Nie jesteś zalogowany.

Gotway Msuper V3s+

2019/04/14 12:44
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5576
Czesc,
Kupilem uzywanego Gotway Msuper V3s+ 1600Wh bez pudelka i jakiegokolwiek papierka...Ladowarka 84V i 1.5A
Pytanko jest takie jak lacze sie z Weelogiem apka to pokazuje mi ze napiecie jest 67V a nie 84V cos jest nie tak czy ta apka tak juz ma z Gotwayami?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/04/14 17:52
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5579
Apka tak ma ze oszukuje, u mnie też pokazuje nieprawidlowo.

2019/04/15 09:04 2019/04/15 09:05 przez Zbig667.
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5592
Witam, kolo jest naladowane na 100% i chwile mi zajmie wyjezdzenie tych 100-120km.
Napiecie 67V jest pokazywane zarowno przez Weeloga jak i aplikacje Gotwaya hmm no ale co zrobic chyba nie bylo V3s+ z 67V tyko same 84V i ladowarka 84V wiec chyba nie bylaby dobra do 67V? hmmm

Dzieki Buc

2019/04/15 15:20
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5601
Wtyczka ładowarki 84V ma cztery otwory, 67 trzy.
PODZIĘKOWANIE Zbig667

2019/04/18 21:13
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Oklaski: 1
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5640

JacekWRO napisał: O możliwości zaprzestania produkcji Z10 mówił na YT niejaki Hsiang. Kto nie zna, warto obejrzeć - facet nie ukrywa że jest wielkim fanem Z10, robi fajne filmiki z komentarzem w trakcie jazdy. Ma swoją manierę mówienia, która może się podobać, chociaż pewnie znajdą się tacy, których denerwuje. Mnie akurat on przekonał do kupna pierwszego EUC, i to właśnie Z10. W każdym razie podobno problemem są nierozwiązane kwestie patentowe na jednokołowce - bo chociaż Segway wymyślił pierwowzór to patent na jednokołowce należy do właścicieli marki Solowheel, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia oficjalną dystrybucje w USA i UE, a ponieważ Segway jak już wspomniano, trzepie teraz kasę na hulajnogach, nie pali się do inwestowania w problematyczny produkt.

Filmik tutaj:

W temacie Z10 - jeżdżę od 3 tygodni po Wrocławiu i najechałem 120km. To moje pierwsze koło więc nie będę się ekspercko wypowiadał ale potwierdzam wszystkie pozytywne, jak i negatywne wrażenia: przyspiesza świetnie - WOW! - tego się nawet nie spodziewałem i to mimo mojej wagi ok. 105 kg z plecakiem i osprzętem. Koło nie zatrzymuje się w miejscu, ale hamuje nieźle - na pewno jednak wymaga pewnego przewidywania sytuacji (np. że ktoś wyjdzie z bramy). Najgorsze jednak są właśnie nierówności podłużne np. podczas jazdy po starym bruku wzdłuż łączeń kostki kamiennej - koło "wyrywa" w lewo lub prawo. Pomaga (bardzo) wolna jazda i próba jazdy po grzbietach bruku. Czy jest to lepsze koło niż inne - nie wiem, bo nie jeździłem na innych i w ogóle doświadczenie skromne, ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Nauka jazdy zajęła mi mniej niż 30km rozłożone na 7 dni ćwiczeń 1-2 razy dziennie po 20 min. Koło kupione przez Aliexpress.

Jezdziłem z kolegami Gotway V3s+, MSX ja Z10 dzisiaj po Gdańsku 22km akku z 100% spadł do 22% odczyt podniosl sie do 25% w domu. Zrobiłem 22km i ograniczało mnie do 25km/h . Zamienialiśmy się kołami, jazda bruk stare miasto znienawidziłem koło jak przesiadłem sie na MSX, potem V3s+ już nie taki fajny po MSX. Z10 zabawka, nie stety wielki zawód dzisiaj ciepło, tempa nie wytrzymała. Akku nie wytrzymuje spada w oczach, wkurza kolysanie wolna jazda po kostce i strach ze kolo wyrwie spod nóg i gleba. Moja ocena ogolna tego koła, ładne, ale nie do jazdy 37 km/h + na pierwsze koło ok do nauki, na kolejne to wtopa. Zamiast pojezdzić ciągle na coś muszę tu uwarzać, to prędkość to droga nierówna to ograniczenie predkości poniżej 50km/h. Mam dość, czekam na MSX 100V zrobie na 2000Wh i odetchnę. 84v 1600Wh robi lekko 100km a tu 22km? Zawód dzisiaj straszny....Nie polatałem jak lubię
Może na pierwsze koło robi wrażenie, ale nie zejscie ze sprzętu na to ładne tylko koło, nic więcej....

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2019/04/18 22:34
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5646
Kupiłeś sprzęt w świetnej cenie. Ustaw tryb sport tiltback 48km/h i na razie wlacz wszystkie alarmy.
Kolem zrobisz na luzie 100km, bedziesz w szoku a koledzy z forum siedzac z ladowarkami w kawiarni beda zazdroscić. Zrobisz i więcej niż 100km nim, to świetne koło i kupiłeś w super cenie, choć drugie dzisiaj poszlo 500 taniej, bo kolega co go kupił ma teraz banana. Kupione od zacnych ludzi, pojezdziłem nim łezka w oku sprzęt najbardziej oszczędny ze wszystkich GW. Wheellog zawsze pokazywał złe napięcie. Sciagnij apke ze sklepu. Kolejny etap to MSX, jak tym sie wylatasz to wpadaj do nas na testy. Pokazemy trochę zabawek :)
Co do gwarancji, to tak jak pisałem powinno wystarczyć.
Akku do tego modelu kosztuje ponad 5k I PASUJE DO Monstera i MSX możesz kupić wydmuszki i przekładać. Sporo opcji!

2019/04/19 08:13
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5660
Ubieracie kaski, kręcicie kamerą przy ziemi dla efektu prędkości i się jaracie filmami, a tu żadnej prędkości nie ma na tym filmie, jest przyjemność nie adrenalina. Polataj tak, odejście do 40 wyhamuj zwrot 90 stopni i tak po kwadracie kilka razy, najlepiej na jakimś placu. Zobacz, jak szybko się Ninebot kończy, popatrz na akku. To koło na bulwar, 30km/h i masz zasięg spokojna jazda 0 zabawy z przyśpieszaniem, bo bat schodzi w oczach. Więc jak dla mnie przyjemność z patrzenia, a nie jazdy. Choć zryw ma i się nie odcina, można mu ufać. Objechałem Gdańsk główny i wróciłem do domu, a do centrum mam 6km, nad morze 12km, mogłem zapomnieć. Jak lecę na dowolnym GW 1600Wh to myślę, czy nie skoczyć sobie do Gdyni, tu mogę pomyśleć szybko o ładowaniu i koniec zabawy. Nie wyobrażam sobie tego sprzętu latem, tak jak jeździmy po trójmieście, nawet jak bym miał ze 2 akku w plecaku.

Przy niskim napięciu 58,8V, kółko ma spory apetyt na prąd, poza tym im niższe napięcie, tym większe straty, grube przewody, większe ryzyko odpalenia mosfetów. Dla tego Gotway robi koła po 100V, ja uważam, że tu powinno być nawet 160V i nie przesadziłbym, że ponad 200V. Technicznie trochę gorzej to osiągnąć, izolacje itp. no i przestaje być bezpieczne dla ludzi, poza tym wymagałoby to może nawet dodatkowego układu przeniesienia napędu. Na pewno prędkość i zasięg zwiększył by się od razu, jak by się to przyłożyło do obecnej konstrukcji.

2019/04/19 09:21 2019/04/23 10:10 przez Skyfia. Powód: wulgaryzmy, obraźliwa treść, poniżanie innych użytkowników.
Szymek
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5671
Kotu,

Wczoraj jezdzilismy w trojke MSX, Z10 i V3S+, moje spostrzezenia, milo bylo, sloneczko bylo...
Z10 kolo do lansu na bulwar, latalem po kostce i po nierownosciach wzdluznych, dla mnie tragedia, a zjazd np 30kmh w luk albo nierownosci = szpital.
MSX jest dla mnie w tej chwili bez konkurecji, widac, ze popracowali nad kolem no i TEN balon duzo daje, wjedzie wszedzie bez strachu, dla porownania powiem, ze w KS18L nie jest za fajnie, to tez taka szosowka...
V3S+ tez fajne kolko poprzednik MSX. Osobiscie jednak na ta chwile LOVE 16cali, choruje na ACMS2, nie bez kozery np ulubione kolko Martego B:) Still pomimo jego milosci do Ztki.

Kazdemu wg potrzeb, nie mnie przekonywac, ze moje jest mojsze niz twoje, proste nie?
Jezdzijta se na czym chceta byle byscie byli zadowoleni.

Co do produkcji Ztki, to mam obawy, ze to koniec, wszystko uklada sie w logiczna calosc, nie ma oficjalnego dystrybutora na Koree, Taiwan, Singapur itd, Segway olal USA, maja ich w d..., Z8 nigdy nie wyszlo i nigdy nie wyjdzie:)
Zeszly rok, to bylo pompowanie w sprzet dla US startupow, tam poszly dziesiatki tysiecy hulajnog i Ninebot/Xiaomi z tego wlasnie zyje, z serwisowania tego calego crapu wiec jaki biznes maja z produkcji paru kolek dla zapalencow, jaki to jest dla nich rynek?:)
Dodatkowo wam powiem, ze juz na etapie projektowania jorneli sie, ze do tego biznesu beda dokladac, bo kolko jest za dobre, za solidnie wykonane i za bardzo zaawansowane technicznie do kwoty startowej. Wszystko w temacie

Tymczasem ide posmigac, czego i Wam zycze smutasy:)

Godspeed

2019/04/19 15:27
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5684
Witam,Ze wzgledu na moj maly exp na kole czyt ilosc przejechanych kilometrow narazie zostane w sferze ok 30km/h na comforcie(choc pewnie oblookam roznice miedzy trybem rakiety)....rekawice motocyklowe krotkie mam i mi sie dobrze w nich jezdzi ale przy 40-50km/h ciezko by bylo jakbym sobie facjate przyrysowal... ;) na dobre czasem warto poczekac. Wczoraj przejechalem 32km w tym cwiczylem 20km przerzucanie kola z lewej strony drogi na prawa bo po V5f wydawalo mi sie ze sie tak nie da latwo bo za ciezkie bo za szeroka opona bo nie umiem hahah ;) ...ofc w lesie na sciezce rowerowej dosc pustawej a potem na pustej drodze asfaltowej o dobrej nawierzchni gdzie tez rzadko cos jezdzi...(dobrze poszukac takich miejsc do cwiczen). Co 7km odpoczynek ok 5 min bo kolana w dupe dostaly od ciaglego przezucania lewo prawo potem juz bylo lepiej....

Co do aku to wczoraj domknalem akumulator przy 90km(2-3% zostalo) ale ostatnie 20km to byla mordega(bo powyzej 15km/h pika choc pozwala wiecej)...a ostatnie 10km samobojstwo(max10km/h i ciagle pikanie <face palm>). Przy mojej wadze 85kg i 180+ wzrostu(wiatr haha) to tak komfortowo 50-60(max 70 jak asfalt)km bez pikania i ograniczen. A dodam bylem tez w lesie na ciezszym terenie pojezdzic(piaski) i zabawy lewo prawo a to tez ciagnie baterie ;) anyway skonczylo sie na tym ze pedaly opuscily sie tak nisko ze nie dalem rady juz jechac i musialem zejsc(plus ze kolo sie nie wylaczylo wiec bardzo bezpieczne podejscie GW)
Cena za to moje czarne byla taka jaka wynegocjowalem atrakcyjna i jestem z niej zadowolony patrzac na stan i przebieg :D Czerwone troszke bardziej obziorbane ale tez super kolo...tez na nie spojrzalem, tak wiec gratki dla kumpla i zycze mu wielu milych chwil na kole tak jak u mnie bo wiadomo Banan nie schodzi...
Co do aplikacji to mam i Gotway app(z play-store) i weellog(z play-store)...Gotway app nie pokazuje nigdzie napiecia z tego co widze ;)

Mam zamiar pare tys km zrobic na tym kole ale gdy bede potrzebowac upgrejdu to sie zgadamy tu albo na tel. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc i fachowe podejscie :) Gwarancja pewnie sie nie przyda ale dzieki za nia i tak :) <fair play>

Ktos moze ma Manual do tego kola? hmmm musze pogrzebac poszukac...
Pozdrawiam

2019/04/19 15:59
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5686
ok znalazlem w weellogu i juz pokazuje 84V ale glupotka...GOD!!! troche niedopracowane :P

Czas generowania strony: 0.210 s.