Nie jesteś zalogowany.

KS 18XL vs Inmotion V10

2018/09/28 08:39
kotu
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2862
Marty próbował zajechać MSX pod swoją stromistą górę i sam poty z siebie wycisnął, bo nie da się zamęczyć potwora :)

On kocha Msuper X i MCM5, ACM V2, mten i Z10 po tym co robi na piasku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/09/28 21:38
plewan
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 10
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2864
W ostatnią sobotę zamienilismy się kołami z lukasem, i wiecie co powiedziałem?
Ja już nie chcę swojego ja chcę TO! :)

2018/09/29 16:55
Kazik.Ferb
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 2
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2866
Może ma wszystko ale ma też dużo... wagi ;p

2018/09/29 18:28
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2868
Krzchu TTy nie martw sie za innych...u Ciebie nie ma problemu winda bo jest,wiadomo ze uciazliwe jest to ze X ma wage duza...no ale coz jesli oczekujemy wszystkiefo od kola a tu oczekujemy mocy jak i dystansu to waznym aspektem jest to by miec ten zasieg,nie obejdzie sie w tym momecie bez wiekszych ogniw,jezeli chcemy tego uniknac i postawic na komfort wiesz dobrze ze tu komfort u iebie jest w gt16 waga baterie i ksztalt kola sprawia wrazenie bardzo interesujacego kolla,nie za ciezkie nie za duze w sam raz na noszenie..ale jezeli znajda sie osoby ktore oczekuja czegos lux niezastapionego to nie bedzie dlanich przeszkada by miec cos ciezkiego!oczekujesz speed oczekuj czegos wiecej (baterie) jestes kims innym od innych masz pewnosc w nogach nie jest Ci obce ryzyko!to wes cos extremalnego nie zaprzatajac sobie glowy..nie chcesz zaprzatac sobie glowy brakiem zasiegu wejdz na cos wyzej wieksze baterie,nie jestes rajderem co musi wykozystac pelen zasieg bateryjny pozsotaniesz na czyms cos w zupelnsci Ci wystarczy bateria o [przystepnej wadze i pojemnosci,martwisz sie o to ze jadac cos zaczyna byc nie tak..spada predkosc a przyjemnsc staje sie uciazliwa wyeliminuj podejscie do tego ze minimalnie to co masz bedzie ok nie bo brak baterji bedzie problemem,wiesz ze to moze sie zdazyc..upewnij sie na czym jezdzisz zakladajac ze takie miejsce moze zajsc kupujesz zasieg bez obaw o niespodzianki..martwisz sie komfortem jazdy majac do czynienia z miastem mniejszym i byc moze gorszym w warunkach jezdnych tak jak to w innych miastach kupujesz cos pod tym aspektem..odczuwasz i doswiadczasz niekomfortowe warunki jezdne pod nogami zastanawiasz sie cos aby to poprawilo wybierasz szersza pone...wkur..Cie to ze czujesz stukanie i mocne uderzenia pod stopami przychodzi Ci mysl co zrobic i poprawic by bylo lepiej zaczynasz myslec o szerokosci ja mam juz to czego sobie oczekuje szerokosc 3.0 nie martwiac sie o nie komfotr ale wrecz przyjemnsc jazdy i pokonywania nie rownosc..jestes osoba ktora oczekuje czegos wiecej wiekszej adrealiny podczas jazdy bo juz standardy jakie doswiadczyles wyznaczaja Ci wieszke cele i chcesz pojsc wyzej zaczynasz myslec o czyms innym czyms wiekszym niz te 35kmH bo zaczynasz sie czuc lepiej i pewniej wtedy zaznajesz potrzebe czegos innego..idac dalej potrzebujesz czegos mocniejszego..kieruje te sugestie osoba co mnie rozumieja.. byc moze mze to byc inne w opini innych uzytkownikow ale uwazam ze majac okolo 8ty na kolach doznalem juz czegos ponad standardy,oczywiscie kazdy moze patrzc na to co pisze inaczej ale i moze i ktos dozna tego w poznieszym czasie i byc moze zrozumie sensa jaki przekazuje w tej tresci.Smialo moge powiedziec ze Kotu buc mze mnie zrozumie!! a moze ktos jeszcze Panie Wroblem przepraszam ze po nazwisku! nie pamietam imienia..staje sie to tak ze pisze o tym bo doswiadczylem nwego Levelu..zdaje sobie sprawe ze osiagam zeczy bardzo zle dla samego siebie i innych...poki co poprostu ciesze sie ze wszystko jeszcze ma Swoje granice a ich prawie jestem na krawedzi..licze sie z tym lecz inaczej nie potrafie..dodac moge z czystym sumieniem ze Kotu jest jedyna osoba co zrozumie mnie i sam wie jak to jest..chcialbym miec wiecej pewnych Rjderow co by chcceli jak ja czerpac wieksza przyjemnosc a wiadomo ze w tym przypadku nie bedzie to dlanich nic dziwnym tylko czyms normalnych poki co mam nadzieje ze znajdzie sie jakas grupka osoby co by to podzilala jak ja,MsuperX uwazam ze to kolo jest super kazdy ma Swoje zdanie i kazdy moze uwazac inaczej,mialem duzo kolek krocząc slepo nie wiedzac czego do konca chcem bo prubach i bledach znalazlem cos co mi odpowiada..Gotway mimo ze mial fatalny start i zle jest odbierany przesto wciaz zostaje liderem na rynku..wciaz sie rozwija mozna doszukac na nim wielu zeczy jakosc jak i reszta nie wyglonda zbyt fajnie ale to wciaz kolo z potencjalem..moze jakos kiepska ale robi Swoja robote..wciaz staje sie eliminatorem na rynku i wciaz rodzi sie odnowa..ja powiem ze nie mialem problemow jeszcze wszystko gra jak ta lala mze tam byl jeden powazny podczas ladowania ale wciaz maszyna mnie nie zawiodla dzieki bogu!,wyglada na zbyt ciezkie wyglada brzydko i inaczej niz pozostali,ale co najwazniejsze ma potezny mozg myslacy i serce co bije w szybkim tepie! wciaz rozkwita i idzie nie patrzac za siebie kocham to kolo wiem ze nie znudzi mi sie a jesli tak bedzie to sie nie znudze bo wiem ze zaraz zrobi niespodzianke w postaci kupna czegos nowego! bynajmiej nie bede stal w miejscu i czekal az kolejna nowosc pojawi sie ale kiedy! kolejny projekt w drodze na 2019 rok juz jest realizowany w firmie gotway no coz nie martwie sie ze zabawka bedzie nudna kupie nowa nie bawem i tak dalej..bo ida caly czas w gore,,byl kolega w Szczecinie Plewan dalem chcialem by jechal na czyms innym polubil byc moze pokochal..jest zadowolony..do kola trzeba cierpliwosc i sie nie zniechecac zazwyczaj w moim przypadku gdy chcialem pokazac ze nie jest tak jak ktos sobie mysli powiedzialem zawsze pojezdzij dluzej a moze zrozumiesz,bo ciezko tak odrazu sie przyzwyczaic ludzie czesto doceniali to dopiero na dluzszej jezdzi ze jest faktycznie fajnie nie tak jak sie zakladalo z poczatku do Gotway trzeba sie przyzwyczaic i zrozumiec nie mozna zucac zlych podejzen ze kolo jest kiepski..zazwyczaj ludzie potrzebuja czasu..i to sie zazwyczaj potwierdza ze ich myslenie nabiera innego rozwoju sytuacji w glowie..Przepraszam jesli bledy ale pisze i nie sprawdzam zaduzo chce sie powiedziec..takze sorry jak bedzie nie zrozumiale i mam nadzieje ze czytelnie..dzieki Kotu bynajmiej wiesz co kocham i lubie w tym aspekcie dzieki King song ty tez wiesz i rozumiesz mnie dziki koledzy!!

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2018/09/29 18:58
Essperto
Senior forum
Senior forum
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2869
WOW...

2018/09/29 22:02
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2873
Co do wyglądu to rzecz gustu. Mi się mega podoba styl GOTWAY, bo w wersjach PRO nie jest cukierkowy i tego oczekuję w kołach dla prawdziwych facetów. Podoba mi się też Z10 bardzo nowoczesny wygląd futurystyczny, tak widzę sprzęt za kilka lat. MSX wymaga już profesjonalnego ubrania, pełny kask z gardą, ja mam od enduro oraz konkretne ochraniacze, kurtka na motor. Tu nie ma już jazdy na luzaka, to koło jest jak motocykl wjedziesz na asfalt i jesteś w ruchu miejskim razem z autami. Dlaczego? Bo możesz, daje ci tą możliwość technologia. Jedziesz na kole z prędkością nie powodującą spowolnienia ruchu drogowego. Ci co mieli choćby ACM s+, czy Msuper V3s+ mieli namiastkę tego uczucia odejścia prędkości i poczucia bezpieczeństwa, a MSX daje to w zwielokrotnieniu odbiegając o lata świetlne od wcześniej wymienionych.
Rozumiem Lukasa, ma spore doświadczenie w jeździe i sięga po wyżyny. Ja mam podobnie, dążymy do doskonalenia swojej jazdy, Oczekujemy więcej od sprzętu i wykorzystujemy jego potencjał. Kolejny rok przyniesie coś nowego bardziej zaawansowanego. Firmy produkujące koła dwa lata temu raczkowały i popełniały sporo błędów, ale nauczyły się i poprawiły swoje produkty. Zapraszam was do Gdańska ze swoimi kołami, podstawię wam kilka sztuk na testy, bo emocji nie da się opisać. Nie da się też uwierzyć na słowo, bo każdy swoje chwali. Dla tego trzeba zobaczyć na własne oczy. Kiedyś istniały koła do 35km/h i powyżej, teraz przełamaliśmy granicę 45km/h i powyżej a wyznaczył ją jak dawniej GOTWAY. Inne firmy gonią tę technologię. Gotway ma już napięcie 100V co wpływa na prędkość ich kółek, czekamy na rok 2019 i 120V.

2018/09/29 22:20
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2874
Kotu wciąż będziemy doskonalić się wciąż będziem to dla nas tyko lepiej doskonalimy się uzupełnimy się na wzajem chcem czerpać od Ciebie to co najlepsze wejdźmy wyżej na to co będzie dla nas najlepsze będziemy szli coraz wyżej to pełna przyjemność jeździć z Tobą

2018/09/29 22:47
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2875

2018/09/29 22:49
Lukas
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2876
i 3200wh

2018/09/29 22:50
Essperto
Senior forum
Senior forum
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #2877
Ktoś tu nieźle pojechał... lol (-:

Czas generowania strony: 0.216 s.