Nie jesteś zalogowany.

[Gotway] Nikola 17"

2019/06/09 12:20
PioTrek
Świeżak
Świeżak
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6899
Swiat juz stoi do gory nogami? Czemu tak nagrales;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/06/16 09:25
hal2000
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 3
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7052
Dużo się pisało w tym wątku o najlepszych parametrach i jeździe w terenie.

2019/06/16 12:58
Essperto
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Autor
[Gotway] Nikola 17" #7057
I jak tam lobbysci Gotfaila?
Kotu, jak się czujesz słysząc od Marty'ego "don't buy Nikola", "don't buy it"?
Nie no, co tam - rzecz gustu, albo Da się przyzwyczaić.
Cały czas uważam, że z wielkiej czwórki Gotfail jest najgorszą marką i nie wiem ile wody musi upłynąć w Jangcy, żebym to zdanie zmienił.

2019/06/16 13:27
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7059
Pewnie tak samo się czują jak posiadacze ks18xl po filmie Martiego. Bez zmian :P Warunki jak i testy Martiego są ekstremalne i rzadko mają przełożenie na normalne użytkowanie. Chyba zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz :P

Moje koła: KS16, KS16S, MSX , KS 18xl
PODZIĘKOWANIE Lukas

2019/06/16 14:40
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7061

Essperto napisał: I jak tam lobbysci Gotfaila?
Cały czas uważam, że z wielkiej czwórki Gotfail jest najgorszą marką i nie wiem ile wody musi upłynąć w Jangcy, żebym to zdanie zmienił.

Bardzo dobrze ponieważ pozostałe trzy marki nawet by nie wystartowały pod tą górę :lol: :lol: :lol:

2019/06/16 15:15
Sebastian
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 1
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7062
Zwróćcie na uwagę Martiego na spalone mosfety w Nikoli (coś około 30minuty):
"Oh Gotway, will You ever learn. You've had a such beautiful design with the MSX"

2019/06/16 17:07
hal2000
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7066

migacz213 napisał: Pewnie tak samo się czują jak posiadacze ks18xl po filmie Martiego.

Tu bym polemizował, bo gleba na facjatę robi moim zdaniem dużą różnicę.

Poza tym z KSa schodzisz, czekasz chwilę i jedziesz dalej, a nie dymasz bezdrożami do domu z 25 kilogramami na plecach.
PODZIĘKOWANIE ml

2019/06/16 17:31 2019/06/16 17:34 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7067

Essperto napisał: I jak tam lobbysci Gotfaila?

Widzę, że Marty, to twój Idol, dla mnie to stary dziadek, co gra ludziom na emocjach i trzepie oglądalność na YT. Nawet go nie oglądam, strata czasu na jego stękanie.

Nikola 84V 1600 Wh została przeze mnie wysłana propozycja poprawki do fabryki. Będzie miała się dobrze. Poza tym, że trzeba respektować beep w GW, bo ten sprzęt pozwala na wszystko. W KS dźwignie, pedały w GW da znać. Wiec ci, którzy nie rozumieją komunikatów, jak Marty niech zasuwa na piechotę. Pewnie wszyscy płakali, jak komentował, co ja teraz zrobię? nie słuchałem ostrzeżeń i muszę wracać na piechtę. Płakałeś wtedy ? Zejdź na ziemię, nie biorę odpowiedzialności za błędy GW. Poza tym, co się teraz dzieje na tym forum. Ludzie przechodzą na sprzęt, który polecam. Twoje drwiny tego nie zmienią. Poza tym dziadek wodzi was za nos, 0 wiedzy technicznej i już się wycofuje z tych słów, bo mu się taśma przykleiła do mofetów podczas produkcji. Każdy jest ekspertem, dopóki nie przyjdzie czegoś zrobić.

2019/06/16 18:16
hal2000
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7070
Myślę, że Marty wnosi więcej do społeczności EUC niż marketingowy trolling "niezależnych sprzedawców".

A jak już coś komentujemy to najpierw oglądamy i słuchamy ze zrozumieniem, bo najgorsze w odcięciu Nikoli jest to, że beepu ze strony koła nie było. To co słychać na filmie to arbitralnie ustawiony przez Marty'ego alarm w aplikacji WheelLog. Dziadek na szczęście wiedział, że to test i był przygotowany. Dla entuzjastycznie nastawionego ridera, bez kasku i ochraniaczy, który uwierzyłby w mantrę "gotway idealny w teren" w najlepszym przypadku byłaby to wycieczka na OIOM (pod warunkiem, że karetka by w ten teren dotarła).

I uprzedzając kolejne starcie markowych Fanboy'ów - tu nie chodzi o to który producent jest lepszy, tu chodzi o to żeby nie tworzyć iluzji, że istnieją koła idealne i bezawaryjne.

2019/06/16 18:33
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #7071
Zawsze będą ulubieńcy sprzętu takiego czy siakiego. Każdy tu ma własną rację, bo najmojszą. Będziecie szukali wpadek, żeby udowodnić, że wasz sprzęt jest lepszy, potem chowacie głowę w piasek, jak przechodzicie na inne modele, również polecane przeze mnie. W kółko to samo i wieje nudą.
Ja nie mam ulubionej marki, raczej ulubione modele ACM, MSX ,Z10 i Monster, bo interesuje mnie performance. I cos, co w tym sprzęcie ciekawego odkryłem. Szkoda mi minuty na tym forum na takie puste gadanie, bo moje jest mojsze niż twojsze. Zainteresowanych najlepszym sprzętem w moim mniemaniu zapraszam na moją techniczną grupę.
www.facebook.com/groups/1098582130337563/
Nie mam czasu pracować i publikować w wielu miejscach. Posiadaczom wszystkich modeli życzę przyczepności i bezawaryjności.
Co do Nikoli, nie rzuciła mną na kolana. Idzie mój nowy Monster 3, będzie projekt na 3200Wh, Nikola Plus (tu się zobaczy, jak to lata), Longboard Moonwalk 2 i wkrótce DTen hulajka 3KW. Do zoba, może po sezonie....

Czas generowania strony: 0.203 s.