynosi 197, to jak byś to zinterpretował? :) Mniej więcej tak wygląda to z WheelLogiem. On dostaje jakąś liczbę, która jest względna.

Dzisiaj pierwszy raz uruchomilem komunikaty glosowe w wheelogu i caly czas mi gadalo slaba bateria a bateria prawie full... jakis blad programu widac

Grupa na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA
www.facebook.com/groups/MonocykleElektrycznePOLSKA/
Czat na Facebooku MONOCYKLE ELEKTRYCZNE POLSKA:
m.me/join/AbbBttt4pO_asGIt
Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2019/04/21 07:06
Seba
Senior forum
Senior forum
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5729

IgorRz napisał: Dzisiaj pierwszy raz uruchomilem komunikaty glosowe w wheelogu i caly czas mi gadalo slaba bateria a bateria prawie full... jakis blad programu widac

Bo masz starą wersję. Zainstaluj najnowszą - euc.world/downloads/wheellog-eucworld-2.0.26-release.apk

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole
PODZIĘKOWANIE IgorRz

2019/04/21 07:13
Seba
Senior forum
Senior forum
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5730

kotu napisał: Robisz super robotę z tym softem.

Dzięki. WheelLog to taka "sierotka" - ktoś się nim zajmuje by po jakimś czasie porzucić. Miał już trzech głównych developerów, ja jestem czwarty. Chciałbym nieco dopracować i rozbudować tę sierotkę, bo szkoda pracy poprzedników, a przecież baza użytkowników jest spora. Poza tym na Androida nie ma nic porównywalnego do DarknessBota.

W najbliższym czasie zamierzam dodać obsługę pozostałych kół Ninebot. Chcę też wprowadzić obsługę elektrycznych hulajnóg, bo to pokrewny temat i również spora baza użytkowników.

Miłego dnia!
Sebastian

2019/04/21 09:04 2019/04/21 09:08 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5731
Jak wkładasz w to swoj czas, wiedzę, to apka uważam powinna być płatna. Ja bym chętnie zapłacił z satysfakcją dla autora. Powinno się nagradzać dobrą robotę. Każdy rajder ma chyba tę apkę. Oczywiście nie ma ustawień sprzętu, jak tiltback, to raczej nie możliwe do zrobienia, bez wiedzy developerów fabrycznych. Ale jako monitoring koła jest świetna. Zauważyłem, że w Z10 nie ma głosu, ale to chyba uprawnienia apki w systemie mam to wyłączone, bo to raczej nie ma się ni jak do modelu koła. Mnie interesuje skąd bierzecie wartości prądu i napięcia, oraz inne z koła. Jak to czytacie z punktu widzenia programisty, skąd wiedzieliście o co zapytać? Czy to jakiś standatd jest. Ja pisałem programy na niskim poziomie do procesorów, żeby to info wydobyć wg mnie musicie się podłączać do procka. Jest jakiś standard, co obsługuje wszystkie koła ? Na wykresie można by dodac, waty napięcie i % baterii, przycisk techniczna analiza. Oraz sówak i czytnik parametrów, po przejezdzie. Przesówasz linie i masz na dole odczyty historyczne. Widać wtedy momenty odchylania padałów. Naniesione na google maps widoczne momenty podjazdów, m.n.p.m . W tej apce można zdrowo poszaleć z techniczną analizą przejazdu. Opcja głosu vs prędkość jest super. Nie myślałeś może, o modyfikacjach firmware?

2019/04/21 10:39
Maly1927
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5733
Seba, nie znam się na tym i nie wiem jak bardzo jest to skomplikowane ale może byłbyś w stanie zrobić aplikację na android wear na podobnej zasadzie jak do pebble watch. Myślę, że najwięcej osób posiada zegarki właśnie na tym systemie i byłoby to mega pomocne dla wielu użytkowników.
Myślę, że Kotu ma rację jeśli chodzi o odpłatność aplikacji, choć myślę że bardziej w postaci dotacji dla chętnych lub dodatkowych płatnych opcji jak np. opcja śledzenia na żywo jaką dodałeś lub wspomniana wyżej aplikacja na zegarek za którą ja osobiście chętnie zapłacę i podejrzewam, że nie byłbym w tym sam.

Pozdrawiam
Marcin

2019/04/22 08:26 2019/04/22 08:32 przez Zbig667.
Zbig667
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5765

kotu napisał: Dzięki za miłe słowa. Możesz liczyć na nas, jak potrzeba pomocy. Jesteś blisko, to wpadnij objechać Z10, Nikole, MSX, Monstera. Jak lecisz na zasięgi rzędu 100 km, to utrzymuj stałą prędkość, nie przyśpieszaj i nie zwalniaj raptownie. Powinieneś tym sprzętem na luzie zrobić ponad 100 km bez zwalniania i tak do 130km ze zwolnieniem przy końcu batt. Sprawdzone było raz, że nowa przejechała ponad 160km prędkość około 27km/h asfalt. Wszystko zależy od stanu baterii. To jest najoszczędniejszy model w GW i tu można tym sprzętem wykręcić cuda. Jak jeździsz w lesie i potem po asfalcie w mieszanej, to zasięg od razu spadnie. Las to zwalnianie i przyśpieszanie, a im stabilniej jedziesz, tym dalej. Koło fajne tęskni mi się za nim, ale wejdziesz na MSX i już go nie będziesz chciał. Wczoraj był klient z wawy i próbował Z10, V3s+ i MSX. Z10. No i MSX się podobał najbardziej. Ten sprzęt ma coś w sobie niesamowitego.

Hej Kotu, na kole mi sie swietnie jezdzi zapas mocy i tak jak mowisz przy ciaglej jezdzie wyciagnie sie sporo km :) i ten zasieg mi wystarcza zeby sie wyszalec i wrocic dodomu

Z problemow wczoraj otworzylismy kolo zeby zresetowac kolo(odlaczyc aku od board i wyladowalem cewke(wlaczenirm kola) i 10min poczekalismy...bo odkad je mam tylne swiatlo swieci sie swiatlem ciaglym i nie mruga przy jezdzie ani nie pokazuje stanu naladowania czy przy przechylaniu "kierunkowskazow"...wlaczam kolo i juz wszystkie diodki sie swieca... jest moze jakis inny sposob zeby to zdiagnozowac/zresetowac? Jak ktos ma pomysl to dajcie znac

Druga sprawa przy demontarzu pedalow potwierdzilo mi sie ze z jednej strony(od strony elektroniki) pedal jest leciutko wyzej jest to spowodowane wygietym tym metalowym pretem(nie wiem co zrobil poprzedni wlasciciel by go wygiac czy z fabryki taki przyszedl hmmm) mialbys moze taki na sprzedaz?

Co do weelloga to ja tylko tego uzywam bo jest najdokladniejszy i czytelny choc nie wpadlbym ze trzeba wybrac napiecie haha Jak nasz rodak to dalej rozwija to szacunek i switetna robota. pozdrawiam Seba i dzieki za poswiecony czas !!

2019/04/22 14:37
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5787
Powodem jest rozładowanie baterii do niskiego poziomu, światło tylne jak nie reaguje, to jest OK i to oznacza wtedy zbyt niskie napięcie sygnalizowane non stop świecącymi się wszystkimi diodami. Trzeba naładować akku i tyle. Żadnego rozkręcania O_o ??? Co do bolca to muszę mieć wymiar. Pisz na priv.

Czas generowania strony: 0.216 s.