Nie jesteś zalogowany.

[Gotway] Nikola 17"

2019/06/01 09:53
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6671
Lukas, Nikola plus dużo ładniejsza i lepiej wygląda. Zwykła dla kobiety ok ale dla siebie nigdy bym nie kupił :)
PODZIĘKOWANIE Maly1927

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/06/01 09:54 2019/06/01 09:56 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6672
GotWay ładnie zrobił KS. Widać było walkę przed sezonem. KS dał 2200W, GW Nikola Plus 100V ładna czarna i szach mat. Nikolki białe dla kobiet czarne performance dla Facetów. Jak GW pisze, że coś jedzie 60km/h to jedzie więcej. Wheel spin 86km/h daje około 70km/h po wyłączeniu tiltbacka.

EUCservice, miejsce gdzie znajdziesz wiele informacji na temat najnowszych produktów UTO.
Możesz zamówić lub serwisować sprzęt na naszej stronie www.eucservice.com

2019/06/01 09:54
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6673

Don Vito napisał: Lukas, Nikola plus dużo ładniejsza i lepiej wygląda. Zwykła dla kobiety ok ale dla siebie nigdy bym nie kupił :)

Oczywiscie rozumiem gusta sa ale parametry konkretne

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2019/06/01 09:58
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6675

Lukas napisał:

Don Vito napisał: Lukas, Nikola plus dużo ładniejsza i lepiej wygląda. Zwykła dla kobiety ok ale dla siebie nigdy bym nie kupił :)

Dokładnie dlatego napisałem tylko patrząc na wygląd swoje spostrzeżenie, parametry to każdy GW ma najlepsze :cheer:
PODZIĘKOWANIE Lukas

2019/06/01 10:12
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6677

Don Vito napisał:

Lukas napisał:

Dokładnie dlatego napisałem tylko patrząc na wygląd swoje spostrzeżenie, parametry to każdy GW ma najlepsze :cheer:

Mozna znalesc odpowiedz liczą sie parametry tak najbardziej teraz Nikola plus mowisz ze ładniejsza jako plus i gotway ma parametry najlepsze to sie zgadza król na rynku tak wiec trzeba pomyśleć Don Vito o tym by zakupić wszystko przemawia w tym co piszesz ze zakup jest w planach?? ;)

2019/06/01 14:40
Essperto
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Autor
[Gotway] Nikola 17" #6684
Nachylenie pedałów dyskwalifikuje tego króla do rangi "Krula" roku.

2019/06/01 14:45
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6686
Jeździłeś, widziałeś? Miałem okazję ostatnio pojeździć i zobaczyć Nikolę na żywo. Dzięki szerokiej opinie świetnie wybiera nierówności, ma doskonałe przyspieszenie i hamowanie, fantastyczny design i potężne głośniki. Mam w domu ks18xl oraz MSX i poważnie zastanawiamy się nad wymianą KS'a na Nikolę. Konkretnie moja narzeczona rozważa. Ja jestem zakochany w MSX. Genialne koło.

Essperto napisał: Nachylenie pedałów dyskwalifikuje tego króla do rangi "Krula" roku.

Moje koła: KS16, KS16S, MSX , KS 18xl

2019/06/01 15:16
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6687

migacz213 napisał: Jeździłeś, widziałeś? Miałem okazję ostatnio pojeździć i zobaczyć Nikolę na żywo. Dzięki szerokiej opinie świetnie wybiera nierówności, ma doskonałe przyspieszenie i hamowanie, fantastyczny design i potężne głośniki. Mam w domu ks18xl oraz MSX i poważnie zastanawiamy się nad wymianą KS'a na Nikolę. Konkretnie moja narzeczona rozważa. Ja jestem zakochany w MSX. Genialne koło.

Essperto napisał: Nachylenie pedałów dyskwalifikuje tego króla do rangi "Krula" roku.

A Ty kolego zawiodłeś Migaczu liczyłem na jazdę w Gdańsku,co do Nikola och nie bede tu rozpisywał znam sytuacje

2019/06/01 15:47
plewan
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 10
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6691

Dziwne. To dlaczego montują pedały z Nikoli do MSXa ? bo są gorsze ? a może jednak lepsze.

2019/06/08 21:31 2019/06/08 21:33 przez Lukas.
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #6891

Czas generowania strony: 0.189 s.