Nie jesteś zalogowany.

Gdzie kupić - lista sklepów

2019/03/12 23:28
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Oklaski: 2
Więcej
Gdzie kupić - lista sklepów #4987

Sebastian napisał: Moce około 10000W mogą wyjść przez krótką chwilę. Tak wysoki amperaż pojawia się na krótko przy nagłym przyśpieszeniu i hamowaniu kółka. Pomiar amperomierzem który próbkuje często co np. sekundę czy dwie czasem może być złudny. Sam się kiedyś zdziwiłem jak głośnik ze wzmacniaczem który miał maksymalną moc znamionową 300W pobierał przy włączaniu i ładowaniu kondensatora 6000W. (co przy podłączeniu pod UPS 1500VA przeciążało go i wyłączało). Dopiero po sprawdzeniu oscyloskopem a nie amperomierzem wyszło iż przez około 40ms jest tak wysoki pobór prądu. Tu sądzę iż może być podobnie. Zresztą 184A MSX vs 110A Z10 mówi też coś.

Pomijamy ten ułamek sekundy, jeśli występuje nie ma wpływu. Zobacz na grubość kabli od MSX kupiłem ostatnio 10M do serwisu model 16AWG identyczne jak jest w oryginale.

www.powerstream.com/Wire_Size.htm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/03/13 00:13
Sebastian
Młodszy forowicz
Młodszy forowicz
Oklaski: 1
Więcej
Gdzie kupić - lista sklepów #4988
czyli 3.7A ciągłego natężeina. Wszystko ok. Ale oczywiście też taki kabel wytrzyma i te 180A przy klikudziesięciu mili sekundach bez szwanku. Mam MSX'a i sądzę że to kółko prędzej się spali chyba niż zawiedzie użytkownika.;). KS16 czasem potrafiło mi się wyłączyć.

2019/03/13 00:25 2019/03/13 20:41 przez kotu.
kotu
Niezależny Sprzedawca
Niezależny Sprzedawca
Oklaski: 2
Więcej
Gdzie kupić - lista sklepów #4989
Dalej mówimy o ms, chodzi o to, że nie jedziemy na takich prądach tylko pojawiają się one jako szpilki przy przyśpieszaniu, hamowaniu.
Napisz to dużymi literami. Prędzej się spali niż zawiedzie. To wyróżnia sprzęt profesjonalny od nie profesjonalnego. Tyle w temacie...

Czas generowania strony: 0.179 s.