Nie jesteś zalogowany.

[Gotway] Nikola 17"

2018/11/29 23:44
Essperto
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Autor
[Gotway] Nikola 17" #3776

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/11/29 23:49
Lukasz
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3777
Nie kupuję.
Wielka obudowa, ale koło tylko 17 cali, za neonowe, nie lubię tego typu rączki. Myślę że model dla rekinów promenady.

Ninebot ONE E+ 2000+ km ==> Ninebot ONE E+ z baterią 388wh 2000+ km ==> Kingsong KS16 2000+km ==> KS16S 5600+ km, ==> Z10 z modyfikacjami 1700km w pierwsze 3 miesiące, doświadczenie z Inmotion V8, Gotway 16" Gotway 18". Mody, światła itp. Jeżdżę również w złą pogodę i w zimie.

2018/11/30 12:30 2018/11/30 12:46 przez GexN.
GexN
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 7
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3778
Dla rekinów promenady raczej nie, gdyż cena będzie za wysoka. Światełka pewnie będzie można wyłączyć, albo ustawić kolor na inny (jakoś ten filetowy mi nie odpowiada), aby to poważniej wyglądało.

Całość bardzo mi przypomina InMotiona V10 - charakterystyczny kształt jajka, pady na łydki w identycznym kształcie i identyczna rączka.
Wie ktoś,czy przenieśli baterię nad koło, tak aby cała konstrukcja "chudsza" (rozwiązanie także z InMotion)?

Edit: Jest nawet przycisk do podnoszenia kółka :D Choć dość ciężko będzie je podnieść patrząc na fakt, że nie można zacisnąć ręki

04-07.2016 Airwheel X3 -> 07.2016-03.2019 InMotion V5F+ (7300km+) -> 03.2019 InMotion V10F (4000km+)

2018/11/30 21:56
hal2000
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 3
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3783
No co Wy? Fajne te światełka! :)

2018/11/30 22:33
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3784
Hall zgadzam sue fajne

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/12/01 13:59
Essperto
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 2
Więcej
Autor
[Gotway] Nikola 17" #3790
"Rączka" jest super LOL

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2018/12/01 14:05
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3791
Uwazam ze to ladne 100v kolo wiadomo nie kazdemu odpowiada dyskoteka w kole ale ma glosniki i swiatlo stop

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/12/02 13:14
kotu
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3795
skasował mi się spory tekst to napiszę w skrócie co widzę z braku czasu:

1. GOTWAY idzie w stronę rozwijania projektu obudowy, po tym co już osiągnął od strony technicznej (ma prędkość i zwinność, bo Msuper X 19" jeździ jak 16") zaczęli pracować nad ładna obudową. Konkurencja tu go wyprzedziła Ninebot One Z10 ma ładniejsze obudowy, lecz nie ma technologi. Tam gdzie wjedzie Z10 tam wjedzie Msuper X, lecz Z10 poza wyglądem nie pojedzie jak MSX ani szybko ani zwinnie.

2. Dołożyli 1" i silnik 2000W w stosunku do tesli. Opona szkoda, że nie jest biała, lecz dobrze, że urosła o jeden cal na moje oko po to aby skakać po krawężnikach i osiągać większą prędkość to jest 100W i 1" więcej od Tesli. Nie zdziwię się jak będzie jeździła 60km/h skakała po krawężnikach i była zwinna jak 14". W zeszłym roku mnie zaskoczyli przejściem z Msuper V3s+ na Msuper X. Teraz oczekuje tego samego. Dla mnie ważne jak jadzie a wygląd na 2 miejscu bo to kwestia gustu.

3.Co do obudowy podoba mi się bardzo, nie przypomina taniego plastiku. Jest futurystycznie, bardziej wg mnie niż Z10, choć w innym stylu. Brawo za białą obudowę przykład szedł pewnie z firmy Apple. Mam nadzieję, że plastik wraca po upadku do swojej pierwotnej formy, tego oczekuję.
Jednokolowiec powinien mieć możliwość wyłączenia lodów po obwodzie i pewnie ma. Dobrze, że jest mocne przednie światło i światło stop. Ja bym dodał dla bezpieczeństwa miganie ledów na obręczy na pomarańczowo w momencie manewru skręcania cała lewa lub prawa strona miga na przechyle koła. Stop jest to ok. Rączka ok bo jest wysoki to będzie się świetnie prowadził, przycisk wyłączania w rączce na sprężynie to ok, bo dotyki to mnie zawsze zastanawiały co w deszczu się stanie, jak pryśnie woda kałuży.

4. Kompatybilność akumulatorów z innymi modelami. To wg mnie jest bardzo ważne. GOTWAY ACM s+ ;ACm V2; Msuper V3s+ oraz Msuper X wiec można kupować same jednokolowce bez akumulatorów. Przykładem jest Msuper X bez akumulatorów w cenie 5000 PLN, lepiej wydać tyle niż płacić w promocji 8000PLN z akumulatorami, które się już posiada w innym modelu. Zaznaczam o jako plus ci co kupują markę GOTWAY mogą zmieniać, dzielic baterię i kolejne modele kupować bez baterii lub dzieląc akumulator na pół na dwa sprzęty.

Zobaczymy w praniu...

2018/12/02 20:49
Buc
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 10
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3797
Dla mnie najważniejsza zmiana to bateria 1600 Wh, tego nieraz brakuje Tesli przy dłuższych wycieczkach, powyżej 50km. Wygląd wg mnie nie specjalnie leży... zobaczmy w praktyce.

2018/12/02 21:57
IgorRz
Moderator
Moderator
Oklaski: 1
Więcej
[Gotway] Nikola 17" #3798

kotu napisał: skasował mi się spory tekst to napiszę w skrócie co widzę z braku czasu:

1. GOTWAY idzie w stronę rozwijania projektu obudowy, po tym co już osiągnął od strony technicznej (ma prędkość i zwinność, bo Msuper X 19" jeździ jak 16") zaczęli pracować nad ładna obudową. Konkurencja tu go wyprzedziła Ninebot One Z10 ma ładniejsze obudowy, lecz nie ma technologi. Tam gdzie wjedzie Z10 tam wjedzie Msuper X, lecz Z10 poza wyglądem nie pojedzie jak MSX ani szybko ani zwinnie.

2. Dołożyli 1" i silnik 2000W w stosunku do tesli. Opona szkoda, że nie jest biała, lecz dobrze, że urosła o jeden cal na moje oko po to aby skakać po krawężnikach i osiągać większą prędkość to jest 100W i 1" więcej od Tesli. Nie zdziwię się jak będzie jeździła 60km/h skakała po krawężnikach i była zwinna jak 14". W zeszłym roku mnie zaskoczyli przejściem z Msuper V3s+ na Msuper X. Teraz oczekuje tego samego. Dla mnie ważne jak jadzie a wygląd na 2 miejscu bo to kwestia gustu.

3.Co do obudowy podoba mi się bardzo, nie przypomina taniego plastiku. Jest futurystycznie, bardziej wg mnie niż Z10, choć w innym stylu. Brawo za białą obudowę przykład szedł pewnie z firmy Apple. Mam nadzieję, że plastik wraca po upadku do swojej pierwotnej formy, tego oczekuję.
Jednokolowiec powinien mieć możliwość wyłączenia lodów po obwodzie i pewnie ma. Dobrze, że jest mocne przednie światło i światło stop. Ja bym dodał dla bezpieczeństwa miganie ledów na obręczy na pomarańczowo w momencie manewru skręcania cała lewa lub prawa strona miga na przechyle koła. Stop jest to ok. Rączka ok bo jest wysoki to będzie się świetnie prowadził, przycisk wyłączania w rączce na sprężynie to ok, bo dotyki to mnie zawsze zastanawiały co w deszczu się stanie, jak pryśnie woda kałuży.

4. Kompatybilność akumulatorów z innymi modelami. To wg mnie jest bardzo ważne. GOTWAY ACM s+ ;ACm V2; Msuper V3s+ oraz Msuper X wiec można kupować same jednokolowce bez akumulatorów. Przykładem jest Msuper X bez akumulatorów w cenie 5000 PLN, lepiej wydać tyle niż płacić w promocji 8000PLN z akumulatorami, które się już posiada w innym modelu. Zaznaczam o jako plus ci co kupują markę GOTWAY mogą zmieniać, dzielic baterię i kolejne modele kupować bez baterii lub dzieląc akumulator na pół na dwa sprzęty.

Zobaczymy w praniu...

Nie chcę tu robic sobie wrogów, ale ten gotway przy Ninebocie Z10 wyglada jak tania fajasiarska zabawka oblepiona kolorowymi ledami, w ogóle wyglad tu w stosunku do Ninebota to przepaść...

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

Czas generowania strony: 0.237 s.