Nie jesteś zalogowany.

KS 18XL vs Inmotion V10

2019/05/26 21:04
Don Vito
Senior forum
Senior forum
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6498

hal2000 napisał: Ale po co Ci ten klej? Przecież Gotway to najlepsze koło na świecie. Towar premium. Jak się coś odkleja lub odpada to znaczy, że tak ma być : )

MSX to najlepsze koło na świecie tak zgadzam się w 100%. Może i tak ma być ale wolę sobie podkleic i mieć spokój :) Mimo że zapłaciłem za to koło trochę kasy i może nie powinno nic się dziać ale takie pierdoły mi nie przeszkadzają. Stając na MSXa i jeżdżąc nie chce się zatrzymywać ani wracać, tak naprawdę żona musi mnie ściągać telefonicznie do domu bo mi się tak przyjemnie jeździ :lol: Niech każdy jeździ na czym chce i czerpie ze swojego koła tyle radości ile ja z mojego MSXa :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/05/26 21:10
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6499

Don Vito napisał:

hal2000 napisał: Ale po co Ci ten klej? Przecież Gotway to najlepsze koło na świecie. Towar premium. Jak się coś odkleja lub odpada to znaczy, że tak ma być : )

MSX to najlepsze koło na świecie tak zgadzam się w 100%. Może i tak ma być ale wolę sobie podkleic i mieć spokój :) Mimo że zapłaciłem za to koło trochę kasy i może nie powinno nic się dziać ale takie pierdoły mi nie przeszkadzają. Stając na MSXa i jeżdżąc nie chce się zatrzymywać ani wracać, tak naprawdę żona musi mnie ściągać telefonicznie do domu bo mi się tak przyjemnie jeździ :lol: Niech każdy jeździ na czym chce i czerpie ze swojego koła tyle radości ile ja z mojego MSXa :cheer:

Dodam od Siebie dla mnie to najlepsze przekonałem sie juz dawno temu jestem wierny tej marce od lat,dlatego takie wyrobiła zdanie ! Moc przyjemność chęć dalszej jazdy bardzo częste ulepszenia jak i nowości to przemawia do mnie

Pozdrawiam Lukas Szczecin

2019/05/26 22:30
kotu
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 1
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6500

Gumy boczne trzymają w wersji 2, zmiana taśmy dwustronnej. W wersji 1 po zmianie z cienkich szarych na cięższe gumy puszczała taśma i pady odklejały się. Kolega ma ver 1.

GW nie przykładał wagi do wyglądu, tylko do jazdy teraz powoli to poprawiają. Inni sprzedawali wygląd i zostali z tyłu z jazdą. Osobiście nie pasują mi cukierkowe sprzęty, wolę dokleić nawet pady, jak wiem że środek jest na tip top.

Sprzęt tak szybki, że trzeba kleić pady, bo wyrywa sprzęt z pomiędzy łydek :P

2019/05/28 21:44 2019/05/28 21:52 przez IgorRz.
IgorRz
Moderator
Moderator
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6558
Moja waga 86 kg + ciuchy plecak zbroja kask itd razem pewnie kolo 90kg
Dzisiaj zrobilem maly test dystansu
Predkosci 30-45
Dystans przejechany 76 km ( to dystans z dwóch jazd dzisiejszej i wczorajszej)
Zostalo 18% baterii...
Ogolnie jeszcze przed posiadaniem msx liczyłem na dystans 75... wyszlo 76... pewnie by cos tam przejechał ale to juz bym musial jechac duzo wolniej
Takze takie wyniki :)

... a i jeszcze jedno, jak wchodze na MSX po zetce to tak jakbym wchodzil na jakies łóżko wodne, niesamowity komfort, inna jazda, to kolo po prostu plynie! No naprawdę, nie mam na celu cos faworyzowac cos na sile, ale tu sa moje szczere odczucia!

Grupa na Fb na temat Ninebota z serii Z :
www.facebook.com/groups/ninebotzseries/

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

2019/05/28 21:49 2019/05/28 22:30 przez IgorRz.
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6559
Mi przy podobnych parametrach jazdy wychodzi 1% na 1 km, ale ważę 75 kg :)

IgorRz napisał: Moja waga 86 kg + ciuchy plecak zbroja kask itd razem pewnie kolo 90kg
Predkosci 30-45
Zostalo 18% baterii...
Ogolnie jeszcze przed posiadaniem msx liczyłem na dystans 75... wyszlo 76... pewnie by cos tam przejechał ale to juz bym musial jechac duzo wolniej

... a i jeszcze jedno, jak wchodze na MSX po zetce to tak jakbym wchodzil na jakies łóżko wodne, niesamowity komfort, inna jazda, to kolo po prostu plynie! No naprawdę, nie mam na celu cos faworyzowac cos na sile, ale tu sa moje szczere odczucia!

Moje koła: KS16, KS16S, MSX , KS 18xl

2019/05/28 22:00
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6561
Mniejsza prędkość, to większy zasięg. Jak byście ważyli 60kg i jechali 25km/h non stop bez przyśpieszania, to jak podaje GW 160km jest możliwe.

2019/05/29 05:18
Lukas
Ekspert
Ekspert
Oklaski: 21
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6563

IgorRz napisał: Moja waga 86 kg + ciuchy plecak zbroja kask itd razem pewnie kolo 90kg
Predkosci 30-45
Zostalo 18% baterii...

Igor pamiętaj że to nowe baterie więc muszą się jeszcze ułożyć, rozładować wyładować później może być lepiej

Pozdrawiam Lukas Szczecin
PODZIĘKOWANIE IgorRz

2019/05/29 07:22
Maly1927
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 3
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6564

IgorRz napisał: Dzisiaj zrobilem maly test dystansu
Predkosci 30-45
Zostalo 18% baterii...

Dlaczego aplikacja pokazuje średnią prędkość w ruchu 24,5km/h, jest jakiś problem z wheellog iem na MSX?

Pozdrawiam
Marcin

2019/05/29 08:39
migacz213
Senior forum
Senior forum
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6565
Nie ma, Wheelloga działa dobrze. U mnie średnia prędkość jest również zaniżona zazwyczaj, a czas podróży jest zawyżony. Na kole nie jest jak w samochodzie, że wsiadasz w punkcie A wysiadasz w punkcie B. Zwykle zatrzymasz się gdzieś po drodze, zrobisz zdjęcie, z kims pogadasz, kupisz wodę, wyłączysz śledzenie trasy trochę później itd. Wszystkie powyższe sumarycznie, zawyżają czas trwania trasy, co obniża średnia prędkość. :)

Maly1927 napisał:

IgorRz napisał: Dzisiaj zrobilem maly test dystansu
Predkosci 30-45
Zostalo 18% baterii...

Dlaczego aplikacja pokazuje średnią prędkość w ruchu 24,5km/h, jest jakiś problem z wheellog iem na MSX?

Moje koła: KS16, KS16S, MSX , KS 18xl

2019/05/29 09:04 2019/05/29 09:05 przez kotu.
kotu
Ekspert
Ekspert
Więcej
KS 18XL vs Inmotion V10 #6566
Igor, teraz rozumiesz, co znaczy, że pisałem, MSX jest najlepszy na świecie. Właśnie doznania miękkości jak w poduszkowcu, lecisz na nim, to jak lewitacja, nie jazda.
Po Z10 tylko MSX, bo reszta to wielki zawód. KS18XL zawiedzie, po prostu KS jest w tyle. Nie ma tego komfortu i jest mega (zwariowana), niektórzy to lubią w tym kole, pykniesz nogą i zmienia kierunek. Ja uwielbiam stabilność, bo mogę pocisnąć i czuję się bezpiecznie. MSX ma wyznaczony tor, jakby szedł po szynach, dla tego takie prędkości w tym kole nie robią wrażenia. Ludzie powinni kierować się zdaniem profesjonalnych riderów, jak Ja, Lukas, Mario, którzy mieli pod nogami wiele kółek i tys zrobionych km i wie co się, z czym je.
Zobacz, jaka jest tendencja w Polsce, ludzie z Inmotion, czy KS wchodzą na te same firmy. To jest insza inszość niż GotWay. Do tego wersja 100V nie daje spać Lukasowi po nocach, jak jeździł moją w weekend. To, co latacie na MSX 84V, to jest inna bajka jaszcze do tego, co potrafi to koło. Potencjał ma straszny. Jestem pełen podziwu, że takie cos mogło powstać i dumny, że robię go na 2000Wh*. To jest naprawdę wielka radość dla mnie, że mogę to oferować i starzy wyjadacze na kołach Lukas reagują tak, że nie śpią po nocach. Igor, teraz rozumiesz, co tu pisałem na forum o MSX, sam to poczułeś. Nie wyobrażałem sobie lepszego sprzętu, jak jeździłem na MSX 84V, wsiedliśmy na 100V i wszyscy w szoku.
PODZIĘKOWANIE Lukas

Czas generowania strony: 0.553 s.