Nie jesteś zalogowany.

GotWay Monster 22" 84V/100V

2018/12/26 23:43
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
Autor
GotWay Monster 22" 84V/100V #4195
Dobry wieczór tu bedzimy z Kotu bo jako jedyni w PL??? bedziemy mieli Monstery 22 100v o duzych bateriach! to bedzie cos niesamowitego jeszcze uslyszycie o Kotu ale to Swoja droga! planujemy jak czas pozwoli wzucac filmy,testy i tak dalej jak wiekszosc wie lubimy szybko! ja mam partnera do jady Kotu,Jakuza i Plewan.. I Pan Wróbel?? ten ostatni Rajders zglaszal chec jazdy szybkiej wiec go biore pod uwage..moze zrobimy maly team i cos nagramy i sie pospotykamy..ale poki co z Kotu juz wszystko sobie ulozulismy w glowach i idziemy z tymi projektami jestesmy na laczach po parenascie godzin sluchawka sie grzeje,analizujemy dopytujemy szukamy i sprawdzamy zeby wszystko mialo rece i nogi..zdaza sie ze euforia nie daje nam spac i wstsjemy nie wyspani ale coz robimy to co kochamy.juz podejlismy dwa wazne aspektyktos musial miec cos by ktos mogl posluchac drugiej osoby..stwierdzilismy ze jesli ktos z nas chce Monster to druga osoba tez bedzie miala!,poszlismy dalej zrozumielismy to iz trzeba miec sprzet poszlismy dalej kupilismy poduszki..wciaz konsultujemy co dalej i co jeszcze powinno byc..napewno starannie sie temu poddajemy tak by bylo dobrze..sa plany sa aspiracje!mam nadzieje ze ktos do nas dolaczy jesli polubi to co my i pojedzimy sobie wtedy..taka osobna grupka na spotkanie na lepszych obrotach..nie wiem jak Monster ale wydaje sie byc to dobrym ruchem z naszej strony mam nadzieje jest bateria jest napiecie duzo baterji bedzie moc,jest opona bedzie stabilnie..

Pozdrawiam Lukas Szczecin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/12/27 00:44 2018/12/27 06:52 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4197
Tak, zaczyna się dziać i spełniają się moje marzenia. Postanowiliśmy kupić GOTWAY Monster, ale który? 100V 1850Wh przyśpieszenie? Czy 84V 2400Wh zasięg? Obudziłem się po kilku dniach analizy o 4 w nocy zapisałem co mi wpadło do głowy i nie mogłem spać, rano zadzwoniłem do przyjaciela elektronika i przedstawiłem mu projekt, potwierdził będzie działać, Oszalałem, wpadłem na pomysł jak zrobić Monstera ponad 3000Wh 100V !!!!!!!!!!!!!!!!!, oraz MSX ponad 2000Wh 100V !!!!!!!!!!!!!!!!.

Do Lukasa zadzwoniłem i cieszyliśmy się jak dwa głupki, ale tak to prawda nie mógł uwierzyć. Zamówiłem sprzęt, części na prototypy i ciężko jest teraz zasnąć z radości. Obecnie będę pracował nad prototypem ze wsparciem GOTWAY. Oni są zainteresowani nowym rozwiązaniem i możliwe że wrzucà to na produkcje globalną. Wszyscy ci, którzy kupili sprzęt od jednokolowiec.pl będą mogli skorzystać i cieszyć się niedługo ze mną :), będą zmiany, a dzięki waszemu wsparciu temat rozkwita. Bedziecie mogli niedługo rozszerzyć zasięg. Dzięki za wsparcie, karma wraca. Nowe koła wejdą do oferty Msuper X akku 2000Wh 100v silnik 2000W i Mnoster akku 3000Wh 100v silnik 2500W. Zasięgi odpowiednio 200km i 300km. Połączenie szybkości, przyśpieszenia i dobrego hamowania.
PODZIĘKOWANIE Lukas

2018/12/27 08:41
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4199
Powiedzcie szczerze ... 200-300 km na kolku? przeciez nikt by tyle nie dal rady jednorazowo, ponadto cena tej przerobki znacznie zawyzy i tak wysoka juz cene poczatkowa

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

2018/12/27 10:09
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4201

IgorRz napisał: Powiedzcie szczerze ... 200-300 km na kółku? przecież nikt by tyle nie dal rady jednorazowo, ponadto cena tej przeróbki znacznie zawyży i tak wysoka już cenę początkowa

Szczerze, to Monster/MSX ma wiele zastosowań i jest sprzętem na długie wyjazdy latem. Można udać się spokojnie poza miasto na fajne wycieczki po lesie bez strachu o zasięg. Można go dociskać na maxa 2500W silnik po mieście i przeskakiwać nim szybko spore dystanse bez obaw, że się nie wróci. To koło na duże miasta. Tu czas dojazdu ma znaczenie, panuje tu inne tempo życia i oszczędność czasu jest dla nas ważna. Monster i MSX ratuje sytuację, dają swobodę a większa bateria, to spokój, brak powiadomień o stanie baterii i ograniczeń mocy! Im większy zastosowany akku, tym mniejsze jego zużycie. (mniejsze prądy rozładowania na poszczególnych ogniwach) Dłuższa żywotność, zmniejszona ilość pełnych cykli. Same plusy. 300km ludzie robią dziennie rowerem :) nie widzę problemów dla Monstera i MSX ani fizycznych, ani sprzętowych.

Cena świadczy o jakości i MSX nie jest droższy od Z10, czy konkurencji. GOTWAY oferuje spore akku, za które trzeba słono zapłacić. Ale MSX z baterią 800Wh 84v jest w cenie Z10 o większym akku 995Wh, ale zrobi km, więcej niż Z10. Cena z ali około 5500PLN. Sam akumulator 1600Wh 84v kosztuje ponad 4000PLN. To nie spodziewajmy się niskich cen. Poza tym koła w stosunku tego, co oferują, są, tanie. Akumulatory LiOn wymyślono w latach 60tych, to przestarzała technologia. W akku świat się nie rozwinął, tak bardzo, jak w ulepszaniu silników spalinowych. Mamy wysokie ceny samochodów elektr. i całej otoczki opartej na akku. I to nie stanieje do puki technologia się nie rozwinie w tym kierunku. Nie każdemu na tym zależy, wręcz jest hamowana.

Msuper X - MSX 650Wh, 800Wh,1300Wh, 1600Wh - 84V oraz 1230Wh - 100v

Monster - 1300Wh, 1600Wh, 1950Wh, 2400Wh - 84V oraz 1530Wh, 1845Wh - 100V

Wielkość akku = zasięg = cena

Cena przeróbki będzie niska, dla tych, co kupili dowolny sprzęt przez jednokolowiec i wyższa o ile w ogóle dostępna, dla tych, co kupili poza nami.
Wiąże się to z późniejszą gwarancją, którą zaoferujemy. Podobnie jest z naprawą sprzętu nieznanego pochodzenia. Musimy dać gwarancje na usługę, a kto da gwarancje na chiński szmelc z odrzutu?

Unikamy sytuacji w której, ktoś zakupi sprzęt z ali i naprawi u nas, dostanie gwarancję, a inna rzecz nieprzetestowana lub wadliwa spowoduje uszkodzenie naszej wstawionej. Sprawdzamy po numerach pochodzenie sprzętu i czy przeszedł fabryczny check pozytywnie, jeśli tak to koszt naprawy i udzielonej gwarancji jest niższy.

Jako pomoc osobą w kryzysie oferujemy wymianę silnika + płyty. Nie ponosimy zbędnego ryzyka i odsyłamy kupujących do chin z gwarancją. Ze swojej strony możemy wspomóc, przez sprawdzenie numeru produktu w fabryce i jego pochodzenia. Niestety, żeby przetrwać na rynku, trzeba postępować uczciwie z jednej i drugiej strony.

Zawsze będzie dostępny nowy sprzęt w promocyjnych cenach. I nie piszcie, że GOTWAY jest drogi, na to, co oferuje, bo tylko on ma coś konkretnego do zaoferowania.

2018/12/27 10:56
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4202
Moje zdanie takie ze tego nikt nie kupi przez cene a jak kupi mala garstka co nie przelozy sie na zysk w całej zabawie ale zycze oczywiście zeby sie udalo

2018/12/27 11:06
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4203
Niektórzy mają tylko szczęście wiązać pasję z zyskiem. Koła to nie ten kierunek, raczej musisz uważać, aby nie dołożyć. Koszty obsługi gwarancyjne potrafią szybko wyczyścić portfel. Odsyłka do chin na własny koszt i dodatkowy rok gwarancji za swoje :) to paranoja. Sprzęt powinien kosztować tyle, co na świecie. I sprzedaż powinna być podobna, co w USA lub Francji. Nas też powinno być na niego stać, a nie jednostki. Nie wszystko w życiu robimy dla pieniędzy, jest jeszcze pasja, która daje radość z życia. Jak wyjdziesz na 0, masz szczęście. Jakoś nie widzę walki w tym zakresie z wiadomego powodu. Sklepów jest mało i będą rezygnowały. Interes obecnie nieopłacalny.

2018/12/27 11:25
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
Autor
GotWay Monster 22" 84V/100V #4204
O tak Kotu zgadzam sie zawsze znajdzie sie grupka osub co bedzie chciala to miec kocham kola mam z tego pasje,stawiałem Pierwsze kroki na tym forum gdy było nas zaledwie 15..Zapisałem się bo chciałem bo to lubiłem , koła dały mi dużo satysfakcji, nie patrzę a koszta bo wydaje mało..Prawdę mówiąc Monster jest bardzo tania maszyna,uważam że będę w stanie dostosować się do większego koła zobaczymy

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/12/27 14:02
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4205

IgorRz napisał: Powiedzcie szczerze ... 200-300 km na kolku? przeciez nikt by tyle nie dal rady jednorazowo, ponadto cena tej przerobki znacznie zawyzy i tak wysoka juz cene poczatkowa

Raczej w praktyce będzie to 150 - 200 km, a to już jak najbardziej można przejechać jednego dnia i mieć z tego super frajdę B) A że będzie kosztowało... no cóż, kto ma kółko to chyba wie, że tanio nie było. Po to się pracuje i zarabia, żeby mieć z życia frajdę jeszcze w czasie jego trwania :lol:

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole
PODZIĘKOWANIE Lukas

2018/12/27 14:15
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4206

kotu napisał: Niektórzy mają tylko szczęście wiązać pasję z zyskiem. Koła to nie ten kierunek, raczej musisz uważać, aby nie dołożyć. Koszty obsługi gwarancyjne potrafią szybko wyczyścić portfel. Odsyłka do chin na własny koszt i dodatkowy rok gwarancji za swoje :) to paranoja. Sprzęt powinien kosztować tyle, co na świecie. I sprzedaż powinna być podobna, co w USA lub Francji. Nas też powinno być na niego stać, a nie jednostki. Nie wszystko w życiu robimy dla pieniędzy, jest jeszcze pasja, która daje radość z życia. Jak wyjdziesz na 0, masz szczęście. Jakoś nie widzę walki w tym zakresie z wiadomego powodu. Sklepów jest mało i będą rezygnowały. Interes obecnie nieopłacalny.

Z tym odsylaniem do chin to nie jest tak jak mowisz... fakt jeden tu kolega opisuje na forum naszym ze zamowil z Gearbestu kolo v5f i przyszło zepsute i będzie zwracal zeby mu wyslali nowe... sledz temat i sam zobaczysz jak ta historia bedzie wyglądać i jak sie zakonczy ( a zakonczy sie tak ze kolo zwroci do hiszpanii bo tak mu napisali oddadza mu kase za zwrot oraz otrzyma kolo nowe... niestety potrwa calosc ze dwa miesiace... ale na wiosne juz pojezdzi, sam bede sledzil temat czy to wszystko zakończy sie dobrze

2018/12/27 14:26
Seba
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 13
Więcej
GotWay Monster 22" 84V/100V #4208
Ale Kotu nie zamawia w Gearbest tylko u producenta - jak dealer. A tu już nie ma przywilejów jak dla konsumenta. Robienie interesu z Chińczykami to szansa na zysk z dużej marży, za cenę samodzielnego radzenia sobie z problemami posprzedażnymi. Masa firm popłynęła na wpadkach Inmotion czy na Gotway, bo się okazało, że ostateczne koszty zabawy były większe niż zarobek.

Miłego dnia!
Sebastian

Wszystko o elektrycznych monocyklach - najednymkole.pl - www.facebook.com/NaJednymKole

Czas generowania strony: 0.234 s.