Nie jesteś zalogowany.

[ Gotway ] MsuperX

2019/03/05 23:46 2019/03/05 23:50 przez Daryo.
Daryo
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Więcej
[ Gotway ] MsuperX #4940
Widzę że jednokołowiec.pl uaktywnił się na OLX. Jest ogłoszenie Gotway MSuper X za 10tys z 3-go marca
Niestety ciężko to namierzyć bo OLX w polu wyszukiwania stara się odgadywać wyrazy i zamiast Gotway wstawia "gotowy" a zamiast MSuper wstawia "super"

www.olx.pl/oferta/jednokolowiec-pl-gotwa...-CID767-IDuWqZ5.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/03/12 21:09
plewan
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 9
Więcej
[ Gotway ] MsuperX #4983
Prosze o pomoc. Jaką mają grubość pady w MSXie?

1% podatku Sprzedam V10F Inmotion

2019/03/13 00:26
Ptaszołąb Dzioborożec
Świeżak
Świeżak
Więcej
[ Gotway ] MsuperX #4990
Ale pytasz o gumy po bokach, czy o pedały? Jedno i drugie ludzie czasem nazywają padami. Jeżeli o gumy chodzi, to ok. 14mm.

2019/03/13 14:57
plewan
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 9
Więcej
[ Gotway ] MsuperX #5008
Chodzi mi o boczne pady. Czyli ok 14 mm a można prosić o jak najdokładniejszy pomiar ?

1% podatku Sprzedam V10F Inmotion

2019/03/13 22:03
Ptaszołąb Dzioborożec
Świeżak
Świeżak
Więcej
[ Gotway ] MsuperX #5013
Sprawa nie jest prosta :) Grubość nie jest taka sama na całej powierzchni. Pady są wyprofilowane tak, że w pobliżu górnej i przedniej krawędzi zaginają się w stronę obudowy koła, patrząc zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej (tej przyklejanej). Obudowa koła też nie jest płaska w miejscu przyklejenia, lecz ma zagłębienie w środku. I to w zasadzie uniemożliwia podanie sensownego wymiaru, bo pady przyklejone i dobrze dociśnięte mają po prostu inny kształt, niż kiedy są zdjęte. W każdym razie mierząc zdjęte pady, góra ma 13,5mm - mierzę przy krawędzi, pomijam wyprofilowanie. Na przedzie grubość schodzi stopniowo do 12mm (przedni dolny róg). Dalej, idąc po dolnej krawędzi grubość rośnie do 12,5mm (tylny dolny) i idąc w górę znowu mamy profilowane zagięcie 13,5mm. Mierzone dziadowską suwmiarką z Castoramy, więc jeżeli zamierzasz lecieć kołem w kosmos i od tego zależy Twoje życie, to nie odpowiadam za te pomiary ;)

Nie wiem co tam kombinujesz, ale z góry Ci powiem, że te pady są za grube jak dla mnie. Dopiero uczę się jeździć, więc to może nie będzie obiektywna obserwacja, ale ja mam po prostu krwawe rany na łydkach od tych padów. A przejechałem się, tak dla porównania, na MSX z chałupniczymi, cienkimi padami zrobionymi z uszczelek i było dużo wygodniej.
PODZIĘKOWANIE plewan

Czas generowania strony: 0.512 s.