Nie jesteś zalogowany.

Gotway Msuper V3s+

2019/04/14 12:44
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5576
Czesc,
Kupilem uzywanego Gotway Msuper V3s+ 1600Wh bez pudelka i jakiegokolwiek papierka...Ladowarka 84V i 1.5A
Pytanko jest takie jak lacze sie z Weelogiem apka to pokazuje mi ze napiecie jest 67V a nie 84V cos jest nie tak czy ta apka tak juz ma z Gotwayami?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/04/14 17:52
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5579
Apka tak ma ze oszukuje, u mnie też pokazuje nieprawidlowo.

2019/04/15 09:04 2019/04/15 09:05 przez Zbig667.
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5592
Witam, kolo jest naladowane na 100% i chwile mi zajmie wyjezdzenie tych 100-120km.
Napiecie 67V jest pokazywane zarowno przez Weeloga jak i aplikacje Gotwaya hmm no ale co zrobic chyba nie bylo V3s+ z 67V tyko same 84V i ladowarka 84V wiec chyba nie bylaby dobra do 67V? hmmm

Dzieki Buc

2019/04/15 15:20
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5601
Wtyczka ładowarki 84V ma cztery otwory, 67 trzy.
PODZIĘKOWANIE Zbig667

2019/04/18 22:34
kotu
Niezależny Sprzdawca
Niezależny Sprzdawca
Oklaski: 3
Więcej
Gotway Msuper V3s+ #5646
Kupiłeś sprzęt w świetnej cenie. Ustaw tryb sport tiltback 48km/h i na razie wlacz wszystkie alarmy.
Kolem zrobisz na luzie 100km, bedziesz w szoku a koledzy z forum siedzac z ladowarkami w kawiarni beda zazdroscić. Zrobisz i więcej niż 100km nim, to świetne koło i kupiłeś w super cenie, choć drugie dzisiaj poszlo 500 taniej, bo kolega co go kupił ma teraz banana. Kupione od zacnych ludzi, pojezdziłem nim łezka w oku sprzęt najbardziej oszczędny ze wszystkich GW. Wheellog zawsze pokazywał złe napięcie. Sciagnij apke ze sklepu. Kolejny etap to MSX, jak tym sie wylatasz to wpadaj do nas na testy. Pokazemy trochę zabawek :)
Co do gwarancji, to tak jak pisałem powinno wystarczyć.
Akku do tego modelu kosztuje ponad 5k I PASUJE DO Monstera i MSX możesz kupić wydmuszki i przekładać. Sporo opcji!

Wczoraj 15:27
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5684
Witam,Ze wzgledu na moj maly exp na kole czyt ilosc przejechanych kilometrow narazie zostane w sferze ok 30km/h na comforcie(choc pewnie oblookam roznice miedzy trybem rakiety)....rekawice motocyklowe krotkie mam i mi sie dobrze w nich jezdzi ale przy 40-50km/h ciezko by bylo jakbym sobie facjate przyrysowal... ;) na dobre czasem warto poczekac. Wczoraj przejechalem 32km w tym cwiczylem 20km przerzucanie kola z lewej strony drogi na prawa bo po V5f wydawalo mi sie ze sie tak nie da latwo bo za ciezkie bo za szeroka opona bo nie umiem hahah ;) ...ofc w lesie na sciezce rowerowej dosc pustawej a potem na pustej drodze asfaltowej o dobrej nawierzchni gdzie tez rzadko cos jezdzi...(dobrze poszukac takich miejsc do cwiczen). Co 7km odpoczynek ok 5 min bo kolana w dupe dostaly od ciaglego przezucania lewo prawo potem juz bylo lepiej....

Co do aku to wczoraj domknalem akumulator przy 90km(2-3% zostalo) ale ostatnie 20km to byla mordega(bo powyzej 15km/h pika choc pozwala wiecej)...a ostatnie 10km samobojstwo(max10km/h i ciagle pikanie <face palm>). Przy mojej wadze 85kg i 180+ wzrostu(wiatr haha) to tak komfortowo 50-60(max 70 jak asfalt)km bez pikania i ograniczen. A dodam bylem tez w lesie na ciezszym terenie pojezdzic(piaski) i zabawy lewo prawo a to tez ciagnie baterie ;) anyway skonczylo sie na tym ze pedaly opuscily sie tak nisko ze nie dalem rady juz jechac i musialem zejsc(plus ze kolo sie nie wylaczylo wiec bardzo bezpieczne podejscie GW)
Cena za to moje czarne byla taka jaka wynegocjowalem atrakcyjna i jestem z niej zadowolony patrzac na stan i przebieg :D Czerwone troszke bardziej obziorbane ale tez super kolo...tez na nie spojrzalem, tak wiec gratki dla kumpla i zycze mu wielu milych chwil na kole tak jak u mnie bo wiadomo Banan nie schodzi...
Co do aplikacji to mam i Gotway app(z play-store) i weellog(z play-store)...Gotway app nie pokazuje nigdzie napiecia z tego co widze ;)

Mam zamiar pare tys km zrobic na tym kole ale gdy bede potrzebowac upgrejdu to sie zgadamy tu albo na tel. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc i fachowe podejscie :) Gwarancja pewnie sie nie przyda ale dzieki za nia i tak :) <fair play>

Ktos moze ma Manual do tego kola? hmmm musze pogrzebac poszukac...
Pozdrawiam

Wczoraj 15:59
Zbig667
Świeżak
Świeżak
Więcej
Autor
Gotway Msuper V3s+ #5686
ok znalazlem w weellogu i juz pokazuje 84V ale glupotka...GOD!!! troche niedopracowane :P

Czas generowania strony: 0.902 s.