Nie jesteś zalogowany.

[ SPRZEDAM ] InMotion V10F + Gwarancja do 2020.09 + Szybka ładowarka.

2019/01/06 15:58 2019/01/08 21:57 przez Kalmar.
plewan
Senior forum
Senior forum
Oklaski: 9
Więcej
Inmotion V10F
Autor
[ SPRZEDAM ] InMotion V10F + Gwarancja do 2020.09 + Szybka ładowarka. #4358
Cóż, nie spodziewałem się że podejmę taką decyzję, ale sprzedam V10F, zakupioną 14.09.2018r w polskiej dystrybucji z polską gwarancją od eunicycles.eu + szybką ładowarkę użytą dosłownie 1 raz zakupioną 12.12.2018r. ładowarka
Cena za całość 5400
Przebieg 1386km +
Koło jest oklejone pianką zabezpieczającą i taśmą odblaskową. Posiada normalne ślady użytkowania + niewielkie pęknięcia ok (4cm) na obudowie. (skutek demontażu obudowy) a po drugiej stronie także pęknięcie pionowe. Koszt 2 szt obudowy ok 250zł. peknięcia Nie ma sensu wymieniać jeśli ktoś ma zamiar się uczyć. Koło dodatkowo zostało przeze mnie zabezpieczone masą uszczelniającą zewnętrzną (błotnik). Zerwałem oryginalną ok 1-2mm na 1-2cm i założyłem swoją ok 4-5mm na 4cm. na 200% lepiej.

Polecam. tel 609655036

Inmotion V10F to naprawde fajne koło dla kogoś kto potrzebuje koła na 50 km spokojnej jazdy lub 40km na granicy max prędkości (przy wadze 90-100kg). Jest to koło zdecydowanie miejskie. W miejscowości turystycznej w której mieszkam jest bardzo dużo szerokich ścieżek rowerowych, które wybiegają daleko do innych miejscowości i nie są wykorzystywane poza sezonem. Przede wszystkim jeżdże do pracy na wieś i wracam do miasta też do pracy. Korki nie wchodzą w rachubę bo są tylko w sezonie. Dlatego powinienem mieć koło o dużym zasięgu i stałej prędkości, która jest utrzymywana stale kosztem baterii i bez ograniczeń jakie mają wszystkie koła. Zanim podjąłem decyzję o zmianie koła to miałem okazję przejechać się różnymi modelami. No i mnie siekło kilka miesięcy temu jak jeździłem na Gotway MSuper X. Miałem najechane zaledwie 300km, ale już wiedziałem czego chcę, teraz marzę o Gotway Monster ale na MSuper X jeździłem i to na 90% będzie mój wybór dostosowany do moich potrzeb i do terenu w jakim się przemieszczam.

Ps. Proszę o niespamowanie w tym temacie. Ja tu koło sprzedaje! :P :side: :lol:

1% podatku Sprzedam V10F Inmotion

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.164 s.